Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kapitanik

Atlantic Worldmaster z OLX

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ogłoszenie na OLX o sprzedaży zegarka Atlantic Worldmaster Art Deco, co do samego zegarka to nie mam pewności, ale przewieszka i karta są od mojego Atlantica którego kupiłem jako nowy i używałem parę lat. Sprzedałem go w kwietniu tego roku. W ogłoszeniu jest napisane że nie noszony, czyli albo go ktoś podszykował do sprzedaży, albo to jest inny zegarek tylko papiery nie od tego zegarka. Zadałem pytanie sprzedającemu informując go o tym fakcie, odpowiedział że zegarek dostał w prezencie i nie nosił. Kiedy mu powiedziałem że prześlę zdjęcia przewieszki i karty, nie odzywa się.

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-atlantic-worldmaster-automat-CID87-IDGU8ct.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odpicowany, nówka nierdzewka. Gość sprzedaje wskazówki zamienniki do Atlantica więc trudno uwierzyć że dostał zegarek w prezencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja niedawno trafiłem na swoją poleasingową Skodę na Otomoto.

Oczywiście była bezwypadkowa. Widocznie moje trzy wizyty w blacharni się nie liczyły 😉

Fakt, że były to trzy drobne rzeczy - raczej stłuczki i parkingowe historie. A przecież stłuczka to nie wypadek. 😁

Przynajmniej przebieg się zgadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskałem żeby sprzedający usunął ten zapis zegarek nienoszony, otrzymałem taką odpowiedź: "Niech kupujący sam oceni stan zegarka a Pan niech zajmie się swoimi sprawami a nie opisywaniem ofert które Pana nie dotyczą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikaj, zegarków prezentowych - zwykle gdzieś jest problem, jak nie podróbka to typowy rekin biznesu wstydzi się napisać, że chce zarobić bo kupił go taniej w USA albo tych nowych ale bez dowodu zakupu. Ci sprzedawcy to w 90% kombinatorzy, naciągacze a nieliczni są uczciwi. Trzeba mocno uważać. 

 

opis widzę się zmienia, więc wklejam, jaki obecnie jest.

Zegarek Atlantic Worldmaster z datą automat. Zegarek posiada mechanizm automatyczny, szkiełko szafirowe, oryginalny skórzany pasek dedykowany Atlantica. Pudełko plus zestaw instrukcja obsługi, dowód zakupu. Zegarek nie noszony w idealnym stanie folie fabryczne. Zapraszam do kupna tego zegarka.


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.