Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Październik "Jesienny Czas" - GŁOSOWANIE

Jesienny czas  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Carrot napisał:

Mówię Ci, że ten adres mailowy to zmyłka:)

Znowu dałem się nabrać, ale ja dziś jestem nieogarnięty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców 🤝

Jeszcze przed wynikami próbowałem przypisać pracę do autora i... się nie udało 😐 ale dla mnie to kolejny element tej zabawy, taki mniej oczywisty. 

Dajmy jeszcze trochę czasu na opadnięcie emocji, a potem @Masu trzymam za słowo - zobaczymy czym zaskoczy nas temat listopadowy 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Miłosz Pakulski napisał:

Gratuluje zwyciężcom ,choć ja wstawiłem zdjęcie które było do kitu.

Nie bądź taki krytyczny dla siebie, ja zawsze uważam, że zrobiłem niezłą fotkę, nawet jak taka nie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całego podium!


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Miłosz Pakulski napisał:

Gratuluje zwyciężcom ,choć ja wstawiłem zdjęcie które było do kitu.

Ja uważam że sam pomysł , realizacja , wybranie tego jednego zdjęcia i wysłanie na konkurs jest pewnego rodzaju zwycięstwem , nad samym sobą i całą resztą , która tego nie zrobiła.

Dlatego gratulacje należą się wszystkim uczestnikom.😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pierwszy raz wygrały prace, których nie typowałem do zwycięstwa.  Hmm, wypatrzył mi się gust czy jak? Obstawiłem foto @Carrot i @Piotoman.

 

Dla wszystkich wielkie brawa! :)  

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zwracam uwagę, że po raz pierwszy nie było wyraźnego lidera. Łącznie aż 9 prac zebrało ponad 10 głosów i każda z nich miała szanse na podium. To dobrze pokazuje jak podnosi nam się poziom zdjęć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piotoman napisał:

Oj, chyba tak 😜

17 punktów - niby to dużo, ale wystarczyło zaledwie do najbardziej znienawidzonego przez sportowców czwartego miejsca. Bardzo wyrównana była to walka.

 

Ps.

Oślepł ten nasz zegarkowy grajdołek... :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał:

17 punktów - niby to dużo, ale wystarczyło zaledwie do najbardziej znienawidzonego przez sportowców czwartego miejsca. Bardzo wyrównana była to walka.

 

Ps.

Oślepł ten nasz zegarkowy grajdołek... :lol:

Moje pierwsze zdjęcie dostało 1 (słownie: jeden) głos. Wszystko powyżej to już sukces 😁.

Ps. Dziękuję za Twój głos. W nagrodę kasztanowe złodziejaszki nie ukradną żadnego Twojego zegarka 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Piotoman napisał:

W nagrodę kasztanowe złodziejaszki nie ukradną żadnego Twojego zegarka 😅

Uff, dobrze, że też zagłosowałem bo sejfu brak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Masu napisał:

Uff, dobrze, że też zagłosowałem bo sejfu brak :D

Dziękuję również Tobie i wszystkim innym głosującym 😊

Jednak tak po namyśle, przydaliby się tacy pomocnicy, co by "pożyczali" Wasze piękne mechaniczne skarby i zasilali moja mała kolekcję 😏

Screenshot_20201029_115232.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratulacje dla zwycięzców. Piękne zdjęcia i pomysłowe aranżacje. 👋

Drugi raz wziąłem czynny udział. Jest postęp, bo poprzednio nie dostałem (zasłużenie 😁) ani jednego głosu.

Teraz pozostaje tylko nauczyć się fotografować i dalej dobrze się bawić. 😁

Czekam na temat na Listopad. 😖

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za trafne porównanie. Nas też te skarby czasem wykańczają...finansowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że pójdzie drugi raz lepiej  bo za pierwszym razem wypadłem najgorzej bo miałem zero głosów,czekam na listopadowy konkurs jestem ciekaw co tym razem będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał:

Tym razem pierwszy raz wygrały prace, których nie typowałem do zwycięstwa. 

 

Ja natomiast trafiłem w 10, a dokładnie w jedną z dwóch 🙂 Obie bardzo mi się podobają, ale o głosie zdecydował świetny pomysł @lysolek007 🤩 Pozostałym autorom również gratuluję, fotki pierwszego sortu 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Naprawdę miałem twardy orzech do zgryzienia :)  Dziwi mnie jedna rzecz, a mianowicie to, że jest tak słaba frekwencja. Naprawdę jest niewielka. Konkurs trwa już dość długo, a najlepsze prace dostają po 20 głosów, gdzie w temacie "jaki zegarek masz na ręku" średnie zdjęcie potrafi dostać o wiele więcej lajków, a naprawdę dobre kilkadziesiąt. O co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Miłosz Pakulski napisał:

Mam nadzieje że pójdzie drugi raz lepiej  bo za pierwszym razem wypadłem najgorzej bo miałem zero głosów,czekam na listopadowy konkurs jestem ciekaw co tym razem będzie.

