Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER 39

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mwisniewski napisał(-a):

A kiedy można się spodziewać burgundów?

 

 

Czekam na przesyłkę z próbką tarczy i po ekspertyzie czy odcień jest ok wyślą mi resztę tarcz. Niestety są to odcienie robione na czuja i za każdym razem kolor wychodzi inny.

Wiecej informacji bede mogl przekazać w Piątek ( jeśli dojedzie paczka z próbką )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, cezary1976 napisał(-a):

Nowy do kolekcji

 

I jak na żywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, sanik napisał(-a):

jak na żywo?

Super 👍

Tarcza łapię różne odcienie zależnie od natężenia światła ( od białego do ciemnej szarości. Nakładane indeksy i wskazówki barwione termicznie dokładają swoje. Nie umiem tego złapać "aparatem"... no i leży bardzo dobrze

 

Edytowane przez cezary1976
Edit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, cezary1976 napisał(-a):

Super 👍

Tarcza łapię różne odcienie zależnie od natężenia światła ( od białego do ciemnej szarości. Nakładane indeksy i wskazówki barwione termicznie dokładają swoje. Nie umiem tego złapać "aparatem"... no i leży bardzo dobrze

 

A logo i nazwa na żywo jest coś widoczna, czy trzeba się przyjrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest widoczna, ale nie jest nachalna . Świetny zegarek. U mnie już po zmianie paska na nieco mniej oficjalny :)

 

20211129_123214027_iOS-1000px.jpg.ee96e0a63d7b302a5909f8eb57ff5ebf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, clusca napisał(-a):

Jest widoczna, ale nie jest nachalna

Zależy też od natężenia swiatła i pod jakim kątem spojrzysz na tarcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, clusca napisał(-a):

No dobra, biały jest super, ale niebieski to dopiero petarda. Nie potrafię oddać na zdjęciach tego, jak wygląda w rzeczywistości. Jeżeli widzi się Wam na fotkach, to bądźcie pewni, że na żywo prezentuje się jeszcze lepiej.

Dwie fotki, światło rozproszone i światło dzienne z okna - tarcza robi wrażenie :)

 

20211129_135057031_iOS-1000px.jpg.6e22ee77753227b792a7165f4993e2f2.jpg

 

 

20211129_135233319_iOS-1000px.jpg.e1e4f6cf853681928038ed63ce9b6096.jpg

A jak wizualnie w kwestii wielkości? Jest różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jasny będzie wyglądał na większy, ale póki co, nawet nie zwróciłem na to uwagi. Jeśli zaś chodzi o sam rozmiar, to - sam nie wiem dlaczego - spodziewałem się czegoś wizualnie nieco mniejszego, ale jak na mój ~18cm (nieco ostatnio zgubiłem z obwodu nadgarstka) jest idealnie, a jestem przekonany, że dzięki zagiętym uchom na mniejszych nadgarstkach też będzie świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestuję na mojej 16 cm przypakowanej rąsi jutro lub pojutrze i wywołam te słowa do tablicy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, clusca napisał(-a):

Wiadomo, że jasny będzie wyglądał na większy, ale póki co, nawet nie zwróciłem na to uwagi. Jeśli zaś chodzi o sam rozmiar, to - sam nie wiem dlaczego - spodziewałem się czegoś wizualnie nieco mniejszego, ale jak na mój ~18cm (nieco ostatnio zgubiłem z obwodu nadgarstka) jest idealnie, a jestem przekonany, że dzięki zagiętym uchom na mniejszych nadgarstkach też będzie świetnie :)

Dzięki - pytam, bo niebieski chodzi po głowie ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Dzięki - pytam, bo niebieski chodzi po głowie ... :)

 

Nie zastanawiaj się, tylko bierz. Jak nie podpasuje, to raczej nie będziesz miał problemu z odsprzedażą za jakiś czas, jak zejdą ze stanu u Marcina :)

Sam się zastanawiam, czy nie dokupić burgunda, ale poczekam na zdjęcia nowych użytkowników i wtedy zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się bardzo podoba

IMG20211130181035.thumb.jpg.912c0ec460cb062f6eabdd02a0e70a84.jpg


Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny projekt, ale jedna rzecz mi sie nie podoba. Na każdym ze zdjęć widać, że wiatr hula między uchami, a kopertą :( Dało by się to jakoś zniwelować paskiem ?

Edytowane przez adamios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adamios napisał(-a):

Bardzo fajny projekt, ale jedna rzecz mi sie nie podoba. Na każdym ze zdjęć widać, że wiatr hula między uchami, a kopertą :( Dało by się to jakoś zniwelować paskiem ?

Kolego, w tego rodzaju zegarkach między paskiem i koperta musi być jakaś przestrzeń, bo pasek zaraz by się obtarł o kopertę. 

Ewentualnie można kombinować z wygiętymi teleskopami. 

Edit - tak patrzę na te zdjęcia i faktycznie ta szczelina nie jest mała... 🙂

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to już na fotkach prototypów, ale mnie osobiście zupełnie to nie przeszkadza. Jeżeli zacznie mi to przeszkadzać to zrobię sobie pasek niwelujący tą szczelinę. 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Nomos ma tą szczeline 2x szerszą 03D79097-9CBB-4F10-BC82-DA3AF7372C1A.thumb.jpeg.b61d0538929cdefb2e33c57f0c561724.jpeg

A nie - jak w Nomosie jest szerzej, to ta we Vratce jest OK! 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.