Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, beniowski napisał:

Mój dotarł do znajomego, bo miałem być u rodziców na święta. Odbiorę w piątek i popstrykam.

Napisz o swoich wrażeniach potem.

22 godziny temu, mario1971 napisał:

Panowie, mogę prosić o zdjęcia lepszej jakości! 

Spróbuję po świętach coś cyknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie wiem, co powiedzieć. Ta bransoleta bez end linków w żaden sposób mi tu nie pasuje.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał:

Hmmm, nie wiem, co powiedzieć. Ta bransoleta bez end linków w żaden sposób mi tu nie pasuje.

Myślałem podobnie. Zyskuje, gdy na nadgarstku. Ale kupowałem zegarek, nie bransoletę :) ten zegarek, jego wykonanie, to dowód, że kupując rozpoznawalne marki, kupujemy już tylko historię i uczestczymy w kosztach marketingu. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie założyłem. Zegarek świetnie leży na nadgarstku, a ta bransoleta bonklip.... jest rewelacyjna. Super lekka, praktycznie nie odczuwa się zegarka na nadgarstku. Można ją idealnie dopasować (mam nadzieję że nie będzie się incydentalnie odpinać). Kilka sekund mi zajęło jak ją zapiąć, ale to chyba trzeba zrzucić na karb mojej ogólnej ciapowatości. Powiem tak... za takie pieniądze nie spodziewałem się takiego fajnego zegarka. To moja trzecia przygoda z mikrobrandami (po Vratislavii i Balticu) i muszę powiedzieć że Serica jest zdecydowanie najlepsza z tych trzech. I chyba też głównie dzięki tej bransolecie która jest super wygodna. 
 

Jedyna zagwozdka jaką mam dotyczy nakręcania - to jest manualny mechanizm, a nie mogłem wyczuć oporu koronki; w każdym moim innym manualu wyczuwam opór koronki kiedy mechanizm jest maksymalnie nakręcony  - tutaj kręciłem i kręciłem i oporu nijak nie wyczułem. Podsumowując: fantastyczny zegarek.

3E5D0249-55B6-4E92-AA5B-008C6DCE895B.jpeg

5540CC4C-EDA0-4989-8ACA-7AA3B01F2227.jpeg

A790EDC1-E85B-4446-9124-1CF8DEF86FEB.jpeg

D7B7933C-D734-4C81-9734-3BA88A8063D7.jpeg

B8D63459-C5E5-495F-A6BF-5F41A2B15AAE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwygodniejsza bransoleta jaką miałem; a myślałem że nic nie przebije Jubilee Rexa.

 

C96994F8-F079-44D2-BFD7-216D67A955DC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te same wrażenia ale porównywałem do bransolety oyster w DJ'u i bransolety Sub'a ref. 14060 (z puszki po konserwach :).

 

Sam zegar, m.zd., rewelacja. Podobnie jak niektóre z micro (np. Baltic, Zelos), Serica nie obawia się "eksperymentować" z rozmiarem. Głosy za powrotem do przeszłości, gdy rozmiar zegarka nie wykraczał poza potrzebę, dobywają się od lat z tysięcy gardeł. I są ignorowane przez rozpoznawalne marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż uważam, że to najwygodniejszy zegarek jaki miałem na nadgarstku.

 

 

 

IMG_5702.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też.

20210115_123044.jpg

20210115_123057.jpg

Przy okazji, szykuje się coś nowego. Będzie zapowiedż w kwietniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Co to za kaliber ten Newton? To coś na Sellicie oparte czy naprawdę in-house'a zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że 2 lata pracy.

 

Zamówiłem. Jak przyjdzie (w sierpniu), to opiszę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Soprod / grupa Festina, mechanizm entry level zakomunikowany w 2020, z jak widać oryginalnym mostkiem balansu umożliwiającym robienie zegarków z open heart po stronie tarczy. Robili go 3 lata.

image.png.d23c67ed6acd0864962e3736ca29fd82.png

https://zegarkiipasja.pl/artykul/19597-soprod-newton-nowy-mechanizm-swiss-made

 

Bardzo ładny zegarek, odróżniający się od wielu hommage na rynku.  Fajnie rozwiązana sprawa bransolety.

"Woli pan bransoletę z ogniwami, czy milanaise/mesh? Tak:)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Iko napisał(-a):

To Soprod / grupa Festina, mechanizm entry level zakomunikowany w 2020, z jak widać oryginalnym mostkiem balansu umożliwiającym robienie zegarków z open heart po stronie tarczy. Robili go 3 lata.

image.png.d23c67ed6acd0864962e3736ca29fd82.png

https://zegarkiipasja.pl/artykul/19597-soprod-newton-nowy-mechanizm-swiss-made

 

Bardzo ładny zegarek, odróżniający się od wielu hommage na rynku.  Fajnie rozwiązana sprawa bransolety.

"Woli pan bransoletę z ogniwami, czy milanaise/mesh? Tak:)"

Powiało świeżością wśród diverow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt.

Mocno się cenią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Iko napisał(-a):

To fakt.

Mocno się cenią....

Tak, też tak uważam ale wciąż jestem pod wrażeniem poprzedniego ich zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek!

Poprosiłem ich o więcej zdjęć bransolety mesh (widok boczny, zapięcie, regulacja). Ciekaw jestem, czy jej jakość będzie zbliżona do mesh'a Breitlinga. Dla mnie to jest punkt odniesienia dla tego typu bransolety.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem pod wrażeniem tego ceramiczno-stalowego bezela :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Serica na wakacjach.

 

 

7A29C0AD-2818-4C22-83E6-B4E132EBDB4F.jpeg

Że mną też cały czas. Jedyny zegar, o którego sprzedaży nie pomyślałem ani przez chwilę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.