Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER 39

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już wiem, że na jednym kolorze się u mnie nie skończy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burgundowy poproszę :) kiedy wpłaty? ;) oby tylko koronka była ostrzejsza niż poprzednio, bo koronka i pasek to były dla mnie najsłabsze elementy poprzedniej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają mega. Btw zapadła jakaś decyzja odnośnie napisu na dole, czy zostaje biały nadruk?

www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zmiany planowane są względem prototypu?

 

Jakoś nie mogę przekonać się do tłoczonego "Vratislavia Conceptum" i białych liter na godzinie 6.

Jak już logo musi być, to samo VC wystarczy.

Projekt będzie bardziej minimalistyczny, a przez to moim zdaniem ciekawszy.

 

Czy jest szansa na powrót do pełnego dekla, jak przy pierwszym Formmeisterze?

 

Może dałoby radę tak?

 

Panorama - moja wersja.png

Edytowane przez Sławek W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Designed in Poland proponuje taki siwy kolor napisu jak przy nazwie producenta i tachimetrze w niebieskim Form and Function.

Czytelnie, nieoczojebnie i imho bardziej by sie zgralo z indeksami i ogolnym charakterem zegarka. Imho znacznie lepiej.

A nazwa producenta moim zdaniem lepiej, ze jest :)

 

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burgundowy jest niesamowity. Czyli szacować trzeba, że sprzedaż ruszy wakacje/po wakacjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ocenie jak dostane do reki. Nie bede podejmowal decyzji na podstawie zdalnych zdjec. Byc moze napis na 6tej w ogole wyleci w kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Wszystko ocenie jak dostane do reki. Nie bede podejmowal decyzji na podstawie zdalnych zdjec. Byc moze napis na 6tej w ogole wyleci w kosmos

Idź tą drogą.


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana mechanizmu na tym etapie to projektowanie od początku.  8n33 chyba wypadł z oferty miyoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały coraz bardziej mi się podoba 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

D5F8AEBB-78B5-4B93-9E0C-6607056752F8.thumb.jpeg.1a2bbcd73e5970879309725e520d9cbe.jpeg

 

Tarcza matowa czy z połyskiem? Biały złamany szarością?

Ciężko ocenić na monitorze. Na pewno kontrastuje z białym datownikiem.

 

Czy rozważacie rezygnację z tłoczenia logo (pełnej nazwy)?

Rozwiązanie może i ciekawe - ale chyba bardziej do kanapkowej tarczy albo nurka.

Tutaj lepiej pasowałoby minimalistyczne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pisałem już, ocenię jak dostanę do ręki. Wtedy podejmie się decyzje.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przy ciemnej tarczy i zasadniczym napisie tłoczonym biały napis na dole wygląda jak najważniejszy element tarczy i przyciąga nadmiernie uwagę. Widać to i na burgundowym i na granatowym. Chyba nie taki był zamysł projektu.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytajcie też wcześniejsze posty :) po każdej fotce/grafice temat dolnego napisu jest podnoszony. Marcin zadecyduje jak wszystkie sample do niego spłyną, nie ma sensu tego wałkować do tego czasu :)

www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski wydaje się ciekawszy.

Może to kwestia zdjęcia i perspektywy, ale w białym indeksy nakładane wydają się być odrobinę za długie. W niebieskim tak tego nie widać.

 

Dekiel i logo - zdecydowanie kierunek ku Formmeister I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

386AA90B-36C3-4E12-8ADD-8FA3545B228C.jpeg

DA799704-7833-467A-8D63-06F1FAE05DD5.jpeg

AA0CEB05-5ACB-4B51-BB89-6DDB073E37D4.jpeg

B21D3361-F114-4A82-A87F-F584C64E8CF5.jpeg

05656D2E-2624-41BF-A2BC-4C300613A928.jpeg

CA2BED11-1763-4455-B9CD-A6AE13008C2E.jpeg

Na zywo napis Designed in poland kompletnie nie razi, ladnie współgra z białą cyfrą datownika. Natomiast na zdjeciach ten napis sie wyostrza i bardziej rzuca w oczy. Jest dylemat usuwac czy nie usuwac. Zegarki sprzedaje sie zdjeciami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na białym napis tak się nie rzuca w oczy, ale z mimo wszystko wydaje mi się, że bez byłoby lepiej. Zresztą czy "designed in Poland" jest taką ważną informacją? Tak naprawdę każdy produkt wyprodukowany w Azji mógłby mieć napis "designed in Germany/France/Italy/San Escobar/itd.". To i tak nie to samo, co "made in Poland", a każdy nieco rozgarnięty potencjalny klient znajdzie sobie info na temat producenta na podstawie nazwy marki, która i tak jest na tarczy.

 

BTW, przepięknie się te zegarki prezentują. Na dwa z nich na pewno będę chętny (burgund, czy co to za kolor, jakoś nie porywa mojego serca - ogólnie, nie tylko w przypadku tego modelu). Ale zapytam nieśmiało: gdzie jest czarny? ;) Aż prosi się o wersję z czarną "smolistą" matowa tarczą. Taką jak w Seiko SARX057 na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.