Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Wrzesień "Mniej znaczy więcej" - GŁOSOWANIE

Mniej znaczy więcej  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Już trafił do odpowiednich osób, niedługo powinien być widoczny na stronie głównej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie trafiła taka niespodzianka :)

Jestem wzruszona. Bardzo dziękuję za dyplom! Jesteście wspaniali ❤️

IMG_20200924_123741.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Olciakk napisał:

A do mnie trafiła taka niespodzianka :)

Jestem wzruszona. Bardzo dziękuję za dyplom! Jesteście wspaniali ❤️

IMG_20200924_123741.jpg


Wybaczysz nam literówkę? :) Teraz dopiero zauważyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się tyle czasu gapiłam i nie zauważyłam, ehh 😒

Ola, Twoje pomysły były mega oryginalne. Mam nadzieję, że i w tym sezonie takie będą 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Carrot napisał:

Ola, Twoje pomysły były mega oryginalne. Mam nadzieję, że i w tym sezonie takie będą 😀

Dokładnie tak, nawet sobie na spotkaniu o tym trochę pogawędziliśmy. Były same ochy i achy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczysz nam literówkę?  Teraz dopiero zauważyłem
Kurcze. To teraz ja zauważyłam xD nie ma sprawy. Trzeba się przyjrzeć ;p

Bardzo wam dziękuję, naprawdę jest mi bardzo miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro kończymy głosowanie i okaże się czyje zdjęcie spodobało się najbardziej😀 

Mam nadzieję, że do tego czasu wpadnie jeszcze kilka głosów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, oto wyniki:

1. miejsce - PistolPete - 23 głosy (10 punktów)

2. miejsce - Piotoman - 13 głosów (6 punktów)

3. miejsce - Masu - 10 głosów (4 punkty)

 

Gratulujemy zwycięzcom!!! 

 

Wszystkie zdjęcia są już podpisane, można komentować i gratulować:D

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zacznę od klasycznych gratulacji dla zwycięzców jak i całej reszty, która wzięła udział :) Co prawda myślałem, że powalczę o zwycięstwo, ale po raz kolejny widzę, że nie trafiłem w gusta głosujących :D

O ile praca Piotrka to był murowany faworyt, o tyle jestem pełen podziwu dla @Piotoman że postawił na tak nietypowy kadr i pomysł w ogóle. A jeszcze bardziej się cieszę, że zostało to docenione. Temat ten pokazał mi w dużej mierze jak często mając pokaźne kolekcje najróżniejszych zegarków brakuje w nich czegoś naprawdę prostego. Widać to po wielu pracach, które ratują się własną interpretacją tematu. 

Głosowałem na zdjęcie @Enkil bo bardzo trafił do mnie ten przekaz. Tani, kwarcowy zegarek, którego wartość potrafi być kompletnie inna kiedy nosił go ktoś szczególny dla nas. Czasami nie trzeba mało, żeby coś znaczyło dla nas dużo.

 

Od siebie jeszcze mogę dodam, że postaramy się w październiku nie zamęczyć was trudnym tematem, ale to za kilka dni będzie jasne :)

 

Tymczasem, czas na szampany, autografy i wywiady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Masu napisał:

Co prawda myślałem, że powalczę o zwycięstwo, ale po raz kolejny widzę, że nie trafiłem w gusta głosujących :D

Na pewno chciałoby się więcej, ale trzecie miejsce też jest niezłe 😁

Na gorąco muszę pochwalić zdjęcie @Piotoman za pomysł i wykonanie. Jest fantastyczne😍 Wyobrażam sobie ile wysiłku musiał Cię ten kadr kosztować.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Carrot napisał:

Wyobrażam sobie ile wysiłku musiał Cię ten kadr kosztować.

A ja sobie nawet nie wyobrażam jak to wyglądało od kuchni. Wygląda mega skomplikowanie. Szacunek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy. 

Piotoman zrobił rewelacyjną fotkę. Myślałem, że wygra tę edycję. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😳😁😵

No to się porobiło... 

Tak to mnie zaskoczyło, że nie wiem co powiedzieć (napisać). Oczywiście biorąc udział w konkursie zawsze się na coś liczy, ale że srebro 🍾🥈🎉

Dziękuję Wszystkim za głosy 😅

Zasnąć dziś nie będę mógł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Piotoman ale przyznaj, że to miłe zaskoczenie😃 Może jak już nieco ochłoniesz, to napiszesz nam co nieco o tym, jak to zdjęcie powstalo? Na pewno wszyscy są ciekawi🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również. 

Choć jakieś przypuszczenia mam. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Carrot napisał:

 @Piotoman ale przyznaj, że to miłe zaskoczenie😃 Może jak już nieco ochłoniesz, to napiszesz nam co nieco o tym, jak to zdjęcie powstalo? Na pewno wszyscy są ciekawi🙂

 

Jutro postaram się trochę więcej napisać, dziś jeszcze muszę córkę położyć spać. 

