Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Październik "Jesienny Czas" - GŁOSOWANIE

Jesienny czas  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla zwycięzców. Dziękuję za oddane głosy i cieszy mnie, że zdjęcie się podobało. Gratulacje dla pozostałych uczestników za ciekawe pomysły i udział. Zdjęcia coraz lepsze. Jest to mój pierwszy konkurs bez Balticusa, ale nie szło nic wymyśleć w temacie jesiennym z tym zegarkiem. Zapewniam zwolenników marki, że zegarek ten kiedyś jeszcze pewnie wróci na konkurs. ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Masu napisał:

 

Bardzo dziękuję Tobie jak i innym którzy docenili mój pomysł. Uznałem, że jesień to nie tylko liście, kasztany i piękne słońce, ale przede wszystkim spędzanie czasu w ciepłym domu, z kawą i ciekawą lekturą w ręce. Zwłaszcza w tych czasach siedzenie w domu staje się naszą codziennością. Zdjęcie nie było trudne do wykonania, ale wymagało dużo przemyślenia. Wiele razy przestawiałem zegarek, książkę, poprawiałem ziarenka kawy czy przesuwałem okulary aby nie odbijało się w nich niebieskie światło antyrefleksu. W końcu osiągnąłem idealny kadr według mnie :) 

 

A tu zdjęcia "od kuchni" - za ciepłe światło służyło mi zdjęcie z monitora, natomiast wychłodzone kolory swetra udało się uzyskać niemal naturalnie, bo dzień był mocno pochmurny.

 

 

Świetna koncepcja i wykonanie. Co ciekawe - mam takie samo biurko, a na pewno z tej samej serii :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Edmund Exley napisał:

Co ciekawe - mam takie samo biurko, a na pewno z tej samej serii

Indiana z Black Red White. Kupione wiele lat temu, ale trzyma się nieźle i jest bardzo fotogeniczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę co tu jeszcze dopisać? 🤔 Poziom konkursu był naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo wysokim.

Gratuluję uczestnikom bo każda fotka miała w sobie coś specialnego, z charakterem i pomysłem.

Wielkie ukłony również w strone głosujących, bo to chyba dla motywacji do zrobienia zdjęcia pod temat i jednak głosowania ten konkurs istnieje.

Mam nadzieję, że coraz więcej będzie takich forumowiczów, którym się zachce zagłosować. To jest dla frajdy. Tu polityki nie ma. 🙂

 

Obiecałem w listopadowym wątku wstawić 2 inne, aczkolwiek niedopracowane, koncepcje konkursowej fotki. To chyba moja pierwsza, nie robiona telefonem, próba zdjęcia nadgarstkowego.

Nie byłem zadowolony ze zdjęć. Ani z tych nadgarstkowych ani z tych z książką. Zacząłem już trochę pod nosem podwórkową łaciną operować aż tu nagle moja żona zaproponała inną sceneri. Z puszką od herbaty, niebieską dla kontrastu...

Jak zrobiłem zdjęcie w zaproponowanym kadrze i wrzuciłem na komputer już wiedziałem, że tej fotki muszę się trzymać. Nadmienię, że to nie pierwszy raz jak sięgam po poradę żony odnośnie zdjęć. Nie zawsze ma rację ale często bywa, że tak.😉

 

spacer.png

 

Modelem na zdjęciu jest mój starszy syn. 🙂

KMZi-Z-Konkurs-OCT20-3.jpg

 

 

A dodam tylko, że pierwotny pomysł na zdjęcie był zupełnie inny. Kalosze, kałuża, itp. Więcej nie zdradzę. 😉 Na szczęście zawczasu zrozumiałem, że na szybko sobie z tym nie poradzę. Zaoszczędziło mi to sporo rozczarowania a i dzieciom nie rozbudowało się słownictwo o niepotrzebne wyrazy. 😉

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, co tu dużo pisać, dobrze, że posłuchałeś żony:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamiatasz konkurencję totalnie :) Zdjęcie było super, zegarek nie gorszy (nie wiedziałem, że masz Balla!). Ciekaw jestem co wymyślisz na listopad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek, co tu dużo pisać, dobrze, że posłuchałeś żony 

Wiadomo. ;-) Posłuchać warto.
Jednak syn, powiedzmy początkujący nastolatek, był wyjątkowo przejęty zadaniem i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu współpracował ze mną. Normalnie to się po prostu nie zdarza. Hmmm...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze pokaże grzybki przez normalna soczewkę obiektywu telefonu :)
f81634bcbfb86a9e41e74bdac2ea8831.jpg

Oraz jeszcze taki widoczek sprzed lasu
fe1780269b06d6342da4ecb0360d518a.jpg

"Brak czasu" jest złoty a szkło to szafir, chciałam najpierw zrobić jakieś jesienne zdjęcie ze złotym zegarkiem, ale pomyślałam, że to szkło daje fajny efekt i spróbuję zrobić zdjęcie z samą kopertą i szkłem. Niestety ciężko było trafić na dobrą pogodę, ale w ostatniej chwili wyszło na chwilę słońce i skorzystałam z okazji.

Ciekawe jaki będzie temat listopadowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olciakk napisał:

Ciekawe jaki będzie temat listopadowy :)

Już jest :) Daj znać w temacie jak Ci się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za głosy na moją pracę , bitwa o podium była zacięta a to wynik coraz to lepszych prac koleżanek i kolegów oby tak dalej  ;) 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.