Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER PANORAMA

Recommended Posts

Uważam, że taki projekt potrzebuje tylko logo VC i datę dla przeciwwagi. Reszta to niepotrzebne ozdobniki.

A co z deklami? Jest szansa na pełne, jak w F1?

Posted (edited)

Przepiękne! I bez napisu poprosimy ;)

A jakby był bez datownika i mniejszy... No dobra wiem, że marudzę ;)

Edited by Ralf58

Czekałem na ten projekt i nawet musiałem odpuścić Manometr z tego tytułu ...ale było warto.

Piękne sztuki. Waham sie między niebieskim i białym.

Co do dywagacji o napisach - jest mi obojętne i jeżeli jakiekolwiek marudzenie miałoby opóźnić projekt - to proszę Cię Marcin, zignoruj to.

39mm to rozmiar idealny myślę i tak jak wyżej, opóźnienie projektu nie jest nikomu potrzebne, tylko z racji na 0.5mm mniejszą kopertę z każdej strony.

Time matters

Czy dałoby radę wzorem wątku o Manometrach wrzucić w pierwszym poście aktualne wizualizacje, podsumowanie specyfikacji i spodziewany koszt (jeśli już jest znany)? 

Coś się ruszyło?

Time matters

Time matters

Jaka średnica bk? Jakie paski i kto szył? Jaki ostatecznie dekiel?

Edited by szuwi

mysle ze za ok 3 tygodnie rozpoczniemy sprzedaż.

D618B0FA-BBC6-4129-96D8-B2C16A1B120F.thumb.jpeg.6f87d60a212242d9c285d0475d55eed0.jpeg
Więcej zdjęć poprosimy

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

9 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

mysle ze za ok 3 tygodnie rozpoczniemy sprzedaż.

Nie potrzebuję kolejnego zegarka, nie potrzebuję kolejnego zegarka, nie potrzebuję kolejnego zegarka...

Kurde, jednak chyba potrzebuję. I to co najmniej dwa ;)

22 minuty temu, clusca napisał(-a):

Nie potrzebuję kolejnego zegarka, nie potrzebuję kolejnego zegarka, nie potrzebuję kolejnego zegarka...

Kurde, jednak chyba potrzebuję. I to co najmniej dwa ;)

image.png.6dca00883dbb9bdcf9c0d015fb2f4339.png

Jeśli padło już takie info to sorry, ale czy znana jest już cena za te "miszcze formy"?

Muszę sprawdzić, czy budżet mi się zepnie ;)

Edited by clusca

52 minuty temu, clusca napisał(-a):

Jeśli padło już takie info to sorry, ale czy znana jest już cena za te "miszcze formy"?

Muszę sprawdzić, czy budżet mi się zepnie ;)

Przeleciałem dzisiaj temat od początku i nie widziałem żadnego info o cenie. Kurde, burgundowy fajniutki, ale nie mam dla niego zbyt miejsca i zastosowania. Konkuruje z troszkę dużym 42 mm Visodate... :( Nie wiem, nie wiem, nie wiem...

Pytanie o kolor:

Jaki jest "biały"? Kolor z F1 czy bardziej F&F? To biel w kolorze tarczy datownika czy jakiś odcień perły?

Pytanie o dekle:

Pełne (grawer w stali) czy malowanka na szkle?

malowanka pod szklem plus lustrzane napisy. jak bede mial u siebie to porobie zdjecia jak zawsze z reszta. detale sa dopracowane. datownik w kolorze i wskazowki nie sa plaskie tylko sferyczne dzieki temu lepiej operuje na nich swiatlo i sa zawsze czytelne

Biały przypomina mi niektóre wysokiej klasy designerskie projekty zegarkowe (zwykle za spore pieniądze), właśnie bardzo minimalistyczne. Kolor tarczy, w rodzaju ecru, szczególnie dobrze dobrany. Napis na dole czarną czcionką, nieważne że mały, razi niemiłosiernie i obniża klasę całości, jako niedopasowany wzorniczo. Dlatego z bólem, ale wybrałbym wersję granatową.

10 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Biały przypomina mi niektóre wysokiej klasy designerskie projekty zegarkowe (zwykle za spore pieniądze), właśnie bardzo minimalistyczne. Kolor tarczy, w rodzaju ecru, szczególnie dobrze dobrany. Napis na dole czarną czcionką, nieważne że mały, razi niemiłosiernie i obniża klasę całości, jako niedopasowany wzorniczo. Dlatego z bólem, ale wybrałbym wersję granatową.

Nic dodać, nic ująć. W punkt.

Mnie razi tłoczona literatura na tarczy i brak pełnego dekla.

Będzie trzeba się nad tym głębiej zastanowić.

Myślę, że to już raczej nie czas na zmiany w "dizajnie" zegarka. Jest jaki jest i na pewno znajdzie swoich amatorów. Bardzo ciężko jest sprostać wymogom wszystkich, ale raczej nie spodziewam się, że będzie zalegał Marcinowi na półkach :)

Z drugiej strony to chyba dobrze, że nie jest taki jak inne, o których piszecie Panowie, bo byłyby wówczas narzekania, że "zrzynka" i w ogóle. A tak jest jedyny w swoim rodzaju. Nie wiem jak na żywo, ale mnie się to tłoczenie nawet podoba, dekiel natomiast mógłby mieć rzeczywiście pełny ;)

Po jednym zdjęciu jak mniemam od dostawcy nie wyrabiałbym sobie opinii.

Poczekajmy na produkt finalny i profesjonalne zdjęcia - myślę, że szybko zejdą.

PS. Malowany przeszklony dekiel może być jak dla mnie fajny:

019B21B2-1DBB-4E56-844C-F61DE5098044.thumb.jpeg.e8b282d5877724ed281ca867ab49591e.jpeg