Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Koldoliery

Bambino V2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam serdeczną prośbę. Właśnie stałem się posiadaczem nowego bambino v2, model j.w. .

Mam pytanie....czy to normalne że na cyferblacie jest napisane " Water Resistant" (jak w v4) a nie "Water Resist" ....no w sieci widziałem obydwa zapisy.....Pochodzenie zegarka- sklep oficjalny w RP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Koldoliery napisał:

Witam,

Mam serdeczną prośbę. Właśnie stałem się posiadaczem nowego bambino v2, model j.w. .

Mam pytanie....czy to normalne że na cyferblacie jest napisane " Water Resistant" (jak w v4) a nie "Water Resist" ....no w sieci widziałem obydwa zapisy.....Pochodzenie zegarka- sklep oficjalny w RP...

 

Pewnie zmienili tercze w ktoryms momencie, nie sadze aby byla szansa na to, zeby kupic podrobke u AD


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że to poprawili. Jak dla mnie to "Water Resist" na tarczy nie brzmiało po angielsku najlepiej, bo "resist" to czasownik w bezokoliczniku.

Nie obawiałbym się. Raczej cieszył, że masz wersję już poprawioną.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na stronach sklepów zdjęcia zegarków "enface" mają "resist", ale juz na prezentacjach 360 i na rękach modeli "Resistant".

Prawdopodobnie zachodzi tu przypadek :ze strony

 

https://basicbands.com/the-complete-guide-to-the-orient-bambino-watch/

Nomenclature – What the different versions of the Orient Bambino are called

One drawback to purchasing the Bambino is the downright confusing naming convention. Not only are there Generation 1 & 2 watches, there are also Versions 1-5, and the recently released Bambino Small Seconds & Open Heart. For the most part, the word “version” refers to the different styles of the dial, while the term “generation” refers to the internal mechanisms.

The Versions 1 through 3 watches of both generations look the same, only the internals are different. Versions 4 and 5 do not have a 1st Generation counterpart. You can tell a Generation 1 watch from a Generation 2 watch by the writing on the dial. Generation 1 watches say “Water Resist” while Gen 2 watches spell out “Water Resistance.” The Bambino Small Seconds removes the large water resistant text and just has the Orient logo on the front.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez elpresidente
      Cześć,
       
      szukam zegarmistrza we Wrocławiu, który otworzyłby zegarek i podjąłby się weryfikacji autentyczności Tudora Prince Date z lat 90-tych. Polecicie kogoś?
      Jeżeli nie będzie nikogo we Wrocku, to rozważę wysyłkę do innego miasta.

    • Przez DOSBox17
      Witam bardzo serdecznie forumowiczów. Ostatnio zaoferowano mi zakup zegarka ze zdjęć poniżej. I tutaj pojawia się problem. Nie jestem w stanie za żadne skarby świata odnaleźć tego modelu bez przezroczystego dekla. Mechanizm okiem laika wyglądał ok, ale niestety nie posiadam zdjęć. Czy zegarek jest oryginalny? Z góry dziękuję za pomoc 

    • Przez Kropeczek
      Cześć, jako, że poluje na zegarek CASIO EF-552PB -1A4VEF
       

       
      proszę o weryfikację sprzedawcy na allegro Sequndus, który oferuje rewelacyjną cenę na ten zegarek, jednak konto na allegro jest nowe a dane i szata graficzna, jest taka sama jak innego sprzedawcy bigben_pl. 
       
      Będzie ktoś tak miły i wyjaśni fenomen niskich cen, ewentualnie podzieli się doświadczeniem. Mnie niepokoi głównie nowe konto, niskie ceny oraz to że istnieje taki sam sprzedawca który nazbierał j trochę negatywów na alledrogo. Spodziewam, się, że na tym forum pewnie też kilka kont posiada...
       
      Z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez Dzejk16
      Witam,
       
      Noszę się z zamiarem zakupu zegarka Maurice Lacroix Les Classiques Reserve de Marche i natknąłem się na bardzo okazyjną ofertę na allegro.
      Sprzedawca-firma twierdzi iż specializuje się w sprzedaży zegarków marki Maurice Lacroix i Oris i że wszystkie oferowane produkty są oryginalne.
       
      Zegarek wystawiony jest za cenę bardzo okazyjną bo 3995zł i sprzedwca pisze, że oszczędność wynosi 4900, gdyż zegarek normalnie kosztuje 8900zł.
       
      Niska cena wytłumaczona jest skupowaniem zegarków hurtem bez pośredników co związane jest z niską marżą - tak bardzo w skrócie.
       
      Do zegarka jest gwarancja 24 miesięczna wystawiona przez sprzedającego, nie ma jednak gwarancji międzynarodowej ( gdyż rzekomo zegarek nie jest sprzedawany w autoryzowanym salonie lecz w owym sklepie ), nie doczytałem się również niczego o certyfikacie autentyczności.
       
      Nadmienię tylko, że sprzedawca na allegro, ma sporą liczbę pozytywnych komentarzy ( są tylko takie ) i podany jest adres sklepu.
       
      Sprzedawca posiada również sklep online : http://www.kadetrade.pl/index.php
       
      Proszę o pomoc z ustaleniem czy zegarek jest oryginalny i czy warto skusić się na ową ofertę, gdyż nie mam doświadczenia z marką.
       
      Dziękuję za pomoc i pozdrawiam






    • Przez jojaques
      Dzień dobry, 

      Mam pytanie o autentyczność tychże Omeg i określenie mniej więcej ich stanu. 

      1. http://tablica.pl/oferta/markowy-zegarek-omega-ID33GbR.html#62afab1bb6

      Wygląda na podróbę, ale nie zaszkodzi się upewnić. 
      2. http://allegro.pl/omega-geneve-cal-613-rarytas-i3408457289.html

      3. http://tablica.pl/oferta/zegarek-omega-deville-sprzedam-pilnie-ID3cIEX.html#fcd12aa4a8

      4. http://allegro.pl/omega-14k-seamaster-60-cal-285-duzy-romiar-bcm-i3381803982.html


      Pozdrawiam. 

       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.