Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Makiavel88

Który spośród tych trzech: Perrelet, TagHeuer, Eterna

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

powoli zaczynam rozglądać się za nowym nabytkiem. Wstępnie wytypowałem te trzy:

 

https://www.chrono24.pl/perrelet/perrelet-first-class-silver-dial-on-brown-crocodile---new--id10053080.htm

 

https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-caliber-5-war211bfc6181--id8033929.htm

 

https://www.chrono24.pl/eterna/eterna-adventic-automatic-41-mm--id16052373.htm

 

pomijając kwestię "który ci się najbardziej podoba" i różnicę w cenie (wszystkie w budżecie) który Wy byście wybrali?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na TAGa, tym bardziej, że dwa pozostałe to kompletnie różne od niego zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo sympatii do TH, Carrera to zegarek ze sportowym rodowodem. Dla mnie wersję eleganckiego, bez chronografu to nie to co ma być. Co jednak nie zmienia faktu, że z tych trzech najbardziej mi się ppdoba 😜

 

Przejrzyj ofertę takich bandów jak: Nomos, Rado, Biatec, Mido, ChW, Hamilton... 

 

Co myślisz o Longines Master?

spacer.png

 

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trzech, wśród których chcesz wybierać, mój głos na TAGa - wizualnie mi najbardziej pasuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałbym jeszcze w Mido/ Stowa... z podanych prez ciebie powyzej- żaden do mnie nie gada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał TH. Ale ta cena jest wysoka, jak doliczysz podatki przy transporcie z USA. Taniej będzie pójść do salonu w Polsce i się potargować.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perrelet tylko jeżeli ma to być zegarek dla Ciebie i nie przewidujesz późniejszej sprzedaży. Będzie najlepiej wykonany, ale i bardzo trudny do oddania. 

Tag ok, ale niczym się nie wyróżnia poza znaczkiem na tarcz. 

 

A Eterna to nie moja bajka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tolor napisał:

Perrelet tylko jeżeli ma to być zegarek dla Ciebie i nie przewidujesz późniejszej sprzedaży. Będzie najlepiej wykonany, ale i bardzo trudny do oddania. 

Tag ok, ale niczym się nie wyróżnia poza znaczkiem na tarcz. 

 

A Eterna to nie moja bajka. 

 

Perrelet w tym wydaniu jest "dziadkowy" i trochę mdły. W porównaniu z pozostałymi, TH wyróżnia się wszystkim, może za wyjątkiem mechanizmu. Eterna też mi się nie podoba 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze poczekam z zakupem. To zakup na długo więc nie chce się spieszyć. Dziękuję za sugestie marek ale większość wymienionych do mnie nie przemawia. Może doskładam do Omegi DeVille 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze poczekam z zakupem. To zakup na długo więc nie chce się spieszyć. Dziękuję za sugestie marek ale większość wymienionych do mnie nie przemawia. Może doskładam do Omegi DeVille

Ja akurat polecam Perrelet. Marka z naprawdę mocnym wkładem w branżę, ale niszowa i chyba faktycznie przez to mniej chodliwa. Mnie zachwycił First Class Double Rotor, bo z wahnikiem na tarczy jest inny niż inne Jakość wykonania indeksów, wskazówek, zdobienia mechanizmu - gdy oglądam go pod dużym powiększeniem nie mam wątpliwości, że to jednak wysokiej klasy produkt. Bardzo precyzyjnie wykończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.