Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kieszonkowe

Narzędzia po starym zakładzie zegarmistrzowskim

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kurier przyniósł trzy paczki (łącznie 70 kg :)) pozostałości po likwidowanym zakładzie zegarmistrzowskim.

 

20200922_073118.thumb.jpg.fee3f1308466543d5ff3f7b5ca7fc937.jpg

 

pytanie rozpakowywać ;) czy może ktoś jest zainteresowany hurtem , cena wywoławcza 3,5 K €

Z tego co wiem to powinna tam być Welcmaszyna, Kilka tokarek w tym jedna z tarczą kleszczową,

kilka rolerów, wiertarek rewolwerowych do czopów, napęd ręczny, trzy nabijarki w tym dwie Boleya,

oraz całe mnóstwo drobnego sprzętu.

 

Większość tego sprzętu już mam więc chętnie się nadwyżek pozbędę i tak jak napisałem najchętniej hurt.

Bo na sztuki to przy aktualnych zasadach naszego bazarku to będę sprzedawał przez rok.

 

Pozdrawiam 

Roman

 

p.s. Połowę pierwszego kartonu już rozpakowałem jest sporo ciekawych rzeczy, ale całość zajmnie mi

z dwa dni więć czekam na ofertę hurtownika :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman - mnie cena pasuje - dam Ci za to dwa koty po 1,75 K€  :)

Worek dołożę gratis ;)


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym :D  jedyny problem mam uczulenie na koty :( 

Ale worek brzmi interesująco. Całe studia na dwóch uczelniach

przechodziłem z workiem od foka z Nefryta. I mam do worków

duży sentyment. A mój gdzieś się zapodział ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romeczku, Kol. sympatyczny,  pokaż proszę co tam masz w tych pudłach. Zrób trochę zdjęć, może uda mi się wyrwać od Ciebie coś ciekawego. :)

 

PS. Mam nadzieję że się nie obrazisz za zdrobnienie Twojego imienia.

Ale lubię czytać Twoje posty i jak widzę Twój wpis, to zawsze mówię do siebie, ciekawe co Romeczek dzisiaj napisał.:) 

 

Edit. Ręczny napęd już mam, nawet dwa. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marianku masz to u mnie jak w banku ;).

Ale musisz mi dać trochę czasu.

Bo mam mieszane uczucia rozpakowując taką spuściznę. 

 

Miłego wieczoru w Kampinosie

Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się z tym ustawić na giełdzie np. w Holandii... Eee w Niderlandach, sorry... U nas będziesz się z tym bujał... Proponuję 1500Euro za całość, jak stoi...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kiniol napisał:

Trzeba się z tym ustawić na giełdzie np. w Holandii... Eee w Niderlandach, sorry... U nas będziesz się z tym bujał... Proponuję 1500Euro za całość, jak stoi...

Krzysztofie, widzę że z jakichś powodów masz bardzo duży sentyment do Holandii (czyt. Niderlandów :)) co jest tego powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa w Europie giełda zegarmistrzowska... Nie, nie jaram zioła... Już... Poza tym, no cóż lubię pinda kaas i Vla, czekoladowe... Mam tam znajomych: Royal Eijsbouts, malarstwo niderlandzkie lubię... w ogóle to przyjemny kraj...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Szpindlakfan napisał:

.. a o jaranie zioła Cię nie podejrzewałem ;)

 

Taaak.... sztywniak taki jakiś...


  • What one fool can do, another can.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, na mieście mówili że tu ziołem dilujo- to wszedłem. I jak to w Krakowie bywa ni ziołem, tylko narzędziami, i nie dilujo tylko aukcje robio.:D

To ja też ustawię się w kolejce. W końcu mam dwie zdrowe nerki i znajomego transplantologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.