Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER 39

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że niektórych to dopiero dobre wizualizacje przekonają. Więc podkradłem trochę Nomosa i włala...Nasza koperta od frontu jest bardzo podobna chodz uszy będą szczuplejsze i być może z szerokością lunety się powalczy.

 

formmeister-auto.jpg

formmeister-auto-II.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno przejść bokiem...:-) jakby dodać jeszcze efekt polerowanej stali na indeksach, wskazówkach i logo to mielibyśmy miarodajną wizualizację 🙂

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, john.doe napisał:

malowanka :)

 

 

W wersji bez logo z podwójnym indeksem na 12 i stalowymi indeksami i wskazówkami byłby miód. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burgund. Dla mnie wersja bez logo i z podwójnym indeksem na 12.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krygo napisał:

 

W wersji bez logo z podwójnym indeksem na 12 i stalowymi indeksami i wskazówkami byłby miód. 

Dobrze prawi. Polać mu 😀 

 

35 minut temu, subarist napisał:

burgund

Zdecydowanie środkowy. Tylko z nazwą marki zamiast "designed in".

 

20 minut temu, szuwi napisał:

Niebieski, bez logo i 38-39mm - zaczyna być bardzo ciekawie... 

Zdecydowanie. I niebieski i burgund zapowiadają się świetnie. Szczególnie z dyskiem daty pod kolor tarczy (zdecydowanie, ale to zdecydowanie wart dopłaty 50zł).

 

Trzymamy kciuki za ten projekt, bo zapowiada się bardzo ciekawie. Tylko niech nagle koperta nie urośnie i niech duch minimalizmu się gdzieś nie zgubi, a będzie dobrze...

 

...tylko nie pchajcie na siłę tego nieszczęsnego "designed in..." na tarczę. Im mniej napisów tym lepiej. A jak musi gdzieś być ta informacja, to pozostaje dekielek...


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na burgund od razu sie pisze. Jest sztos.

Podwojny indeks na 12moj faworyt aczkolwiek Wersje z logo też wezmę jeśli zostanie przeglosowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie brałem pod uwagę niebieskiego ale w wersji burgund robi się ciekawie szczególnie w wersji z logo. Data jest zbędna. No i żeby z rozmiarem znowu nie przeginać w drugą stronę, dla mnie oryginalne 41 mm jest jak najbardziej ok., no ale żeby zadowolić tych z mniejszymi nadgarstkami, to przy pocienionej wersji, to te 39 mm może być akceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AK&AK napisał:

Dobrze prawi. Polać mu 😀

Dwa razy można polać 🍻

Środkowy burgund jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tako tarcze nic nie robiłem na kanapie :) warto było! W końcu mój upragniony burgund. 

 

A może 100 szt granatu, 50 burgundu i 50 czarnego? Bo zgodzę się, że granat będzie jednak pierwszym wyborem dla większości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

A może taki kolor?

lighter

lub taki?

Antea Klassik KS silber, schwarz oder rose

 

np. dla wersji specjalnych, droższych, na Peseux 7001 ze stalowym deklem z grawerunkiem Modulora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burgund z podwójnym indeksem na 12 i napisem Vratislavia Conceptum poniżej bym widział na swoim nadgarstku. Ale z logiem na 12 również przejdzie. Chętnie też dopłacę do wersji premium. 🙃

 

Te wszystkie wersje bez loga i bez nazwy marki kojarzą mi się z chińskimi "no name".

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środkowa wersja najfajniejsza i to zarówno niebieska jak i burgundowa. Data ani ziębi ani grzeje. Obawiam się o mój portfel, że mógłbym brać obydwa... Choć wersja premium z porcelaną/emalią kusi równie mocno.

Ciekawi mnie jeszcze ta tarcza w paski z pierwszych renderów, widział ktoś coś takigo na żywca? Czy to pionierski projekt?

Edytowane przez szelbisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2020 o 23:09, Jogi napisał:

Te wszystkie wersje bez loga i bez nazwy marki kojarzą mi się z chińskimi "no name".

Brak logo to coś, co przynajmniej moim zdaniem mocno definiuje Formmeistera. Z logiem to już niemal FF bez chrono i z innymi indeksami (tym bardziej, że FF występuje w podobnych kolorach). Wiem, że masa drobnych smaczków będzie inna, ale dwa zegarki w podobnych kolorach różniące się detalami i o podobnym stylu/zastosowaniu nie ma sensu trzymać w pudełku.

 

spacer.png

 

Powtorze moje pytanie - jakie tam będzie szkło? Chodzi mi o kształt.

 

Widze potencjał na kremową tarcze i pójście w stronę vintage. Junkersy Bauhaus czy Bambino w takiej kolorystyce są bardzo ładne, a prezentują różny styl jeśli chodzi o detale - Junkers mocno bauhausowy, a na Bambino sporo się dzieje. Widelki, gdzie moznaby się pobawić jak widać spore. Ale to jeśli już to pomysł na kolejny wypust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.