Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sebastiandoszyn1990@wp.pl

Klasyk z białą tarczą, niebieskie wskazówki za około 2500 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź jeszcze Steinharta rzymianke, tylko nie pamiętam jaką ma średnicę. Miałem i sprzedałem - dla mnie za duża pod mankiet, no ale ja często ganiam w garniaku
Przyznam, że skubana ładna jest


Hogg



9c5e8869ae2a5bb643253fcb14839022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego ile ostatecznie zechcesz wydać (może warto nieco dołożyć), wybrałbym jakiegoś Niemca:
- Steinhart Marine
- Archimede Deckwatch
- Laco Cuxhaven
- Stowa Marine
- Tourby Marine
Wszystkie ciekawe, mnie osobiście intryguje ten od Laco.
Poza tym moim zdaniem cyfry arabskie będą zdecydowanie bardziej uniwersalne. Rzymskie nadają zegarkowi garniturowy charakter, nie sprawdzą się na inne okazje.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno była na bazarku Stowa Marine Arabic z mechanizmem Top za jakieś 2300, byłaby idealna. Szedłbym w podobnym kierunku (sam chciałem kupić, ale nie zdążyłem). 

 

Cuxhaven jest fajny tylko pamiętaj, że jest na Unitasie (ręczny naciąg) i raczej ciężko o nowy w tym budżecie, tak jak Stowa zresztą. Z nowych to tylko Steinhart w tej cenie. 

 

I też byłbym za cyframi arabskimi, bardziej uniwersalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi 😀

 

Zaratsu taaak Polak to bardzo ciekawa propozycja😍 przeczytałem recenzję i wręcz się zakochałem w naszym Polskim zegarku, mam nadzieję, że się nie zawiodę na na jakości wykonania, bo najprawdopodobniej w tygodniu go zamówię 😍 jest piękny i ma świetną Polską historię ;)

20200927_210328.jpg

20200927_210356.jpg

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Dywizjon 303 w tej odsłonie i jestem bardzo zadowolony. Ze mną już blisko 3 lata. Początkowo nosiłem na oryginalnym ,,meshu'' ale szybko zmieniłem na customowy skórzany pasek z nitami dedykowany zegarkom typu ,,pilot''.

 

Bierz, będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://deklawatches.com/en/deckwatch/deckwatch40_roman

 

Masz pelna mozliwosc indywidualizacji, 40 mm srednicy na wyregulowanym Unitasie 6498, 692 EUR wiec ciut powyzej budzetu ale warto :)

 

c5ce2550-351f-48ca-ab13-160e3cf6b564-jpe

 

Jest tez wersja z arabskimi cyframi:

 

https://deklawatches.com/en/deckwatch/deckwatch40_arabic

 

img_0361-jpeg.15378226

 

A pamietaj, ze nic nie cyka tak jak Unitas :P

 

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekla to koszt 3.000 zł, dwa razy wiecej niż Gerlach, czy mi się bardziej podoba? Może podobała by mi się z normalną wskazówką sekundową... ale dzięki za propozycję ;) Lisek dziękuje za opinię 😁

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wersja z datownikiem na godzinie 12 ma więcej uroku i charakteru. Szczególnie, że w tej wersji jest to stosunkowo rzadko spotykana komplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.