Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MJRegul

Citizen Promaster Sky - krzywo osadzona wskazówka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy dobry dział wybrałem więc z góry przepraszam.

Czy ktoś bawił się w rozbieranie Promastera Sky (radio i eco drive) od Citizena?
Zegarek sprawia mi niesamowitą frajdę ale ma jeden szkopuł, wskazówka od trybu działania jest osadzona krzywo a ja jestem strasznym szczególarzem.
Dobry zegarmistrz ogarnie to bez dostania się do środka kurzu i pyłków?

Czy może nie zawracać D i oddać na gwarancję?

IMG_2681.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie z 0,5 mm w lewo jak nic :D buble teraz składają w tym Citku :D

 

a tak serio, ja bym się tym nie przejmował, nie istotne czy zegarmistrz w Twoim mieście czy zegarmistrz w serwisie aby poprawić tą wskazówkę będzie musiał otworzyć zegarek.... a po co jak jest nowy. Dostać mogą się nie tylko pyłki ale może zostać ślad po otwarciu w postaci ryski. 

 

Ja wyznaję zasadę, że jak mam leczyć zegarek u zegarmistrza to musi być chory, jak zaprowadzę zdrowego może i tam się rozchorować. Wypracowane z lat doświadczeń :)


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.09.2020 o 21:57, Lukas84 napisał:

będzie z 0,5 mm w lewo jak nic :D buble teraz składają w tym Citku :D

 

a tak serio, ja bym się tym nie przejmował, nie istotne czy zegarmistrz w Twoim mieście czy zegarmistrz w serwisie aby poprawić tą wskazówkę będzie musiał otworzyć zegarek.... a po co jak jest nowy. Dostać mogą się nie tylko pyłki ale może zostać ślad po otwarciu w postaci ryski. 

 

Ja wyznaję zasadę, że jak mam leczyć zegarek u zegarmistrza to musi być chory, jak zaprowadzę zdrowego może i tam się rozchorować. Wypracowane z lat doświadczeń :)


No i właśnie, potwierdziłeś moje myślenie, że po co otwierać skoro w sumie zdrowy tylko ma nóżkę jedną nie tego ;)
Olewam, przed końcem gwarancji oddam na wyprostowanie, mam nadzieję, że to przyjmą.

Dzięki za wlanie trochę oleju do głowy.


UPDATE: z ciekawości zadzwoniłem do sklepu, opisałem sytuację. Zaprosili do siebie, pomarudzili ale wymienili sztukę na taką bez felerów, od ręki. 

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.