Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
snajperrr9

Seiko 5

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Kupiłem na olx takie Seiko. Mam jednak kilka wątpliwości. Nie znalazłem takiego modelu w necie. Podobny to Srp605k1, ale ma czarny datownik. Druga wątpliwość to nie ma stop sekundy. Czy to możliwe? Czy on wg Was jest oryginalny? 

 

Luma gorsza niż w SNZF. 

 

Chyba nie ma wątpliwości. Zobaczcie na indeks na 6.

IMG_20201014_134011.jpg

IMG_20201014_134332.jpg

Edytowane przez snajperrr9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm 4r36 ma stop sekundę.

Reszta wygląda na podróbę  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróbka jak się patrzy, zwróć uwagę na indeksy, każdy idzie w inną stronę, bezel też jakiś śmieszno plastikowy choć stawiam, że to jakiś stop. Jak Ktoś powyżej pisał 4Rxx ma dokręcanie i stop sekundę. 

 

Zadzwoń do sprzedawcy i poproś o zwrot. Jak będzie robił problem, zawiadom Policję, mają obowiązek przyjąć zgłoszenie. 

 

To zwykłe wyłudzenie i traktowane jak pospolite oszustwo. 

Edytowane przez Lukas84

📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogadaliśmy się. On też to kiedyś kupił nieświadomie więc nie robiłem dymu. 

Swoją drogą wejdźcie sobie na WISH i wpiszcie hasło 'seiko automatic' 😝 Miłej lektury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, snajperrr9 napisał:

Dogadaliśmy się. On też to kiedyś kupił nieświadomie więc nie robiłem dymu. 

Swoją drogą wejdźcie sobie na WISH i wpiszcie hasło 'seiko automatic' 😝 Miłej lektury. 

 

no to super ale nie jest to okoliczność łagodząca w moim odczuciu :D i często powtarzana ściema aby nie bili :D 

generalnie za oszukiwanie przybijałbym jeżyk do stołu :D no ale może tu ktoś faktycznie nieświadomie kupił i biedak nieświadomie sprzedał i generalnie wszystko bez świadomości robił :D

 

nie tylko Wish ale i ukryte aukcje na Ali i masa stron z tym wielkim G :)


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukas84, aby nie być gołosłownym wkleję link do aukcji, na której on kupił ten zegarek. Przypatrz się, że kupił to od zawodowego handlarza, więc w tym wypadku nie ma mowy o nieświadomości. 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/seiko-5-automatic-4r36-03t0-w-stali-na-bransolecie-i9514034980.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, snajperrr9 napisał:

Lukas84, aby nie być gołosłownym wkleję link do aukcji, na której on kupił ten zegarek. Przypatrz się, że kupił to od zawodowego handlarza, więc w tym wypadku nie ma mowy o nieświadomości. 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/seiko-5-automatic-4r36-03t0-w-stali-na-bransolecie-i9514034980.html

 

współczuję ale przeczytaj opis aukcji to wszystko śmierdzi na kilometr... jakiś cwaniak próbuje dorobić do 500 plus :)

 

 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My to wiemy. Ale nie dziwię się, jak ktoś to łyknie. 

Ten wuj "profesjonalny sprzedawca" ma wystawionych 151 zegarków, z których najdroższy kosztuje 25777zł 🤦‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, snajperrr9 napisał:

My to wiemy. Ale nie dziwię się, jak ktoś to łyknie. 

Ten wuj "profesjonalny sprzedawca" ma wystawionych 151 zegarków, z których najdroższy kosztuje 25777zł 🤦‍♂️

 

ja pisałem to o Twoim kontrahencie :) ten Allegrowicz z linku, odnawia i kombinuje zegarki, niby coś napisał, że jest nieoryginalny ale nie wyprost dlatego napisałem, że to śmierdzi na odległość. 

 

Osoba od której kupiłeś zegarek albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem albo w ogóle nie czytała opisu licząc, że kupi to, co sobie wymyślił albo przeczytała, zegarek się nie spodobał i dalej go chce opchnąć... stawiam na trzecią opcję, dlaczego? 

 

- brak negatywnego komentarza

- zwrot w tym wypadku sprzedawca by przyjął bo to sprzedaż niezgodna z prawem 

- a gdyby nie to nie trudno my zablokować konto za pomocą informacji z serwisu Seiko, że to podróbka 

 

a tu brak działań a wprowadzenie bubla dalej w obrót. Wybacz ale nie lubię nazywać głupoty niewiedzą bo tak każdy mały i duży oszust się tłumaczy, to nie była moja ręka :)

 

Edytowane przez Lukas84

📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, snajperrr9 napisał:

Pewnie masz rację. Dla mnie to jest jakaś abstrakcja. Trafi na nerwowego klienta i mu przestawi oś ryja. 

 

 

jestem za zmianą geometrii facjaty takiego delikwenta, bo Allegro niezgodnie z prawem pokaże środkowy palec oszukanemu a takie cwaniaki wykorzystują tą sytuację. 

 

Z jednego się cieszę, że pozbyłeś się zegarka i nie jesteś stratny. 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.