Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Kieszonkowe

Narzędzia po starym zakładzie zegarmistrzowskim

Recommended Posts

Wczoraj kurier przyniósł trzy paczki (łącznie 70 kg :)) pozostałości po likwidowanym zakładzie zegarmistrzowskim.

20200922_073118.thumb.jpg.fee3f1308466543d5ff3f7b5ca7fc937.jpg

pytanie rozpakowywać ;) czy może ktoś jest zainteresowany hurtem , cena wywoławcza 3,5 K €

Z tego co wiem to powinna tam być Welcmaszyna, Kilka tokarek w tym jedna z tarczą kleszczową,

kilka rolerów, wiertarek rewolwerowych do czopów, napęd ręczny, trzy nabijarki w tym dwie Boleya,

oraz całe mnóstwo drobnego sprzętu.

Większość tego sprzętu już mam więc chętnie się nadwyżek pozbędę i tak jak napisałem najchętniej hurt.

Bo na sztuki to przy aktualnych zasadach naszego bazarku to będę sprzedawał przez rok.

Pozdrawiam 

Roman

p.s. Połowę pierwszego kartonu już rozpakowałem jest sporo ciekawych rzeczy, ale całość zajmnie mi

z dwa dni więć czekam na ofertę hurtownika :D 

Roman - mnie cena pasuje - dam Ci za to dwa koty po 1,75 K€  :)

Worek dołożę gratis ;)

Pozdrawiam Mariusz

Wziąłbym :D  jedyny problem mam uczulenie na koty :( 

Ale worek brzmi interesująco. Całe studia na dwóch uczelniach

przechodziłem z workiem od foka z Nefryta. I mam do worków

duży sentyment. A mój gdzieś się zapodział ;) .

Romeczku, Kol. sympatyczny,  pokaż proszę co tam masz w tych pudłach. Zrób trochę zdjęć, może uda mi się wyrwać od Ciebie coś ciekawego. :)

PS. Mam nadzieję że się nie obrazisz za zdrobnienie Twojego imienia.

Ale lubię czytać Twoje posty i jak widzę Twój wpis, to zawsze mówię do siebie, ciekawe co Romeczek dzisiaj napisał.:) 

Edit. Ręczny napęd już mam, nawet dwa. 

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Marianku masz to u mnie jak w banku ;).

Ale musisz mi dać trochę czasu.

Bo mam mieszane uczucia rozpakowując taką spuściznę. 

Miłego wieczoru w Kampinosie

Roman

Trzeba się z tym ustawić na giełdzie np. w Holandii... Eee w Niderlandach, sorry... U nas będziesz się z tym bujał... Proponuję 1500Euro za całość, jak stoi...

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

31 minut temu, kiniol napisał:

Trzeba się z tym ustawić na giełdzie np. w Holandii... Eee w Niderlandach, sorry... U nas będziesz się z tym bujał... Proponuję 1500Euro za całość, jak stoi...

Krzysztofie, widzę że z jakichś powodów masz bardzo duży sentyment do Holandii (czyt. Niderlandów :)) co jest tego powodem?

Największa w Europie giełda zegarmistrzowska... Nie, nie jaram zioła... Już... Poza tym, no cóż lubię pinda kaas i Vla, czekoladowe... Mam tam znajomych: Royal Eijsbouts, malarstwo niderlandzkie lubię... w ogóle to przyjemny kraj...

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

14 godzin temu, Szpindlakfan napisał:

.. a o jaranie zioła Cię nie podejrzewałem ;)

Taaak.... sztywniak taki jakiś...

• What one fool can do, another can.   

Dzień dobry, na mieście mówili że tu ziołem dilujo- to wszedłem. I jak to w Krakowie bywa ni ziołem, tylko narzędziami, i nie dilujo tylko aukcje robio.:D

To ja też ustawię się w kolejce. W końcu mam dwie zdrowe nerki i znajomego transplantologa.