Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krisstime

Sklep Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zainteresowany zakupem zegarka Casio EDIFICE EFV560 z aukcji oficjlanego sklepu allegro. Czy jest szansa że ten zegarek może być nieoryginalny? Poniżej link do aukcji.

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-casio-edifice-efv-560d-bransoleta-7534178088

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię ale gdyby coś było nie tak możesz oddać, inną sprawą jest taka, że takich zegarków się nie podrabia 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre edifice podrabiali. Ale z oficjalnego skelpu Alle bym się nie bał.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2020 o 23:14, Lukas84 napisał:

wątpię ale gdyby coś było nie tak możesz oddać, inną sprawą jest taka, że takich zegarków się nie podrabia 

Skąd takie informacje? Bo przypomina mi to nic z nie podrabiany ecodrive citizna. Podrabiają wszystko i to że nie spotkałeś podróbki danego modelu nie znaczy że gdzieś ktoś takich nie trzaska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Emil/efa116 napisał:

Skąd takie informacje? Bo przypomina mi to nic z nie podrabiany ecodrive citizna. Podrabiają wszystko i to że nie spotkałeś podróbki danego modelu nie znaczy że gdzieś ktoś takich nie trzaska. 

 

to daj link czy zdjęcia i poszerzysz moją widzę. Tych modeli nie widziałem podrabianych, inne Edifice tak ale to i tak promil w obiegu. Zegarki za 200 - 300 zł rzadko są podrabiane, rozumiesz... dlaczego...bo są zbyt tanie oryginalne. Na marginesie pry obecnym postępie chińskich garażo fabryk niektóre podróbki tych tanich zegarków mógłby zostać lepiej zrobione niż oryginały :D 

 

 

 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny co myśli że cena się liczy... Skoro podrabiają zegarki za 50 zł f91 i jemu podobne to czemu mają nie podrobić zegarka za 200 zł? Nie widziałem nigdy podróbki tego zegarka oraz przeczytaj że zrozumieniem co napisałem. To że czegoś nie widziałem nie znaczy że nie istnieje. Jeżeli nie leciałem samolotem to mam nie wierzyć że ziemia jest okrągła bo tego nie widziałem? Jest spora szansa że na jakimś rynku ten zegarek jest popularny to możliwe że tam jest podróbka tego zegarka. Przy zakupie wszelkich zegarków zalecana jest ostrożność bo nigdy nic nie wiadomo. W sklepie oficjalnym jest przynajmniej pewność że będzie oryginał, bo szkoda by było im stracić oficjalną dystrybucję dla kilku złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.