Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Wrzesień "Mniej znaczy więcej" - GŁOSOWANIE

Mniej znaczy więcej  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie czas zacząć!

"Mniej znaczy więcej"

 

jLM3g2Q.jpg

 

Głosujemy na minimum jedno zdjęcie, ale można na więcej.

 

Głosowanie potrwa do 27.09.2020 do godz. 20:00. Liczba głosów oddanych na poszczególne zdjęcia będzie widoczna po zamknięciu ankiety. Wyniki ogłosimy w ciągu pół godziny od jej zamknięcia.

 

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie miejsce 6 punktów, za trzecie miejsce 4 punkty.

 

Głosy mogą oddawać tylko zarejestrowani użytkownicy z minimum 30 postami. Zabronione jest głosowanie na własne zdjęcie.

 

Poniżej konkursowe zdjęcia, głosujemy! :)

 

Zdjęcie 1 "Chwilo trwaj" madmatt.bv

 

EQ2AToL.jpg

 

Zdjęcie 2 "Hydra Czarodziejska" Olciakk

 

HJ9KjK9.jpg

 

Zdjęcie 3 "Jedyny zegarek po moim ojcu" Enkil

 

TEo9IiH.jpg

 

Zdjęcie 4 Grawermen

 

zhtYcxk.jpg

 

Zdjęcie 5 Masu

 

yNQbfGr.jpg

 

Zdjęcie 6 lysolek007

 

6xcaaik.jpg

 

Zdjęcie 7 Carrot

 

5emmmwa.jpg

 

Zdjęcie 8 "Czasem gdy widać mniej, widać więcej" PistolPete

 

bPpGCnS.jpg

 

Zdjęcie 9 Z_bych

 

I60ytBE.jpg

 

Zdjęcie 10 "Elegancja jest subtelna" Edmund Exley

 

WeJxIsW.jpg

 

Zdjęcie 11 "Więcej w odbiciu" Piotoman

 

PUOx5fo.jpg

 

Zdjęcie 12 jimmibaton

 

ZfzRr19.jpg

 

Zdjęcie 13 Drow

 

MHbVXbq.jpg

 

 

Autorzy prac liczą na Wasze głosy!

 

Uwaga uwaga, oto wyniki:

1. miejsce - PistolPate - 23 głosy (10 punktów)

2. miejsce - Piotoman - 13 głosów (6 punktów)

3. miejsce - Masu - 10 głosów (4 punkty)

 

Gratulujemy zwycięzcom!!! 

 

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pogłosowane :) 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka szybka męska decyzja, niesamowite😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie daję czas do jutra. Trzeba się z tym przespać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie będę się deklarować, trudny wybór będzie:) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się złamałem i zagłosowałem na dwa :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie wszyscy zrozumieli znaczenie słowa "mniej", bo na wielu zdjęciach dzieje się wprost za dużo. Ale i tak dało się coś wybrać. Gratulacje dla zwycięzców, słowa uznania dla tych, którzy próbowali


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, souls_hunter napisał:

Najwyraźniej nie wszyscy zrozumieli znaczenie słowa "mniej", bo na wielu zdjęciach dzieje się wprost za dużo. 

Może coś się za tym "nadmiarem" kryje?🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory sądziłem, że "mniej" ma pobudzać wyobraźnię, zmuszać do myślenia, interpretowania niedpowiedzeń i takie tam. Podobnie jak szkic ołówkiem,  Kilka kresek potrafi wyrazić to, do czego inni potrzebują całej palety barw. Dlaczego? Bo tych kilka kresek uruchamia wyobraźnię, oglądającego a do tego właśnie służy sztuka. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Edytowane przez souls_hunter
ekhemmm

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, zgadzam się z tym, co napisałeś.

Nie wiem natomiast, które zdjęcia miałeś na myśli, pisząc o tym, że dzieje się za dużo. Zapewne jest jakieś uzasadnienie, autor mógł jakoś przewrotnie czy metaforycznie zinterpretować temat. Ale tego dowiemy się po zamknięciu konkursu, kiedy wszyscy będą mogli swobodnie wypowiedzieć się o swoich pomysłach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobimy. Amen.

P.S. Wszyscy pamiętają grafiki prof. Zina. Jeśli nie znają, polecam rzucić okiem. Były i są po prostu genialne. Dlaczego? Bo są minimalistyczne. Ale "Bitwa pod Grunwaldem" też należy do kanonu sztuki. Tak, że ten...

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zagłosować, idąc z duchem tematu, na mniej zdjęć niż w poprzednich edycjach.... ale się nie dało😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie też oddałem, ale zastrzegam sobie prawo do przemyślenia tego :) Swoją drogą ten temat dobrze pokazuje jak często brakuje nam prostych, minimalistycznych zegarków w kolekcjach. Nie sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Masu napisał:

Ja wstępnie też oddałem, ale zastrzegam sobie prawo do przemyślenia tego :) Swoją drogą ten temat dobrze pokazuje jak często brakuje nam prostych, minimalistycznych zegarków w kolekcjach. Nie sądzicie? 

Oj chyba jesteśmy w takim miejscu, w takim gronie, że każdemu brakuje zegarków 😅.

A przedstawiciela minimalizmu również oczekuję w mojej skromnej kolekcji, najchętniej jednowskazówkowca, ale nie wszystko na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Piotoman napisał:

Oj chyba jesteśmy w takim miejscu, w takim gronie, że każdemu brakuje zegarków 😅.

A przedstawiciela minimalizmu również oczekuję w mojej skromnej kolekcji, najchętniej jednowskazówkowca, ale nie wszystko na raz.

Meistersinger jakiś? Fajne są te cudaki. Ja marzę o jakimś Nomosie. Może kiedyś się uda...:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Masu napisał:

Meistersinger jakiś? Fajne są te cudaki. Ja marzę o jakimś Nomosie. Może kiedyś się uda...:) 

U mnie temat jeszcze do zgłębienia. Copernicus Mono byłby fajnym polskim akcentem. Choć ostatnio (zakup 2 starych rusków) zadziwiła mnie jedna wskazówka w ofercie Łucza 🤔.

Ograniczony budżet i poszukiwania tylko z rynku wtórnego z jednej strony stanowią wyzwanie, z drugiej natomiast czynią "zabawę" ciekawszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam tego Łucza, ale akurat radzieckie zegarki nie mają u mnie miejsca :) Co do ograniczonego budżetu to ja też staram się nie biadolić tylko traktować to jako większe wyzwanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piotoman napisał:

Oj chyba jesteśmy w takim miejscu, w takim gronie, że każdemu brakuje zegarków 😅.

Właśnie niedawno stwierdziłam, że chyba mam za dużo zegarków, co nie znaczy, że nie brakuje😅 Chociażby takiego totalnie prostego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przypomnieć o dzisiejszym spotkaniu🙂

 

Platinum Hotel & Residence

ul. św. U. Ledóchowskiej 12

02-972 Warszawa

Start godz. 17:00. 

Będzie okazja poznać naszych laureatów i wreszcie dowiedzieć się jaką nagrodę główną przygotował Bartosz Knop😃

Zapraszamy:)

 

I zachęcam do dalszego głosowania, jest w czym wybierać 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie idzie pełną parą, dziękujemy, oby tak dalej:)

A my niedługo będziemy mieć dla Was niespodziankę i relację z wczorajszego podsumowania pierwszej edycji konkursów fotograficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja już powoli się robi, było naprawdę super - mam nadzieję, że za rok pojawi się jeszcze więcej osób. Gwarantuje, że warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.