Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Łukasz_90

3x Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Już pisałem w dziale Brajbling show, ale chyba mało kto tam zagląda :) Stąd nowy temat - czy mógłbym prosić o pomoc w ocenie oryginalności trzech egzemplarzy:

 

1. https://allegrolokalnie.pl/oferta/breitling-shark

2. https://allegrolokalnie.pl/oferta/breitling-chronomat-nr-ref-81950

3. https://allegrolokalnie.pl/oferta/oryginalny-breitling-colt-chronoocean

 

i ewentualnie proszę o podpowiedź czy ich stan odpowiada życzeniom sprzedawców i czy po prostu cena odpowiada rynkowej wartości danych modeli ;) TAK - znam regulamin :) nie chodzi o wycenę a jedynie dobrą radę hehe

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może zacznę, a ktoś mądrzejszy skończy 🙂 Nie widzę nic podejrzanego oprócz dekielka w Chronocean. Chyba powinien wyglądać nieco inaczej. Przydałyby się zdjęcia mechanizmów- poproś sprzedawców, może doślą. To najistotniejsze. Co do stanów, to wyglądają średnio, ale to może być kwestia zdjęć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2020 o 12:35, Łukasz_90 napisał:

Witajcie,

Już pisałem w dziale Brajbling show, ale chyba mało kto tam zagląda :) Stąd nowy temat - czy mógłbym prosić o pomoc w ocenie oryginalności trzech egzemplarzy:

 

1. https://allegrolokalnie.pl/oferta/breitling-shark

2. https://allegrolokalnie.pl/oferta/breitling-chronomat-nr-ref-81950

3. https://allegrolokalnie.pl/oferta/oryginalny-breitling-colt-chronoocean

 

i ewentualnie proszę o podpowiedź czy ich stan odpowiada życzeniom sprzedawców i czy po prostu cena odpowiada rynkowej wartości danych modeli ;) TAK - znam regulamin :) nie chodzi o wycenę a jedynie dobrą radę hehe

Z góry dziękuję :)

 

Wygladaja ok na zdjeciach, ale pamietaj, ze ostatni - Colt - to kwarcowka 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, SzefSzefow napisał:

 

Wygladaja ok na zdjeciach, ale pamietaj, ze ostatni - Colt - to kwarcowka 😉

 

hehe tak tak, wiem - jeszcze jakiś czas dawałem szansę kwarcowym Brajtkom ale jak dostałem zdjęcia spod dekla, to jakoś tak.... nie gra mi to :) także obecnie proceduję z pozostałymi dwoma ogłoszeniodawcami - notabene obydwaj bardzo w porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łukasz_90 napisał:

Hej,

dodaję zdjęcie mechanizmu z drugiej pozycji (ref. 81950). Wszystko okej?

 

 

 

7750, niesygnowany - jak dla mnie ok 🙂

pomijam oczywiscie generalny sens zakupu


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SzefSzefow napisał:

 

7750, niesygnowany - jak dla mnie ok 🙂

pomijam oczywiscie generalny sens zakupu

Masz na myśli zakup Br na Vajoux? Dopiero wchodzę w temat Breitlingów, może mógłbyś opowiedzieć coś więcej - dlaczego NIE ten i dlaczego lepiej wydać więcej a mieć COŚ innego :) możemy na priv żeby nie robić spamu. Zależy mi na radach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Łukasz_90 napisał:

Masz na myśli zakup Br na Vajoux? Dopiero wchodzę w temat Breitlingów, może mógłbyś opowiedzieć coś więcej - dlaczego NIE ten i dlaczego lepiej wydać więcej a mieć COŚ innego :) możemy na priv żeby nie robić spamu. Zależy mi na radach.

 

Wiesz, to moja opinia i moje zdanie, ja nie wydalbym ponad 4 tys zl na Brajtka z lat 90-tych na 7750.

Osobiscie szukalbym czegos nowszego (jak np Oris Chronoris) lub starszego (jak np Omega Speedmaster).

 

Ale jesli Tobie sie Brajtek podoba, to pamietaj ze sa to Twoje pieniadze i Twoj gust :)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minutes ago, Łukasz_90 said:

Masz na myśli zakup Br na Vajoux? Dopiero wchodzę w temat Breitlingów, może mógłbyś opowiedzieć coś więcej - dlaczego NIE ten i dlaczego lepiej wydać więcej a mieć COŚ innego :) możemy na priv żeby nie robić spamu. Zależy mi na radach.

7750 to solidny wół roboczy i obecnie najpopularniejszy werk chrono.  Jak Ci się zegarek podoba i jest w budżecie to brać. Jeżeli dopiero wchodzisz w temat to ja bym jeszcze pogrzebał, aby wyrobić sobie własne zdanie. Może coś innego wpadnie w oko?

 

Wspomniany Oris do mnie nie gada więc się nie wypowiem. ;)

 

Co do Speedmastera to to też spoko opcja ale nie ten budżet. 

 

 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, trochę już jestem w temacie :) kilka sikorków już się kręci w rotomacie hehe.. Wchodzę w Breitlingi - zawsze mi się podobały i zacząłem drążyć. Pomyślałem, że kwota jest na tyle niezbyt wysoka że właśnie takim "budżetowym" egzemplarzem można by wejść w ich światek. No ale jeśli mówicie, że skórka niewarta wyprawki i płacić tylko za logo bez podstawy w werku to też jest cenna uwaga.

Edytowane przez Łukasz_90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, Łukasz_90 said:

Nie no, trochę już jestem w temacie :) kilka sikorków już się kręci w rotomacie hehe.. Wchodzę w Breitlingi - zawsze mi się podobały i zacząłem drążyć. Pomyślałem, że kwota jest na tyle niezbyt wysoka że właśnie takim "budżetowym" egzemplarzem można by wejść w ich temat. No ale jeśli mówicie, że skórka niewarta wyprawki i płacić tylko za logo bez podstawy w werku to też jest cenna uwaga.

