Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER 39

Rekomendowane odpowiedzi

To jaka będzie ta cena Marcin? Bo pomijasz tę kwestię tu i na fejsbuczku, a to... Troszkę istotne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłoczone logo wygląda fajnie, szkoda tylko że napis na dole został w białym (dla mnie chyba faworyt, ale właśnie gdyby bez tego napisu...), bo albo jestem ślepy, albo w innych kolorach go nie widzę. Ogólnie co by nie mówić to fajny projekt, czy ja się zdecyduję jeszcze nie wiem, ale podejrzewam że szybko się rozejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, z tym tłoczeniem logo to sprawa jest dyskusyjna.

Jednemu będzie się podobać, innemu nie. Na końcu i tak zagłosujemy portfelem.

De gustibus non est disputandum 😉

 

Poniżej przykład zacnej manufaktury, której przygodę z tłoczeniem logo oceniłbym co najmniej dyskusyjnie.

Zdjęcie z neta. Uprzedzając pytania - tak to jest oryginalny Nomos... Choć słowo "oryginalny" jest to co najmniej dwuznaczne.

Jak wyszło - oceńcie sami.

 

Ludwig_Siemens_front_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle sporo zależy od zdjęcia…

 

60E78C6A-437E-494E-B0F7-F3F7D355627C.thumb.jpeg.0b94b18cc2c6ed0aecde219f4e71614e.jpeg

 

E8DDEC97-04BF-4700-8CCB-685C63E42FB3.thumb.jpeg.6c0e50f8e269c04c6957730366bd9c04.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda - dobre zdjęcie dźwignią handlu 🙂

 

Który ładniejszy?

 

nomos.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poczekaj, porównujemy zegarek - reklamówkę zamówioną przez Siemensa dla swoich pracowników ze standardowym modelem? Na kiego grzyba miałbym nosić tego pana na ręku? Natomiast tłoczone logo VC w tym modelu mi osobiście pasuje - jest ale dyskretne. Natomiast resztę napisów przerzuciłbym chyba na dekiel.


EDIT: literówka

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko gra i zapewniam ze napis na godzinie 6tej w bialej wersji wizualnie nie istnieje na zywo. Nikt nie bedzie mial z nim problemu. Tylko zdjecia go uwydatniają, na zywo jest mikroskopijny. Tloczone logo takze na zywo jest fajne. Minimalizm bez no-name - owosci charakterystycznej dla chinskich klonow. To jakosc zblizona do Nomosa za znacznie mniejsza kase. Wiedzialem co poprawic i to zrobilem w tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli napis na dole musi być koniecznie, to podobnie jak w pozostałych dwu wersjach powinien bardziej wtapiać się w tło. Czarny na granatowym to nie to samo, co czarny na białym. Odpowiednikiem byłby jasnoszary lub szaro-srebrny druk.

Natomiast tłoczone logo jest utrafione w dziesiątkę.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Przeszklony dekiel jest na plus. Ja tam lubię sobie popatrzeć na mechanizm jaki by on nie był.

 

Zwykle zwiększa grubość, a to nie zawsze jest pożądane. Prawdę mówiąc, zwykle nigdy. Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Przeszklony dekiel jest na plus. Ja tam lubię sobie popatrzeć na mechanizm jaki by on nie był.

 

Ten dekiel nie ma przeziernego szkła, nie takie było zadanie.

10 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Zwykle zwiększa grubość, a to nie zawsze jest pożądane. Prawdę mówiąc, zwykle nigdy. Coś za coś.

 

Jeśli planuje się gruby mięsisty grawer to dekiel pełny także musi być gruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam, oglądam i biały bardzo kusi... Nie udało się zdobyć poprzednika to może ten go zastąpi. A może ktoś ma za dużo białych Formmeisterów i zamieni na szarego ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro zrobię zdjęcia. Tarcze jasne i granatowe są ok, burgundowe zepsute będą poprawiane. Paski są w produkcji, powinny być na początku Listopada do tego czasu na spokojnie złożymy trochę zegarków i będzie można rozpocząć sprzedaż/wysyłki. Liczę na dobrą sprzedaż bo ich produkcja została w 50% skredytowana przez chińczyków. Ja nie byłem w stanie tego udźwignąć.

Jestem usatysfakcjonowany, koperty są delikatne, klasowe o idealnych proporcjach, tarcze także wyszły fajnie, wskazówki widać w każdych warunkach oświetlenia ponieważ mają przekrój półokręgu.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie Tomek.
Ponowię: jak będzie wygladać dystrybucja? Zapisy czy kto pierwszy ten lepszy ?


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Czy przez forum będzie można zamawiać no i jaka będzie cena? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.