Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Fanielele

Poszukiwanie marki paska

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez eye_lip
      Jakiś czas temu w związku z planowanym uruchomieniem sklepu internetowego "wyposażyłem się" w zabytkową maszynę do szycia, napędzaną oczywiście nożnie.
       
      Ma chyba ze 100 lat, ale po wielu testach i nasmarowaniu udało się zaimplementować odpowiednie ustawienia do szycia nawet bardzo grubej skóry. Robiłem nawet testy na 5mm grubym kruponie i daje radę.
       
      Główne przeznaczenie to szycie różnego rodzaju wizytowników itp. np. te które można zobaczyć w tle na pierwszym zdjęciu:
       

       
      ... ale też cienkie eleganckie szycie. Promaster to typowy sportowy nurek, ale ktoś zażyczył sobie cienki drobno szyty pasek, za to w nurkowej długości
       
      Tak to wyszło, boki robione liniarką, materiał to jucht barwiony ok. 3,5mm:
       

       

       

       

    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez T Atomicus
      Czy jest w praktyce jakaś różnica między rubber a silicone?
      Znaczy pomiędzy kauczukiem a silikonem.
      Mam oczywiście na myśli zastosowanie w paskach do zegarków.
    • Przez Re.Al.
      Witam wszystkich !
      To jest moje trzecie przywitanie , poprzednie wpisy gdzieś zaginęły w "boju"😉
      Przedstawię się jeszcze raz , mam na imię Aleksander i od pewnego czasu mam sporo wolnego czasu.
      Źle znoszą bezczynność, więc szukałem jakiegoś kreatywnego zajęcia .
      Do zabawy z paskami natchnęło mnie poszukiwania jakiegoś fajnego paska do mojego zegarka , jako że z igłą i nitką miałem do czynienia całe życie ( jestem z zawodu technikiem odzieżowym ) postanowiłem spróbować zrobić pasek własnoręcznie i tak zrodziło się moje hobby.
      Oczywiście sporo pasków wylądowało w koszu ,ale w końcu wydaje mi się, że mogę pokazać to co zrobiłem szerszemu gronu.
       
      Poniżej kilka próbek pasków , które zrobiłem dla siebie.
       
      Będę wdzięczny za wszelkie komentarze , sugestie i konstruktywną krytykę od ludzi  bardziej doświadczonych i będących na tym forum od lat .












    • Przez zodiak7
      Witam. 
       
      Robienie pasków zegarkowych to jedno z moich wielu hobby.
      Pierwszy pasek  powstał parę lat  temu i od tego czasu powstają kolejne.
      Lubię robić paski w stylu vintage , które mają swój urok i charakter , choć klasyczne formy też nie są mi obce.
      Poniżej możecie zobaczyć moje własne projekty , jak i paski  wykonane na zamówienie.
       
       
       
      vintage , ciemny koniak , 22 mm

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.