Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mateusz_

Zegarek do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Za pewien czas chciałbym sprawić sobie porządny zegarek. Dysponuje kwotą od 1500 do 2500. Zależy mi na:

-Automatycznym mechanizmie 

-Bransolecie lub skórzanym pasku 

-Zegatek nie może być większy niż 43mm

-Szkielko obojętnie szafirowe lub mineralne 

-Ma to być nowy zegarek 

 

Piszcie swoje propozycje 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czy to ma być zegarek elegancki czy może coś bardziej do noszenia na co dzień? Jaki masz obwód nadgarstka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie możesz dostać podstawowe modele szwajcarskich producentów, albo już średnia półkę Japończyków. Np. Orient Star. Sprawdź ich ofertę. Mają świetnie wykończenie i są bardzo solidne. No i przede wszystkim jakiego stylu szukasz? Diver, zegarek na co dzień, czy elegancki dress watch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, fidelio napisał:

Czy to ma być zegarek elegancki czy może coś bardziej do noszenia na co dzień? Jaki masz obwód nadgarstka? 

Wszystko jedno jaki to będzie zegarek może być elegancki lub bardziej na co dzień obwód to 16.5 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mateusz_ napisał:

Wszystko jedno jaki to będzie zegarek może być elegancki lub bardziej na co dzień obwód to 16.5 cm


Trochę cię nie rozumiem. W zasadzie to może być jakikolwiek zegarek - to po co pytasz o radę?

Wejdź do pierwszego z brzegu sklepu z zegarkami i kup coś... ciężko doradzić nie wiedząc czego szukasz.

Możemy się przerzucać propozycjami do końca świata i jeden dzień dłużej - dużo zegarków jest na świecie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że wszystko jedno jaki będzie to trochę dziwne podejście. Nie wiem kupujesz dla siebie czy dla kogoś czy żeby inni widzieli, że masz nowy zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
19 minut temu, Mateusz_ napisał:

Wszystko jedno jaki to będzie zegarek może być elegancki lub bardziej na co dzień obwód to 16.5 cm

 

To celowałbym w coś o średnicy nieprzekraczającej 38-40 mm i L2L na poziomie 46-47 mm. Np. taki Hamilton, który bardzo dobrze sprawdzi się jako zegarek na co dzień. 

8166775_xxl.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli konkretnego typu zegarka, bo chciałem zobaczyć różne propozycje i zobaczyć czy jakaś mi podpasuje. Wstępnie i tak mam wybrany, ale chciałem zorientować się czy w tym przedziale cenowym znajdę coś interesującego i być może zmienię zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mateusz_ napisał:

Wstępnie i tak mam wybrany, ale chciałem zorientować się czy w tym przedziale cenowym znajdę coś interesującego i być może zmienię zdanie.

A co wstępnie wybrałeś? Chcemy ci pomóc wybrać coś fajnego, ale podpowiedź jaką kolorystykę/styl lubisz, albo jaka krytycznie odrzucasz. Lubisz skeltony, Open heart, zegarki minimalistyczne, casualowe, sportowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mateusz_ napisał:

Nie miałem na myśli konkretnego typu zegarka, bo chciałem zobaczyć różne propozycje i zobaczyć czy jakaś mi podpasuje. Wstępnie i tak mam wybrany, ale chciałem zorientować się czy w tym przedziale cenowym znajdę coś interesującego i być może zmienię zdanie.

 

Chcesz wydać kasę, nie wiesz na co, może przelej na jakąś instytucję charytatywną albo schronisko dla kotów...

 

Albo pierwszy z brzegu ;)

sikory allegrowe


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, BlackT napisał:

 

Chcesz wydać kasę, nie wiesz na co, może przelej na jakąś instytucję charytatywną albo schronisko dla kotów...

 

Albo pierwszy z brzegu ;)

sikory allegrowe

dobre i pożyteczne ... :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.