Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
smc

Gry na PS4 dla 7 latka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Syn dostał konsole. Nie mam o tym zielonego pojęcia i chciałbym się zapytać Was jakie gry dla takiego brzdąca polecacie.

Coś do ścigania, najlepiej z możliwością gry w dwie osoby. Oprócz wyścigów oczywiście inne również.

 

ps. pomińmy dyskusję nad zasadnością kupna konsoli dla 7 latka

 

Dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj konsole i kup za te pieniądze książki dla dziecka. Książki rozwijają dzieci ,uczą je czegoś a konsola tylko ogłupia i uzależnia. Chcesz mieć dziecko mądre czy głupie?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że dziecko powinno spędzać czas i na konsoli i przy książkach , ale wszystko z umiarem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minecraft, dzieciaki uwielbiają budować świat z klocków, i gry z serii Lego ..., często można grać w dwie osoby.
Gry wyścigowe też cieszą.

Nie daj grać dziecku w fortnight i ustal dzienny limit czas na granie.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie na początek szukam jakiejś prostej do ścigania, najlepiej na dwa pady. 

Kupiłem NFS heat ale to za wysokie progi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakieś mniej profesjonalne wyścigi, coś jak Sonic Racing, ważne by tylko był tryb split screen.

Z lego fajne jest dimensions, ale tylko używane, zestaw startowy trzeba kupić w całości, klocki lego, podstawka z nfc,

potem poszczególne figurki można za grosze na ebay dokupić, one wszystkie w podstawie mają układ nfc, podstawka to czyta i odblokowuje kolejne postaci, dodatki ( dlc)do gry, warto poczytać i sprawdzić ceny w Polsce, bo to już nie wspierana gra jak i platforma już stara a cena za nowe jest kosmiczna, mocno zawyżona.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gry sportowe i symulatory. Mój sześciolatek uwielbia wyścigi zaczęliśmy od WRC 7. Ja nie mogłem się utrzymać na torze a Syn po godzinie śmigał tym samochodem jak chciał 😲 potem dokupiliśmy Assetto Corsa Competizione.  Nie byłem pewny czy to będzie gra dla niego ale zaryzykowałem jeszcze NFS Most Wanted tu najbardziej lubi ścigać się i tuningować auta :) No i oczywiście Fifa :)

Jeśli NFS jest za trudne to może Zygzak MC Queen ?

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.