Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mirobak

Orient Mako III

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze, po tygodniu przeglądania forum postanowiłem zakupić Orient Mako III w wersji zielonej, tj. RA-AA0004E19B. Jednak w internecie ceny wahają się od około 999zł do 1650zł, czyli aż o ponad 1/3 ceny! Oczywiście wolę zapłacić więcej i mieć oryginalny, sprawdzony zegarek, ale z drugiej strony po co przepłacać. Czy moglibyście polecić sklep, który jest sprawdzony, a ceny przyzwoite? Zależy mi na tym, aby zegarek był dostępny, fajnie byłoby mieć go w tym tygodniu. Serdecznie dziękuję za pomoc.

 

Poniżej np. linki do Ceneo i Allegro gdzie widać rozrzut cenowy, może któryś z tamtych sprzedających?

https://www.ceneo.pl/72552232

https://allegro.pl/listing?string=RA-AA0004E19B&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-fas-1-2-0717&order=p&stan=nowe

 

Edytowane przez Mirobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oro sprawdzone. Wysyłka ze Słowacji, a gwarancja sklepu. Można brać. MZ Mako III jest okej, miałem zieloną tarczę, ale po tygodniu sprzedałem, bo tak palcował i brudził się kryształ, że dostawałem szału.Tam nie ma też AR CHYBA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, jak tak, na dodatek za 999, to biorę.

Ale czy to znaczy, że w przypadku reklamacji będę musiał wysyłać na Słowację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Nie będzie się psuł. Tam jest sprawdzony i solidny werk in house F6922.

Nawet gdyby coś się wydarzyło to wydaje mi się że polski gwarant PoljotEuro powinien honorować ale warto dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz też poniżej 1.000 PLN i to z Amazon.de. Po przeliczeniu na polski VAT wyjdzie odrobinę drożej, ale tylko odrobinę bo jakieś 227 EUR czyli jakieś 1030 PLN

 

https://www.amazon.de/-/pl/dp/B07JGMM8FC/ref=sr_1_3?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=RA-AA0009L19B&qid=1603132213&sr=8-3

 

obraz.png.c32e9012d376df039f43a28bb84bc63f.png

 

A na włoskim Amazonie niewiele drożej. Pewnie przez wyższy, włoski VAT. Przy wysyłce do Polski ceny się pewnie zrównają.

 

obraz.png.b05fd49a392ef6fc841a8ac21971daec.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek, ale jakoś dla mnie to jest lata świetlne za swoimi poprzednikami albo Ray'em... No po prostu nie dla mnie... i ta hałasująca bransa ugh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeszczy trochę... No ogólnie nie jest najwyższych lotów ale w tym przedziale cenowym nie jest tak źle. Zawsze można kupić że strapcode a wtedy praktycznie podwoić wartość zegarka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... 🙂  Szczerze mówiąc jestem już tak zmęczony szukaniem, wybieraniem, przebieraniem że i tak go kupię. No chcę go już mieć. 🙂 Pewnie dokupię tez jakiś pasek.

Dziękuję za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mirobak napisał:

No dobra... 🙂  Szczerze mówiąc jestem już tak zmęczony szukaniem, wybieraniem, przebieraniem że i tak go kupię. No chcę go już mieć. 🙂 Pewnie dokupię tez jakiś pasek.

Dziękuję za porady.

Uważaj z zielonym, ciężko będzie go paskować. Miałem ten problem. co prawda w neciku znajdziesz jakieś propozycje, ale nie będzie tak łatwo znaleźć te paseczki. Ogólnie zastanów się nad Nowym 5KX, albo tym mako ale w czerni np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mirobak napisał:

No dobra... 🙂  Szczerze mówiąc jestem już tak zmęczony szukaniem, wybieraniem, przebieraniem że i tak go kupię. No chcę go już mieć.

 

Czarny sporo tańszy i bardziej uniwersalny:

 

https://www.amazon.it/Orient-Analogico-Automatico-Cinturino-RA-AA0001B19B/dp/B07JF

 

OLX

https://www.olx.pl/oferta/orient-mako-iii-automatic-ra-aa0001b19b-CID87-IDFxWNU.html#7f2173b876

Edytowane przez BlackT

Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.