Ps. Moja żona podpowiadała mi podobny pomysł na zdjęcie 😀, ale bałem się podstępu - napisze przy zegarkach "na sprzedaż" to mnie będzie trzymała za słowo 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piotoman napisał:

Ps. Moja żona podpowiadała mi podobny pomysł na zdjęcie 😀, ale bałem się podstępu - napisze przy zegarkach "na sprzedaż" to mnie będzie trzymała za słowo 🤣

Dobre😂 Dobrze, że mój mąż nie widział mojego foto😉

 

Zdjęcie Piotomana wygrało pomysłem, ale warto też zauważyć, że to PistolPete, jak zazwyczaj z resztą, zostawił konkurencję daleko w tyle. Ach te detale😀 I zdjęcie @Masu, który już nas chyba przyzwyczaił do swoich perfekcyjnie skomponowanych kadrów. Oprócz pięknego bauhausowego Junghansa, urzekły mnie te świetnie dopasowane odcienie zieleni paska i materiału tła. 

Bardzo mi się spodobało zdjęcie kolegi @Z_bych. Mimo, że zegarek daleki od idei minimalizmu, to samo zdjęcie jest już jej bliskie. Monochromatycznie, prosto, ostro i nic nie odwraca uwagi od zegarka. I w podobnym tonie zdjęcie od @jimmibaton, które również postanowiłam docenić.

A co do mojej fotki, to długo mi brakowało jakiegoś pomysłu na ugryzienie tego tematu. Tak, jak pisał @Masu, uświadomiłam sobie, że nie mam totalnie prostego zegarka. Pierwszy pomysł był taki, aby aby skupić się tylko na tarczy, ale nie byłam zadowolona z efektu. Później zaczęłam myśleć o samej idei minimalizmu i przyszło mi do głowy, żeby pokazać ograniczenie ilości i skupienie się na jakości. Wyszło jak wyszło😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców😀

Uważam że temat był jednym z trudniejszych, więc słowa pochwały należą się wszystkim uczestnikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, andrzejp1242 napisał:

Uważam że temat był jednym z trudniejszych, więc słowa pochwały należą się wszystkim uczestnikom.

Święte słowa, tylko pozornie wystarczyło zrobić proste, minimalistyczne zdjęcie. W praktyce trzeba było się nieźle nagłówkować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów na temat mojego zdjęcia.

Na początku było kilka pomysłów, niestety większości z nich nie udało się zrealizować z powodu braku umiejętności i/lub odpowiedniego zegarka.

Finalnie decyzja zapadła - "multiplikacja odbiciowa" (sam to wymyśliłem ad hoc 😁) - głównym założeniem było pokazanie niewielkiego fragmentu zegarka oraz jego wiele odbić. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić 😄.

Po zdemontowaniu drzwiczek z regału (szklana podstawa) i umieszczeniu ich na dwóch kartonach mleka UHT (dystans do podłogi) obok drzwi balkonowych, zaczęła się zabawa bańkami. Trzy zegarki pozowały, ostatecznie wybrana została lodówka SLAVy, zegarek który przyszedł do mnie zaledwie dzień wcześniej (dziś już po przeglądzie i smarowaniu razem ze mną w pracy).

Plan zdjęciowy i bohaterkę już znacie, więc teraz kilka ciekawostek:

- bańki nie są dobrym współpracownikiem, jak coś się im nie podoba to pękają;

- uchwycenie słońca w pochmurny dzień również nie pomaga (próby były realizowane 3 dni);

- kot i pies też lubią wygrzewać się na słoneczku więc były też elementy walki terytorialnej.

Z boku musiało to wyglądać dość komicznie.

A niejedną bańkę przekląłem, że prysła niwecząc moje starania...

Jeszcze raz dzięki za głosy i dobrą zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie wiem co napisać. Może zacznę od tego, że jest mi głupio bo nie widziałem w tej pracy takiej ilość zaangażowania, a teraz jakbym mógł to bym oddał na nią swój głos. Mam nadzieję, że to nie ostatnie punkty na Twoim koncie :) A tak przy okazji to pochwal się lodówką bo to według mnie wyjątkowo ładny rusek :)

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doskonale widać ile trzeba się nakombinować żeby zrobić takie zdjęcie. Fajnie to opisałeś, a zwłaszcza wszystko to, co przeszkadzało😉 Widziałam gdzieś w dziale radzieckim Twój wpis dotyczący lodówki, widać było od razu, ile radości Ci dostarczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem miałem chyba największy dylemat przy głosowaniu: perfekcyjna fota @PistolPete vs. rewelacyjny pomysł @Piotoman 

Ostatecznie wygrała "multiplikacja odbiciowa",  ale serdecznie gratuluję wszystkim trzem laureatom :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.