Tylko jakiej postawy szukasz? Breitling głównie korzystał z mechanizmów innych producentów (miał i ma też swoje), modyfikując je tak że znajdziesz w nim i ETY, V775x, etc.

 

Kwestia czego szukasz no i w rozrachunku ogólnym to Ty masz mieć z tego radochę. 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeszcze ostatnie pytanie - dostałem lepszej jakości zdjęcia pierwszej pozycji (na którą się zdecydowałem). Tutaj werk jest sygnowany - czy też jest okej? Dzięki, Łukasz

 

3.thumb.jpg.0294adcf2638c5c2ff5ea56f372a3b06.jpg2.jpg.1f1d55c13f3438e98988b91eea406a8f.jpg129551402_.jpg.c8d81057ee7e24351709ef91056e0c00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2020 o 16:09, Łukasz_90 napisał:

Hej, jeszcze ostatnie pytanie - dostałem lepszej jakości zdjęcia pierwszej pozycji (na którą się zdecydowałem). Tutaj werk jest sygnowany - czy też jest okej? Dzięki, Łukasz

 

 

 

Werk wyglada ok, ale popros o zdjecia zegarka z przodu pod innym katem (wskazowka minutowa jest zielona - mozliwe ze to odbicie) oraz o zdjecie zegarka ze zresetowanym chronografem.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SzefSzefow napisał:

 

Werk wyglada ok, ale popros o zdjecia zegarka z przodu pod innym katem (wskazowka minutowa jest zielona - mozliwe ze to odbicie) oraz o zdjecie zegarka ze zresetowanym chronografem.


w załączeniu - chyba wszystko zależy od perspektywy bo tutaj znowu inaczej wskazówka minutowa i godzinowa się mienią. Zresetowany chronograf 

FF0C4A75-6C38-4EAF-9335-0E48B517ED19.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to bedzie gra swiatel.

Resetuje do zera. Nie widze innych problemow po zdjeciach.

Porownaj tez zdjecia tego modelu z tymi, ktore mozesz znalezc w sieci. Upewnij sie, ze bezel, koronka, przyciski sa takie jak powinny by zamontowane do tego modelu 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zegarkiem wszystko OK. To ten model: https://www.breitlingsource.com/watch_details/Aeromarine_86.html

 

Oczywiście widzisz że zegarek jest po polerce? Niezbyt profesjonalnej zresztą, oznaczenia na bezelu starte. Jak Ci to nie przeszkadza i zdajesz sobie z tego sprawę, i pomimo tego Cię ,,woła" to kupuj. Zegarek jest oryginalny a tego chyba dotyczyło pytanie. Reszta to kwestia gustu i zasobności portfela.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2020 o 20:05, krisu2 napisał:

Z zegarkiem wszystko OK. To ten model: https://www.breitlingsource.com/watch_details/Aeromarine_86.html

 

Oczywiście widzisz że zegarek jest po polerce? Niezbyt profesjonalnej zresztą, oznaczenia na bezelu starte. Jak Ci to nie przeszkadza i zdajesz sobie z tego sprawę, i pomimo tego Cię ,,woła" to kupuj. Zegarek jest oryginalny a tego chyba dotyczyło pytanie. Reszta to kwestia gustu i zasobności portfela.

 

 

Dziękuję za odpowiedź. Zegarek kupiłem, odebrałem i jest w bardzo ładnym stanie. Także zakup uważam za dobry. Co do bezela, raczej szedłbym w kierunku nie polerki, a tego że albo został wymieniony z poniższego modelu albo może była możliwość zamówienia dwóch różnych bezeli:

 

obraz.png.f1d1d7d5fa3ff3e7035555e0eefadc5d.png

 

Nie mam zamiaru zbyt mocno drążyć tego tematu, zegarek pięknie się na nadgarstku prezentuje, jest oryginalny, działa bez zarzutu i to najważniejsze :) zasilił skromną kolekcję i w końcu udało mi się zapełnić automatami pudełko z rotomatem na 5 zegarków heheh.

 

Miłego dnia, dziękuję wszystkim za pomoc

Edytowane przez Łukasz_90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwe zakończenie, niech się dobrze nosi🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minutes ago, Łukasz_90 said:

 

Dziękuję za odpowiedź. Zegarek kupiłem, odebrałem i jest w bardzo ładnym stanie. Także zakup uważam za dobry. Co do bezela, raczej szedłbym w kierunku nie polerki, a tego że albo został wymieniony z poniższego modelu albo może była możliwość zamówienia dwóch różnych bezeli:

 

Nie mam zamiaru zbyt mocno drążyć tego tematu, zegarek pięknie się na nadgarstku prezentuje, jest oryginalny, działa bez zarzutu i to najważniejsze :) zasilił skromną kolekcję i w końcu udało mi się zapełnić automatami pudełko z rotomatem na 5 zegarków heheh.

 

Miłego dnia, dziękuję wszystkim za pomoc

Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję Breitlinga! A teraz zapraszam do tematu poświęconego marce i wiesz, bez zdjęcia się nie liczy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, krisu2 napisał:

No to gratuluję Breitlinga! A teraz zapraszam do tematu poświęconego marce i wiesz, bez zdjęcia się nie liczy 😉

Oczywiście, zajrzę :) póki co muszę go zanieść do swojego zegarmistrza na przegląd i wygłaskanie rysek od mankietów z bezela i po odbiorze niezwłocznie się pochwalę :) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.