Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER 39

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że taki projekt potrzebuje tylko logo VC i datę dla przeciwwagi. Reszta to niepotrzebne ozdobniki.

 

A co z deklami? Jest szansa na pełne, jak w F1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne! I bez napisu poprosimy ;)

 

A jakby był bez datownika i mniejszy... No dobra wiem, że marudzę ;)

Edytowane przez Ralf58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na ten projekt i nawet musiałem odpuścić Manometr z tego tytułu ...ale było warto.

Piękne sztuki. Waham sie między niebieskim i białym.

Co do dywagacji o napisach - jest mi obojętne i jeżeli jakiekolwiek marudzenie miałoby opóźnić projekt - to proszę Cię Marcin, zignoruj to.

39mm to rozmiar idealny myślę i tak jak wyżej, opóźnienie projektu nie jest nikomu potrzebne, tylko z racji na 0.5mm mniejszą kopertę z każdej strony.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby radę wzorem wątku o Manometrach wrzucić w pierwszym poście aktualne wizualizacje, podsumowanie specyfikacji i spodziewany koszt (jeśli już jest znany)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka średnica bk? Jakie paski i kto szył? Jaki ostatecznie dekiel?

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mysle ze za ok 3 tygodnie rozpoczniemy sprzedaż.
 
D618B0FA-BBC6-4129-96D8-B2C16A1B120F.thumb.jpeg.6f87d60a212242d9c285d0475d55eed0.jpeg
Więcej zdjęć poprosimy

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

mysle ze za ok 3 tygodnie rozpoczniemy sprzedaż.

 

Nie potrzebuję kolejnego zegarka, nie potrzebuję kolejnego zegarka, nie potrzebuję kolejnego zegarka...

 

Kurde, jednak chyba potrzebuję. I to co najmniej dwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, clusca napisał(-a):

 

Nie potrzebuję kolejnego zegarka, nie potrzebuję kolejnego zegarka, nie potrzebuję kolejnego zegarka...

 

Kurde, jednak chyba potrzebuję. I to co najmniej dwa ;)

 

 

image.png.6dca00883dbb9bdcf9c0d015fb2f4339.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli padło już takie info to sorry, ale czy znana jest już cena za te "miszcze formy"?

Muszę sprawdzić, czy budżet mi się zepnie ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, clusca napisał(-a):

Jeśli padło już takie info to sorry, ale czy znana jest już cena za te "miszcze formy"?

Muszę sprawdzić, czy budżet mi się zepnie ;)

 

Przeleciałem dzisiaj temat od początku i nie widziałem żadnego info o cenie. Kurde, burgundowy fajniutki, ale nie mam dla niego zbyt miejsca i zastosowania. Konkuruje z troszkę dużym 42 mm Visodate... :( Nie wiem, nie wiem, nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kolor:

 

Jaki jest "biały"? Kolor z F1 czy bardziej F&F? To biel w kolorze tarczy datownika czy jakiś odcień perły?

 

Pytanie o dekle:

 

Pełne (grawer w stali) czy malowanka na szkle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malowanka pod szklem plus lustrzane napisy. jak bede mial u siebie to porobie zdjecia jak zawsze z reszta. detale sa dopracowane. datownik w kolorze i wskazowki nie sa plaskie tylko sferyczne dzieki temu lepiej operuje na nich swiatlo i sa zawsze czytelne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały przypomina mi niektóre wysokiej klasy designerskie projekty zegarkowe (zwykle za spore pieniądze), właśnie bardzo minimalistyczne. Kolor tarczy, w rodzaju ecru, szczególnie dobrze dobrany. Napis na dole czarną czcionką, nieważne że mały, razi niemiłosiernie i obniża klasę całości, jako niedopasowany wzorniczo. Dlatego z bólem, ale wybrałbym wersję granatową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Biały przypomina mi niektóre wysokiej klasy designerskie projekty zegarkowe (zwykle za spore pieniądze), właśnie bardzo minimalistyczne. Kolor tarczy, w rodzaju ecru, szczególnie dobrze dobrany. Napis na dole czarną czcionką, nieważne że mały, razi niemiłosiernie i obniża klasę całości, jako niedopasowany wzorniczo. Dlatego z bólem, ale wybrałbym wersję granatową.

 

Nic dodać, nic ująć. W punkt.

 

Mnie razi tłoczona literatura na tarczy i brak pełnego dekla.

Będzie trzeba się nad tym głębiej zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to już raczej nie czas na zmiany w "dizajnie" zegarka. Jest jaki jest i na pewno znajdzie swoich amatorów. Bardzo ciężko jest sprostać wymogom wszystkich, ale raczej nie spodziewam się, że będzie zalegał Marcinowi na półkach :)

Z drugiej strony to chyba dobrze, że nie jest taki jak inne, o których piszecie Panowie, bo byłyby wówczas narzekania, że "zrzynka" i w ogóle. A tak jest jedyny w swoim rodzaju. Nie wiem jak na żywo, ale mnie się to tłoczenie nawet podoba, dekiel natomiast mógłby mieć rzeczywiście pełny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jednym zdjęciu jak mniemam od dostawcy nie wyrabiałbym sobie opinii.

Poczekajmy na produkt finalny i profesjonalne zdjęcia - myślę, że szybko zejdą.

 

PS. Malowany przeszklony dekiel może być jak dla mnie fajny:

 

019B21B2-1DBB-4E56-844C-F61DE5098044.thumb.jpeg.e8b282d5877724ed281ca867ab49591e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.