Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BC1991

Kolejny niezdecydowany

Rekomendowane odpowiedzi

Wybierz ten, który Ci się podoba, nie skupiaj się za bardzo na marce.

Zobacz Casio EFV-100D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy, przy założeniu jednakowej ceny - ok. 500 PLN, brałbym Casio. Do nich mam największe zaufanie co do relacji jakość/cena. Ale nie jestem w stanie poprzeć tego naukowym wywodem i liczbami.

Natomiast taka "najlepsza", najbardziej prestiżowa marka w tym zestawieniu to Seiko. Tylko raczej nie takie za 500 PLN.

A swoją drogą @selphy ma rację. Tutaj trudno o jakieś wielkie różnice. Bierz co Ci się spodoba, bo to będą zasadniczo podobne jakościowo produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BC1991 napisał:

Festina, Fossil, Seiko, Pulsar, Lorus, Casio. Coś dodać, coś wyrzucić? 

W tym przedziale cenowym wszystkie podobne. Wszystkie robione w Chinach czy Tajwanie. 

 

Ja bym osobiście skupił się na Seiko lub Casio. Te firmy mają przynajmniej jakąś historie :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsar, czy Festina też nie będą złym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj glos idzie rowniez na casio, ew. Seiko lub jakiegos citizena.

to są bardzo porządne zegarki i w mojej ocenie duzo ciekawsze od np. Lorusa. 
w budzecie 500 pln na pewno znajdziesz cos co przypasuje pod wzgledem stylistyki.

nie wiem czy juz ktos wspomnial, ale z tego co zrozumialem potrzebujesz zegarka na lata, więc ja bym skupil sie na napedzie solar lub eco drive, ktore zagwarantują swiety spokoj.

ewentualnie mozna pojsc inna droga jezeli wazniejsze jest dla Ciebie, aby zegarek za kilka lat wyglądal rownie dobrze mozesz wybrac po prostu szafirowe szklo, zamiast skupiac sie na marce/napedzie.

zerknij na takie casio (szafir, wiecej szczotkowanej stali, wg mnie interesujący design) a baterie wymienisz raz na kilka lat i bedziesz mial fajny codzienny zegarek. Mysle ze mozna wyszukac nawet lepsze cenowo sklepy.

 

 

E1DC1FA4-87E4-4E9E-B2C8-4A739A5D2E85.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu masz dorzucony moduł chronografu stąd większą cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, można go znaleźć w dobrej cenie.

Zakładam, że wziąłeś pod uwagę, że to jest naprawdę duży kawał zegara z kopertą 45mm.

 

obraz.thumb.png.b051375fb222bb922905f94067495fb3.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.