Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziomek1988

Kwarc w stylu divera do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Helloł, poszukiwany nowy lub używany, koniecznie kwarcowy zegarek w stylu divera/pilota/itp (nie musi być super klasy szczelności) do weekendowego noszenia na rower czy w domu. 

 

Co ważne, max 40mm. 

 

Póki co wpadł mi w oko Tissot Quickter ale może ktoś ma pomysł na coś innego? :)

 

 

shopping (3).jpeg

Edytowane przez ziomek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna tarcza i jasne wskazówki to słaby pomysł moim zdaniem ;)

 

Davosa ma ładną linię 39mm w typie suba w kwarcu, Podobnie Invict'a, Citizen BJ7000-52E, albo któryś z tej serii - koperta co prawda 41mm ale przyjemnie układa się na małych nadgarstkach.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki? 

 

Citizen Eco-Drive BM8180-03E

spacer.png

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię proste formy, w tych pokazanych tutaj za dużo się dzieje więc dalej prowadzi Tissot z uwagi na swoją prostotę, brakuje mu jedynie bransolety. Z bransoletą jest wersja czarna ale już nieco droższa przez to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po japońsku? CITIZEN BM7450-81L  i jeszcze w portfelu coś zostanie 🏧

 

A, bo do 40mm... to może: AW7010-54L? Taki bardziej EDC...

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lubię proste formy, w tych pokazanych tutaj za dużo się dzieje więc dalej prowadzi Tissot z uwagi na swoją prostotę, brakuje mu jedynie bransolety. Z bransoletą jest wersja czarna ale już nieco droższa przez to. 
Bez uszczypliwości...ale kup jednak tego Tissota skoro taki Zodiac@Rikimaru75 [/mention] ma mniej "prostej formy" od niego.
Czasem opinie innych mogą skrzywić własne poczucie komfortu "nadgarskowego"


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finalnie zdecydowałem się na coś innego bo... Bo kosztował 360zł z wysyłką za nówkę sztukę. Do weekendowego latania będzie jak znalazł :)

 

 

 

241515 (1).jpg

Edytowane przez ziomek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie nas czasem zaskakuje. Tak jak dzisiaj na przykład.

Biorąc za punkt wyjścia Tissota z pierwszego postu, to (niczego Victorinoxowi nie odmawiając) nigdy bym nie zgadł na którym zegarku ta wędrówka się zakończy. Po prostu od strony wizualnej, to zupełnie inny zegarek niż Tissot.

Niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

Życie nas czasem zaskakuje. Tak jak dzisiaj na przykład.

Biorąc za punkt wyjścia Tissota z pierwszego postu, to (niczego Victorinoxowi nie odmawiając) nigdy bym nie zgadł na którym zegarku ta wędrówka się zakończy. Po prostu od strony wizualnej, to zupełnie inny zegarek niż Tissot.

Niech się dobrze nosi.

Niedawno sprzedałem wszystkie zegarki bo chciałem ten jeden jedyny i kupiłem Rolexa OP ale... Żal mi go nosić w weekendy przy dzieciakach więc szukałem czegoś bardziej sportowego. Tissot mi się podoba ale Victorinox również a dodatkowo urzekł mnie swoją ceną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowy oblatywacz doleciał :)

 

Zamówiony na Amazonie 28.10, dziś odebrany z punktu DHL. Całość z wysyłką 360zł, u nas w kraju okolice 1000zł.

 

 

IMG_20201030_172101.jpg

IMG_20201030_172055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ziomek1988 napisał:

Weekendowy oblatywacz doleciał :)

 

Zamówiony na Amazonie 28.10, dziś odebrany z punktu DHL. Całość z wysyłką 360zł, u nas w kraju okolice 1000zł.

Szkło szafirowe czy mineralne? 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.