Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
zdrwariat

Posiada ktoś zegarek marki Nezumi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam już w kolekcji pilota i divera, więc pomyślałem, że następnym zegarkiem będzie racing/rally/motorsport, czy jak one się zwą? W stylu pandy. No i strasznie mi się podoba ten, tylko szkoda, że to kwarc. Jednak jeśli chodzi o design to ten zegar wygląda cudnie!

 

https://www.nezumistudios.com/product/voiture-ref-vq2-201/

 

Jest przepiękny i byłby to mój pierwszy kwarc. Co sądzicie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent szwedzkich jeansów

jest godzien na główne forum awansu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. A kupi coś dobrego do 2000zł w stylu panda, automatic, najlepiej na czarnym skórzanym pasku? Znalazłem dosyć ładny Orienta, ale problem w tym, że obiecałem sobie, że kupię sobie każdy zegarek innej marki, a Orienta już mam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze tylko Opel się liczy.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://danhenrywatches.com/products/1964-gran-turismo-chronograph

 

spacer.png

EDIT: a tu masz 10 innych propozycji

https://www.watchreviewblog.com/best-watches-panda-dial/

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Obejrzyj jeszcze  F125 akropolis od Xicorra.  Jest naprawdę fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo. Pierwsze słyszę o tej marce, jako laik, a nie dość, że to "nasze" zegarki to jeszcze mają ładny design. F125 jest bardzo spoko, ale chyba fajniejszy M20, no to mam kolejny dylemat. Rozumiem, że jakość wykonania jest na wysokim poziomie? Szafirowe szkiełko, 10atm, mechanik, no no, co to za mechanizm, niezły? Muszę przemyśleć sprawę, a marce na pewno będę się przyglądał i kibicował. Nie no F125 ivory chyba jednak lepszy od M20, heh. Miłego dnia :).

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet spoko, tylko zapomniałem dodać, że koperta musi być maks 42mm, nie mam za dużego nadgarstka. Chyba jednak wezmę tego Citizena, bo ma coś w sobie i nie jest zbyt drogi. Seiko wychodzi dwa razy drożej (też solar), a że to nowy model to wierzę, że za jakiś czas stanieje, może nawet o połowę. Co do Xicorra to F125 też odpada ze względu na wielkość, a nad M20 jeszcze się zastanowię. Zresztą poczekam chwilę, cierpliwość przy zakupie zegarka jest ważna. W ten sposób, po długich poszukiwaniach, kupiłem dwa inne zegarki, na które nie mogę się napatrzeć.

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zupełnie coś innego ale też polskie i też Moto - Vratislavia Retrosport - dostępne będzie na przełomie roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo, ten czarno-żółty trafia w mój gust totalnie, do tego jest idealnej wielkości, no i z aspektów czysto technicznych nic mu nie brakuje. Wrócę do tematu, gdy się już pojawi w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Maskara z tym wybieraniem. Lepiej było nie pytać :).

 

Naprawdę ładny i za kwarca tyle można dać. I te S krótko i na temat.

 

Ma ktoś tej marki zegarek? Nezumi vs Straton?

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ten, no nie mogłem mu się oprzeć, tak mi się podoba, w stylu retro, kupię do niego retro bransoletę i myślę, że będzie pięknie się prezentował:

 

spacer.png

 

Panda poczeka :)

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://shop.ruf-automobile.de/en/products/nezumi-x-ruf-automobile-voiture-chronograph-ref-vq2s-901-2?pr_prod_strat=copurchase&pr_rec_pid=7231178211493&pr_ref_pid=7292819832997&pr_seq=uniform

 

na stronie nezumi wyprzedali je w 15 minut 

tutaj sa dotepne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.