Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Piotr D.

Narzędzie do zdjęcia bransolety

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, zaraz zamówię z aliexpress i zobaczymy co przyjdzie.  Różnica w cenie spora.

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z ciekawości zamówiłem te ustrojstwo - zobaczymy jak się sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zestaw z ali. nie udało mi się jeszcze żadnej bransolety odpiąć. zawsze się wymyka. ale może ja nie mam zdolności manualnych. powodem mogą też być dziwne kwadratowe końcówki nie pasujące do niczego


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka różnych pizdryków do pasków i bransolet.

Ale i tak nożyk bądź cienki śrubokręcik preferuję. Żaden nigdy mnie nie zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka do mnie dotarła. Plus jest taki, że paczka została dostarczona po tygodniu. Minus jest taki, że żadna końcówka nie pasuje do Omegi Moonwatcha. Ogólnie wszystkie końcówki sa bardzo małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, te końcówki to na jakieś mikrej średnicy teleskopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odkopię sprawę bo też poszukuję takiego narzędzia. Czy ktoś znalazł coś ciekawszego w "rozsądnych pieniądzach"?

 

@Piotr D. @Chorwat

Rozumiem, że te końcówki nie są za krótkie, tylko mają za małe hm... chwytaki ? Tzn. nie są w stanie odpowiednio mocno trzymać teleskopu by go wypiąć?


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie testowałem na wszystkich zegarkach bo taki badziewny chińczyk też leży ale kupiłem taki. 

https://allegro.pl/oferta/bergeon-narzedzie-do-wymiany-paskow-teleskopow-9306877648

 

Zmienili mi łopatkę na 1,2 mm i jest dużo lżej. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kornel91

Bardziej mi chodziło o narzędzie, które w tym samym czasie jest w stanie chwycić teleskop z dwóch stron.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te Chińczyki są słabe wiem bo mam. Bardziej męczyłem się tym narzędziem i mają miękkie łopatki. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Chińczyków jest takie cudo,tylko nie kupuj najtańszego,bo te faktycznie mają końcówki z gówno metalu. Ja miałem tą lepszą, ale dłużej się odbierało końcówki i ustawiało niż trwało zdjęcie teleskopu. Może jak ktoś ma jeden zegarek lub kilka zegarków z takim samym zestawem teleskopów to jest ok. Ja wróciłem do przyrządu z twojego zdjęcia, też mam chińczyka i dopiero chyba 4 okazał się dobry, ale i tak wyszło dużo taniej niż ten ze zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Zamówiłem Bergeona 7677 z dodatkową końcówką 1,2mm.

 

Jak się okaże, że sobie nie poradzi z założeniem gumy do mojej Carrery, to was chyba... 👉 💨 💥


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.09.2021 o 13:46, evilym napisał(-a):

Heh...

Zamówiłem Bergeona 7677 z dodatkową końcówką 1,2mm.

 

Jak się okaże, że sobie nie poradzi z założeniem gumy do mojej Carrery, to was chyba... 👉 💨 💥

@evilym

 

I jak zakup udany?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

@evilym

 

I jak zakup udany?? 

Zakup może i tak. Sprzęt fajny. 

Z założeniem gumy (wraz z endlinkami) do Carrery sobie jednak nie poradził. Tzn. było cholernie ciężko. 

 

Muszę znaleźć coś co może przytrzymać teleskop z dwóch stron na raz... 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.