Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER 39

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem dekiel w starym Formmeisterze był rewelacyjny.

Może warto to powtórzyć?

 

Mechanizm 9015 nie ma chyba niczego nadzwyczajnego, co zasługiwałoby na pokazanie.

Tutaj nie było planowanego barwienia termicznego śrubek w kolorze tarczy czy też malowania wahnika, więc goły mechanizm jest mało atrakcyjny.

Malunki na przeszkleniu od razu skojarzyły mi się z koroną z RE - co powiedzmy sobie szczerze - słabo wyglądało.

 

Pierwowzór był mega udany.

Tak pod rozwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabo wygladalo poniewaz bylo zrealizowane na przezroczystym szkle. Tutaj szklo bedzie tylko nosnikiem grafiki. szklo zapewni takze lepsze tłumienie rotora. Na głosnosc tego elementu wielu narzekało.

Bedzie nie przezierne. Podobny efekt zastosowal Balticus w modelach Gwiezdny Pyl. 9E3B6BE8-25C8-4A7A-A2BE-297018837DB9.jpeg.8877777b8c306bc26a3e4769f7aae492.jpeg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko w nawiązaniu - Marcin a czy myślałeś o modyfikacjach wizualnych werka? Tak by nadać im ładniejszego wyglądu i jakiegoś logo marki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze sample. Zdjęcia są fatalne. Bordowego nawet nie pokazuje bo kolor zupełnie się nie udał więc zleciłem zrobienie go od nowa.

Te poniżej mają krzywo wycięty datownik więc proszę nie zwracać uwagi w samplach robi się to ręcznie a w produkcji masowej laserowo.

Biała tarcza jest ( powinna być ) perłowa i chyba taka jest ale oceni się za 2mies jak przyjadą do mnie ( Chińczycy zaczynają teraz swoją prawie miesięczną przerwę z uwagi na ten ich wspaniały Nowy Rok ) . Czekam na opinie na temat grawerowanego logo, zostawiamy takie czy robimy klasyczny nadruk.

 

image.thumb.jpg.7cbe78184a2ee8d797d1ab64d1125a68.jpgimage2.thumb.jpg.33d3725c23c228c00f10696c51c4d6a4.jpgimage3.thumb.jpg.4755b56437561396f580afd8e8e7abeb.jpgimage4.thumb.jpg.467f394df595a496ddf51320e4b6b9b6.jpgimage5.thumb.jpg.59cce1e2a99daa77121c1684064a82d0.jpgimage6.thumb.jpg.52cf9a0f323ad5a894ae7063bcf5136d.jpgimage7.thumb.jpg.375155f98e8537afb2ca0511ec56e3bf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie fajnie wyszlo to grawerowane logo.
Granatowy dobrze sie prezentuje. Perłowy- zobaczymy. W tej chwili trudno ocenić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawerowanie wyszło naprawdę fajnie. Na bieli wygląda subtelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawerowane logo bardzo delikatne i subtelne, pasuje do charakteru zegarka - nie ruszalbym 👍

Kolory na tyle, na ile mozna ocenic z tych zdjec sa ok, czekam na bordowy bo IMO moze byc najciekawsze.

 

Powodzenia QV, trzymam kciuki!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska tarcza najlepsza, może bordo się uda jak poprawią, a srebrna tez fajna.

Logo jak w niektórych ChW, dla mnie fajniejsze niż wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo wyszło bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie, ale to "designed in Poland" na dole psuje odbiór tarczy. Ja bym to przerzucił na dekiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, jak w zasadzie wszystkie projekty VC. Tak, jak co do zasady nie kręcą mnie niebieskie tarcze, tak ta jest ciekawa  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cat.came.back napisał:

Logo wyszło bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie, ale to "designed in Poland" na dole psuje odbiór tarczy. Ja bym to przerzucił na dekiel.

 

Dokładnie, a jeśli już musi być to może też grawerowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki nieudany ale mógłby być ciut ciemniejszy ;) generalnie tarcze super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może burgund to nie jest, ale kolor na pewno nie nieudany. Ja nawet chyba bym wolał taki. W razie W mogę kupić taką sztukę z tą prototypową tarczą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako "ceglany" może by się sprzedał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.