Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Październik "Jesienny Czas" - GŁOSOWANIE

Jesienny czas  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak myślałam, u mnie skończyło się na oddaniu głosów na prawie połowę zdjęć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawa, które fotki znajdą się na podium. Mam kilku swoich faworytów, ale niezbadane są wyroki głosujących😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie głosowania - byłoby zapewne lepiej gdyby ankieta była bardziej zrozumiala.  Pisałem już Dawidowi że ten twór który teraz jest to jest bubel niestety. Miał poprawić ale jak widać "zeszło się"  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no odebrało mi mowę, zdjęcia są obłędne, mega trudny wybór. Gratulacje dla pomysłodawcy 👏👏👏

P.S Powie mi ktoś z koleżeństwa co to za zegarek na zdjęciu nr.14 (żabka)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

P.S Powie mi ktoś z koleżeństwa co to za zegarek na zdjęciu nr.14 (żabka)??

Autor się wypowie zapewne po głosowaniu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Masu napisał:

Autor się wypowie zapewne po głosowaniu :) 

Aleś mi pomógł 🐸🙈🙈

Jednak pomysł znakomity - gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SLAWEK 01 napisał:

Aleś mi pomógł 🐸🙈🙈

No chyba, że autor mi napisze na pw to chętnie Ci przekażę :) Cisza wyborcza rządzi się własnymi prawami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Masu napisał:

No chyba, że autor mi napisze na pw to chętnie Ci przekażę :) Cisza wyborcza rządzi się własnymi prawami :D

Ok, spoko. Może coś poszperam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne zdjęcia, trudny wybór.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany. Podziękowanie dla wszystkich za włożoną pracę, przyjemnie się ogląda jej efekt. Wybrałem 3 najciekawsze według mnie fotki ale zaznaczyć mogłem wszystkie, o co tu chodzi? Mogę zagłosować 2 razy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest z możliwością wielokrotnego wyboru. Możesz zaznaczyć jedną pracę, możesz wszystkie. Ponowne głosowanie anuluje pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo możesz zagłosować na wszystkie :) Wiadomo, że nie ma to sensu ale tak to już wygląda jeśli da się w ankiecie opcje głosowania na więcej niż jedno zdjęcie :) A głosować możesz jeszcze raz, ale Wtedy Twoje poprzednie głosy się kasują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrot, Masu dziękuję. Każdy wykonał dobrą robotę, wszystkie zdjęcia są "jakieś". Niektóre ze względu na niebanalny pomysł, inne z racji profesjonalnego wykonania albo przez sam obiekt - ciekawy zegarek. Trudny wybór ale wydaje mi się, że powinien być ograniczony do 3-5 fotek. Tak czy owak, dobrze że ludziom się chce!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kuka napisał:

Carrot, Masu dziękuję. Każdy wykonał dobrą robotę, wszystkie zdjęcia są "jakieś". Niektóre ze względu na niebanalny pomysł, inne z racji profesjonalnego wykonania albo przez sam obiekt - ciekawy zegarek. Trudny wybór ale wydaje mi się, że powinien być ograniczony do 3-5 fotek. Tak czy owak, dobrze że ludziom się chce!

 

Ostatnie zdanie jest kluczowe :) Ciebie też zapraszamy na listopad, to świetna zabawa i potrafi wciągnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem zdjęć, wybór naprawdę trudny, wybrałem subiektywnie dwa.

 


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 48 osób oddało głosy, widać, że coraz więcej osób spełnia swój obywatelski obowiązek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie całkiem nieźle, ale zawsze może być lepiej🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2020 o 21:14, Masu napisał:

Co miałoby być zmienione?

Ewidentne błędy ankiety. W jakim celu jest opis, że ankieta jest publiczna i każdy może zobaczyć kto na kogo oddał głos? Przecież wszystko jest ukryte więc nikt, nic nie może zobaczyć.

W jakim celu jest przycisk "zobacz wyniki ankiety" skoro po kliknięciu pojawia się info że nie masz uprawnień do obejrzenia wyników?

Niestety ankieta w takim wydaniu to - delikatnie mówiąc "faux pas" i na tym forum nie powinno mieć miejsca. 

Nie chodzi mi tu o formę jaką wybraliście z Ewą bo to jest Wasze prawo jako organizatorów i Wasz wybór. 

Ale skoro ktoś  się zgodził stworzyć taką opcję to powinien ją dopracować.

Tymczasem mamy bubla  ;) 

Bubel.JPG.6a520b0d8cbd6d78025cd30876200d2e.JPG

 

443240741_Bubel2.JPG.f156326c833b4871ae36f2d9d6a24022.JPG

 

701708905_Bubel3.JPG.cf1fb64abbcb8e244713f131a014e04e.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rk7000 napisał:

W jakim celu jest opis, że ankieta jest publiczna i każdy może zobaczyć kto na kogo oddał głos?

Akurat ta opcja oznacza, że po zakończonej ankiecie widać kto na kogo głosował. Jak się tego nie zaznaczy to nie będzie wiadomo.

Co do reszty, to zawsze biorę poprawkę, że takie funkcje wynikają z już jakichś gotowców przygotowanych pod dany silnik forum (może źle to nazywam, ale myślę, że wiecie o co chodzi) i zmienienie ich wymagałoby pisania jakiegoś skryptu ręcznie pewnie co nie jest łatwe ani szybkie. A przynajmniej ja to sobie tak tłumaczę i staram się cieszyć z tego co działa i doceniać, że mam to dostępne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.