Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
toja00

Glicyne Airman GL1007 czy G Gerlach Jastrząb?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Taki dylemat. Obydwa się podobają. Obydwa są w moim guście. Jastrząb jest do kupienia za 150 złociszy więcej. Obydwie używki w idealnych  stanach. Trudny wybór. Nie wiem jaką podjąć decyzję? Co poradzicie i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy miedzy którymi musisz wybrac:

Glycina to kwarc, a Gerlach automat. Mechanizm to raczej istotna cecha przy wyborze zegarka.

Poza tym przemyśl jak będą wyglądały na Twoim nadgarstku (?)
Jeden ma 45 a drugi 40mm średnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie pieniądze za tego Glycine, ale nowy bardzo drogi jak na kwarca...


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wybrałbym bez wątpienia Jastrzębia. Ale na Twoim miejscu zastanowiłbym się jeszcze i poszukał czegoś spoza tej dwójki rynek oferuje mnóstwo możliwości

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Jastrząb bardziej uniwersalny rozmiar, bardziej klasyczny pilot. Automat co ma akurat dla mnie kluczowe znaczenie. Ciekawie się komponuje mała sekunda i wskaźnik paliwa w zegarku:) ja osobiście bym się nie zastanawiał chyba że masz nadarstek 20 cm plus

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie pieniądze za tego Glycine, ale nowy bardzo drogi jak na kwarca...
Od paru dni wisi na olx i FB od tej samej osoby. Pewnie zza oceanu sprowadzony.

U nas ceny jak zwykle od pyty.
Np: Orienta Tritona widzialem ostatnio w galerii handlowej za 2650 pln :) ha ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chcesz wiedzieć w jakich śmiesznych pieniądzach ten sprzedawca z OLX  kupił Glycine w USA :)

Edytowane przez Zaratsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.09.2020 o 22:50, Zaratsu napisał:

Nawet nie chcesz wiedzieć w jakich śmiesznych pieniądzach ten sprzedawca z OLX  kupił Glycine w USA :)

Z tego co widzę, to zegarek ponad 600 złotych kosztuje tam w promocji + wysyłka i cło co daje około 800 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, toja00 napisał:

Z tego co widzę, to zegarek ponad 600 złotych kosztuje tam w promocji + wysyłka i cło co daje około 800 złotych.

 

Podejrzewam, że przy zakupie w USA w cenie równej 600 PLN i przy koszcie wysyłki 30 USD, to razem z usługą odprawy celnej (jakieś 90 PLN) i z VAT'em od kosztu wysyłki zebrałoby się pewnie nawet jakieś 970 PLN.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.