 

Pójdzie. Zdjęcia bez żadnego głosu się zdarzają.

Wiem coś o tym. 😖 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie napisać kilka słów na temat moich wyborów.

Absolutnie zachwyciły mnie pomysły @Piotoman i @Olciakk ( któż by się spodziewał;)). Ciekawe i nieszablonowe podejście. Kasztanowe ludziki kradnące zegarek i grzyby odbite w kopercie. Któż by na to wpadł? Widać, że sporo pracy włożyliście w przygotowaniu kadrów.

@Drow, @Masu i @rk7000 zrobili zdjęcia, które mocno są osadzone w klimacie jesiennym, a przy tym są bardzo dobre. Kasztany, winogrona, wieczory spędzone z herbatą i książką doskonale  kojarzą się z aktualną porą roku. 

A na deser dwie fotki, które urzekły mnie kolorami, a mianowicie zdjęcie @Z_bychoraz @EdwardNygma. I mimo, że nasza jesień częściej pokazuje to szarobure oblicze, to panowie postanowili pokazać jej piękniejszą stronę. 

Raz jeszcze gratuluję doskonałych zdjęć:)

 

@cyklotymik wielokrotnie zastanawialiśmy się nad frekwencją. Jakieś przemyślenia mamy, ale tak naprawdę o przyczyny niegłosowania trzeba zapytać tych, których tu nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom, dziękuję Organizatorom za świetną zabawę. Ja głosowałem na zdjęcie @Masu - pięknie skomponowane i idealnie trafiające w gust domatora ;) Było wiele świetnych zdjęć.

 

Odnośnie swojego miejsca wypowiem się jak mistrzowie strategii z polskiej Ekstraklasy - naszym celem na ten sezon było miejsce w środku tabeli i jestem zadowolony, że ten cel udało nam się osiągnąć ;) Na swoim zdjęciu chciałem uzyskać lekko przytłumione jesienne barwy (bez korekt w programie graficznym), przypominające zdjęcia z lat 80./90. i korespondujące ze wskazówkami. 

 

Mam nadzieję, że konkurs będzie zyskiwał na popularności.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Edmund Exley napisał:

 Ja głosowałem na zdjęcie @Masu - pięknie skomponowane i idealnie trafiające w gust domatora

 

Bardzo dziękuję Tobie jak i innym którzy docenili mój pomysł. Uznałem, że jesień to nie tylko liście, kasztany i piękne słońce, ale przede wszystkim spędzanie czasu w ciepłym domu, z kawą i ciekawą lekturą w ręce. Zwłaszcza w tych czasach siedzenie w domu staje się naszą codziennością. Zdjęcie nie było trudne do wykonania, ale wymagało dużo przemyślenia. Wiele razy przestawiałem zegarek, książkę, poprawiałem ziarenka kawy czy przesuwałem okulary aby nie odbijało się w nich niebieskie światło antyrefleksu. W końcu osiągnąłem idealny kadr według mnie :) 

 

A tu zdjęcia "od kuchni" - za ciepłe światło służyło mi zdjęcie z monitora, natomiast wychłodzone kolory swetra udało się uzyskać niemal naturalnie, bo dzień był mocno pochmurny.

 

PXL_20201004_102556517.thumb.jpg.f6e914cb27b222cfd5ee8b28d27ca71d.jpg

 

PXL_20201004_103858786.thumb.jpg.690ba5ca3596902ebe7bb6f6069eeaee.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Masu napisał:

A tu zdjęcia "od kuchni

Bardzo mi się podoba jak pokazujecie historie swoich zdjęć, jak powstawały i co chcieliście przekazać, ile pracy włożyliście aby uzyskać "idealny kadr". Dla mnie to odkrywanie tych zdjęć na nowo.

Osobiście dodam, że ze swoich zdjęć nie jestem nigdy do końca zadowolony, wybieram najlepsze choć widzę, że wiele można jeszcze poprawić. 

Na koniec pokaże Wam jak kasztaniaki uciekały z moim zegarkiem 😁

 

IMG_20201006_205957.jpg

IMG_20201006_140053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to nurek bo widać, że woda była coraz bliżej :)

A tak na poważniej, to ja sam lubię oglądać nie tylko efekty prac, ale również drogę to osiągnięcia celu dlatego czasem wstawiam takie zdjęcia od kuchni. Fajnie, że Ci się podoba :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.