Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER 39

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, szuwi napisał(-a):

A nie - jak w Nomosie jest szerzej, to ta we Vratce jest OK! 😉

 

Przykład raczej podany nie aby się usprawiedliwić tylko dlatego, że koperta Nomosa Club była dla nas wzorem do stworzenia Formmeistera ale po wyeliminowaniu wszystkich wad koperty Nomosa czyli znacznie większy komfort na nadgarstku i poprawa wizualna ( węższa luneta, mniejszy odstęp paska od koperty i znacznie mocniej dogięte uszy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

 

Przykład raczej podany nie aby się usprawiedliwić tylko dlatego, że koperta Nomosa Club była dla nas wzorem do stworzenia Formmeistera ale po wyeliminowaniu wszystkich wad koperty Nomosa czyli znacznie większy komfort na nadgarstku i poprawa wizualna ( węższa luneta, mniejszy odstęp paska od koperty i znacznie mocniej dogięte uszy )

Wszystko jasne - zresztą sam zamówiłem białasa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że dwa elementy które były wg mnie nie najlepsze w pierwszym Formmeisterze tutaj zostały poprawione. A mianowicie, słabej jakości pasek i niezbyt ostra koronka. A co do koperty. No z wyglądu jest jaka jest, szpary pomiędzy kopertą i paskiem się nie da ukryć ;) I albo to się komuś podoba i kupi, albo nie. Wszystkich się nie da zadowolić.

I to pisałem ja który zapisał się na burgundowego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości "dziury" nie rzucają się jakoś specjalnie w oczy, więc tym bym się nie przejmował :)

 

20211207_101140651_iOS-850px.thumb.jpg.c0323b9130ca0977a092912e244e03b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze pomęczę FM39 oraz... gościnnie w nie swoim wątku FM Sport w wersji BND, czyli "black no date" :)

 

20211207_213748737_iOS-1000px.jpg

 

 

20211207_213616188_iOS-1000px.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro powinny dotrzec burgundowe tarcze, byc moze uda sie zejsc z cena za zegarek jeszcze 100wke w dół bo wywalczylem refundacje kosztu produkcji tych tarcz ( opoznienie przez ich gapiostwo ) ale usmiech dopiero po zwyciestwie, zobaczymy jutro co przysłali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro powinny dotrzec burgundowe tarcze, byc moze uda sie zejsc z cena za zegarek jeszcze 100wke w dół bo wywalczylem refundacje kosztu produkcji tych tarcz ( opoznienie przez ich gapiostwo ) ale usmiech dopiero po zwyciestwie, zobaczymy jutro co przysłali

Wiadomo już czy tarcze są ok?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

utknęły na cle 😕

 

A, Poczta Polska w akcji. Mi tak clą zegarek za 200 dolarów od października, wciąż go gubią, znajdują i znów gubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości, jak dokładnie Wasze FM39 cykają? Mój średnio +18s/d. Da radę ten mechanizm podregulować, czy muszę się z tym pogodzić? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój robi mniej więcej -7s/d. Także chyba nie ma reguły.


Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, a transport w mrozy także pewnie im nie pomógł. Trzeba poczekać az sie ustabilizuje i jeśli przekracza normy producenta mechanizmu to mozna podregulowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin można jeszcze zamawiać? Jeśli tak to które wersje? Żona namawia na burgund ale czytam, że obsuwa z tarczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcze burgundowe wreszcie dotarly. jutro testowe złożenie i jesli wszystko ok to rozpoczniemy sprzedaż

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza taka tutaj. To ja się chociaż pochwalę. Burgundowy jedzie ;)
42ecfd6b24635d348e2492dc9849d006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta cisza tutaj. Tyle było krzyków żeby zrobić reedycję FM, a jak białe i niebieskie się pojawiły w sprzedaży to raptem kilka osób pokazało nowe nabytki default_wink.png
Reszta pewnie nie wyjęła z pudełek, w foliach trzyma żeby wartość za kilka lat nie spadła default_wink.png
No albo wszyscy się rzucili na burdundowe default_smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF39 jest super w kolorze białym. Marcin namówił mnie też na burgund - jak będę miał w ręku to ocenie który bardziej podchodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczułem się wyzwany do tablicy, zatem się melduje.
Zdjęcie nie z dzisiaj, ale zegar jest w użytku.e7ac848020f3d937909e42677420ffcf.jpg

Time matters


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.