Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
zdrwariat

Który g-shock

Rekomendowane odpowiedzi

Hah, a zaczęło się od modelu za 400zl w pierwszym poście. A ten po ile chodzi? 

Tysiak? 

To już bym wolał Rangemana zielonego. 

 

 

ff1d7af66ef9e3284014364b16da293a.jpeg

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiesz, że to się zawsze tak kończy? Już nawet zacząłem szukać w smartwatchach, bo skoro już mam tyle wydać to najlepiej, żeby zegarek miał wszystko :).

 

330ka fajniejsza moim zdaniem, jeśli chodzi o Casio protreka, ale nie ma nic w mojej kolorystyce, a do tego prawie o połowę tańsza.

Edytowane przez zdrwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, johndeacon napisał:

Mnie w tym protreku przeszkadzał przycisk na 3 o dłoń, ale ja noszę dość luźno.

Uwierał??

 

5 godzin temu, zdrwariat napisał:

Myślałem, że negatyw negatywowi nierówny, i że jest coś zielonego w miarę dobrze widocznego.

 

Bo to prawda - "negatywy" są różne, mogą być słabo czytelne jak np w GW-7900 i może z tym być lepiej jak w GD-350 ale tak naprawdę "kłopot" z ich czytelnością mają z reguły Ci którzy mają kilka zegarków - ale jeśli to Twój jedyny zegarek to z czasem przestanie Ci to przeszkadzać bo wychwycisz właściwy kąt patrzenia na wyświetlacz i po jakimś czasie uznasz że nie jest tak źle jak na forum piszą ;) ale jeśli nosisz zegarki naprzemiennie to zawsze będziesz widział różnicę między "pozytywem" a "negatywem" na szkodę tego drugiego. Dlatego zakup zegarka z "pozytywnym" wyświetlaczem jest zdecydowanie bezpieczniejszy bo choć "negatywy" są różne to tradycyjny "negatyw" zawsze będzie mniej czytelny od "pozytywu" :)

Nie wiem niestety jak przedstawia się sprawa z wyświetlaczami stosowanymi w najnowszych wypustach Casio np GBD-H1000 czy GBX-100, tam są zastosowane nieco inne wyświetlacze i może faktycznie być lepiej - ale na razie nie zamierzam tego sprawdzać ;)

 

 

 

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak uwierał mnie w tym protreku, ale ja noszę luźniej zegarki, nie lubię opietych mocno pasków. 

 

Przy zginaniu ręki, uwierał mnie ten przycisk, tym bardziej, że z tego co pamiętam ma on jeszcze jakiś wzorek, fakturę. 

 

No ale ja to ja, dla kogoś może być ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.