Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hogg

Coś za mną chodzi ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, który z tych (a może żaden) Na plus Eposa grubość poniżej 6 mm

Przeznaczenie to głównie garnitur/marynarka 170158980950d34b5fad032955d07357.jpgb8bed0ef834f12e889b8169ee92e165b.jpg5182394e0193ea2d64bec718d0b1cffb.jpgecfcd9cf97ff4692b8eeb6454033e1fa.jpg

 

Hogg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierując się tylko wyglądem to STOWA. Ta z niebieską wskazówką (taki ciekawy smaczek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Przeznaczenie to głównie:
garnitur:
Zdecydowanie Stowa z ostatniego zdjęcia.
/
marynarka:
Epos ideales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy ta Stowa nie ma tylko 36 mm? Wiem, opinie są różne jak czytam czy to mało czy w sam raz

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa wygląda najbardziej garniturowo. 36mm to dobry rozmiar garniturowca, chyba, że masz duży nadgarstek. W takim przypadku Stowę znajdziesz też 40mm, ale to spory zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia Stowa.

36 mm jest ok w tym zegarku.  Duża tarcza z wąska luneta i do tego długie uszy.

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem to taki beauty contest...ja osobiście wybrałbym eposa.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos byłby fajny, gdyby nie kursywa i ... nazwa - jakoś nie przepadam za tą marką, ale ja jakiś dziwny jestem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Epos, to sprawdź koniecznie w salonie pracę koronki i jak się dokręca. Mam Epos'a Originale na ETA-2824 i o ile jest to (w mojej opinii 😉) piękny zegarek, to dokręcanie koronką jest baaaardzo ciężkie. Do tego przy wyciąganiu koronki bardzo trudno wyczuć, w której pozycji ona aktualnie jest. Praktycznie nie ma tego charakterystycznego przeskoku przy przejściu między pozycjami. Sprawdzałem w salonie i inne egzemplarze tego modelu też tak miały. Poza tym zegarek pracuje prawidłowo i nic złego się nie dzieje, ale mimo wszystko to trochę dziwne i powiedzmy "niesatysfakcjonujące" jak na taki całkiem drogo wyceniany zegarek.

Model z Twojego zdjęcia nie ma datownika i jest na zupełnie innym mechaniźmie, więc nie powinien mieć takich objawów, ale ja już się nauczyłem, że w przypadku Eposa warto zwrócić uwagę na pracę koronki i nakręcanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze ludziom ktorzy maja EPOSY sam chyba sobie sprawie  
Chyba nie zrozumiałem przekazu (?)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Hogg napisał:

Chyba nie zrozumiałem przekazu (?)

Hogg
 

Kolega pisze na akord w drodze do bazarku ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambitny cel ;)
Stowa mi się podoba chyba bardziej niż Epos. Chyba... Bo osiołkowi w żłobek dano

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hogg napisał:

Ambitny cel ;)
Stowa mi się podoba chyba bardziej niż Epos. Chyba... Bo osiołkowi w żłobek dano

Hogg
 

Stowa ze zdjęcia nr 4 (ta z datą na godzinie 6) wygląda wg mnie najlepiej. Jeżeli to faktycznie 36mm - ja na swój nadgarstek szukałbym czegoś minimalnie większego. Z drugiej strony ona ma długie ucha. Może trzeba gdzieś dorwać i najpierw przymierzyć?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej pasuje ta Stowa z dużą sekundą. Rozmiar to kwestia nadgartka i upodobań ake ładny jest, czytelny bardzo, jasna tarcza, do marynarki w sam raz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szuwi napisał:

Epos byłby fajny, gdyby nie kursywa i ... nazwa - jakoś nie przepadam za tą marką, ale ja jakiś dziwny jestem 😉

Nie jesteś. Sama nazwa firmy dla mnie też jest istotna :) kiepska nazwa powoduje mniejsze związanie z marką a co tam tym idzie chęć nabycia towaru. Jak dobry by nie był.

Dlatego u mnie epos, edox i kilka innych jest na straconych pozycjach :P

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele lat nosiłem 36mm, ale od 3 lat kręci się już to maleństwo tylko w rotomacie, a ja nie schodzę poniżej 42 :)

Obejrzyj na żywo, przymierz koniecznie, porównaj. Eposy uwielbiam :)

Edytowane przez Passionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.