Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.10.2021 o 13:21, Wodolej napisał(-a):

Serica da się jednak lubić emoji6.png



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo fotogeniczna. Od dawna mam ochotę na jakąś Cali, ale tutaj, tak z proporcji wynika, że średnica tarczy (nie koperty), to takie  seikowskie 28mm. Gdyby to było 30mm, to zegarek wyglądałby przednio (oczywiście IMO). Tarcza 28mm, nawet w nurkach, powoduje, że zegarek wydaje się mniejszy niż jest. Taka grubsza damka. Ten sam motyw z bransą - 20/19/18 z tego co pamiętam. 38-40mm to moja ulubiona średnica koperty, choć ciągle mam 3 sztuki świetnych 42mm i jednego pokracznego SKXa 😉 Serica ujmuje mnie innością, ale poczekam chyba na wersję 2mm+. Przynajmniej na tarczy, bo poza tym, to zegarek jest obłędnie fajny. Mam też Haliosa Universa 38/28 - kocham i nienawidzę 😉 ale ma u mnie dożywocie, za ten własny charakter, który ma też Serica. Zazdraszczami współczuję ;-). Tak serio, to fajnie że podobają się nam różne rzeczy. Tyle, że podawanie średnicy tarczy w recenzjach yt, jest tak samo istotne jak l2l :-) Też IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
2 godziny temu, Hersh napisał(-a):

Przed wysyłką:

 

 

SmartSelect_20211028-193316_Instagram.jpg

Niecierpliwie czekam na pierwsze wrażenia (na następne też) Dobrze, że na ten model nie czekałem, bo przy moim ADHD wkurzałbym się, że nie mogę go wystawić na bazarek, gdyż jeszcze do mnie nie dotarł 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z pakowania, nowe pudełko (dla mnie bez znaczenia ale są tacy, co lubią):

 

 

SmartSelect_20211031-174359_Instagram.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
W dniu 31.10.2021 o 17:45, Hersh napisał(-a):

Zdjęcie z pakowania, nowe pudełko (dla mnie bez znaczenia ale są tacy, co lubią):

 

 

SmartSelect_20211031-174359_Instagram.jpg

Pudełko niewątpliwie bardziej wypaśne niż to w którym przysłali moja kalifornię 👍.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taki fajny jest, na mnie robi wrażenie większe niż np. Sub (którego miałem całe chyba 3 miesiące i poszedł do ludzi)

20211108_120329.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAJNY! Gratulacje.

Ciekaw jestem Twojej opinii jak minie już "etap zauroczenia". No chyba, że nie minie 😀


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Navy napisał(-a):

FAJNY! Gratulacje.

Ciekaw jestem Twojej opinii jak minie już "etap zauroczenia". No chyba, że nie minie 😀

Serica 4512 to jedyny zegarek, o którego sprzedaż nie pomyślałem przez chwilę. Być może z tym będzie tak samo. Czas (i poziom dopaminy) pokaże:))

 

SmartSelect_20211108-121037_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Gratulacje zarówno z uwagi na zegarek jak i cierpliwość w oczekiwaniu. Wygląda świetnie. Też jestem ciekaw Twoich wrażeń, za czas jakiś.

U mnie pierwszy kontakt z Sericą był wręcz rozczarowujący, a teraz 4512 to mój zegarek numer jeden i noszę go na firmowej bransie, której byłem zagorzałym przeciwnikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wodolej napisał(-a):

Gratulacje zarówno z uwagi na zegarek jak i cierpliwość w oczekiwaniu. Wygląda świetnie. Też jestem ciekaw Twoich wrażeń, za czas jakiś.

U mnie pierwszy kontakt z Sericą był wręcz rozczarowujący, a teraz 4512 to mój zegarek numer jeden i noszę go na firmowej bransie, której byłem zagorzałym przeciwnikiem. 

Dzięki.

Dla mnie duże znaczenie ma rozmiar koperty, w przedziale 36-38mm. Ale tu 39mm nosi się jakby był mniejszy, że względu na bezel, jak to w diverach.

 

Zobaczymy jak będzie dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Gratulacje, jeśli test równie wygodny, jak ładny, to będzie z niego pociecha.

Dzięki.

 

Jest rzeczywiście wygodny, można zapomnieć, że jest na nadgarstku.

 

Bransoleta ma niestandardowe zapięcie. Nie wymaga skracania. Jedna cześć zachodzi na drugą, wsuwa się do wewnątrz. Potem zatrzask i gotowe.

 

Z początku jest to dość  irytujące ale szybko można się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Pieczęć jak w Rolexie -  UE pamiętam takiej dodawanej do modelu 4512.

A fujara jak w Omedze. 

 

@Hersh, gratuluję ciekawego divera! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. 

Jest nie tuzinkowy. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Gratuluję. 

Jest nie tuzinkowy. 

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
3 godziny temu, Exuberant napisał(-a):

Serica podniosła właśnie ceny. Diver 200 Euro w górę, WWW 690 Euro (bylo zdaje się 590).

Ponad miesiąc temu kupowałem 4512 california za 690 euro + 20 euro za ship.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Exuberant napisał(-a):

Serica podniosła właśnie ceny. Diver 200 Euro w górę, WWW 690 Euro (bylo zdaje się 590).

Na ich stronie są wciąż stare ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mój błąd. Na komputerze, pewnie przez VPN, pokazywały mi się kwoty dla wysyłki do USA, bez VATu. Dlatego tak się zdziwiłem patrząc z telefonu. Wszystko po staremu, przepraszam za zamieszanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ważne że ceny nie podwyższone. Przy okazji, zamawiając zegarek w tamtym roku, zauważyłem że gdybym zamawiał do Polski policzyliby mi wysyłkę wyższą niż do krajów tzw. starej Europy.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.