Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Słodki jest. Ja go nie kupiłem tylko dlatego, ze bałem się rozmiaru tarczy przy małej średnicy koperty i tak szerokim bezelu. Dlatego w końcu zdecydowałem sie na standardowego czterdziestomilimetrowca w stylu roleksowskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Serica wprowadziła nowy kolor 5303 (ciemno niebieska tarcza, i jasnoniebieski bezel). Według mnie świetnie pasuje do tego modelu

Serica-5303-3-blue-portee-squarre-1.thumb.jpg.0bd5f6dd40ee68e42d47eefec629a031.jpg

 


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladniutkie ten nowy 5303. Trafia na długą listę zegarków które chciał bym mieć 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, CreditFreeze napisał(-a):

Wszystkie Wasze bransolety są bez ogniw przy uszach? 

Na ich stronie bransolety są z ogniwami...


pewnie spojrzałeś na model 5303 z bezelem nurkowym. One rzeczywiście maja endlinki w swoich bransoletach. Jest to dość specyficzny w budowie mesh

jesli zaś chodzi o model 4512 który Póki co króluje w tym wątku to one „fabrycznie” wychodzą na bransie typu bonklip która nie posiada maskownic przy uszach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywają u nich jakieś promocje/przeceny (BF, inne)? przy obecnym kursie te 1290 euro średnio się kalkuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minutes ago, RoKoKo said:

bywają u nich jakieś promocje/przeceny (BF, inne)? przy obecnym kursie te 1290 euro średnio się kalkuluje

Nie ma, jak nie ma u każdej szanującej się micro/butikowej firmy (szczególnie Swiss Made). Zobacz Monte, anOrdain, Farer. Nie ma u nich promocji i ich zegarki zawsze trzymają cenę, plus wyprzedają się na tyle szybko, że nawet nie muszą adaptować tego typu technik sprzedaży. Coś za coś. 

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS rozgorzała dyskusja ws pracy mechanizmu Newton w 5303, mechanizm ma problemy z stop sekundą + dolegliwość „wrażliwej” wskazówki minutowej. 
Mam dylemat bo przyznaję, że myślałem o zakupie wersji blue. Może jednak warto zwrócić się w stronę innej marki (chodzi za mną również Baltic w GMT)

 

Tymczasem delektuję się moją 4512 cali :) 

5EDF6397-6C27-424E-9C41-70D6C37DD800.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 9/30/2022 at 7:44 PM, Edge_88 said:

Na WUS rozgorzała dyskusja ws pracy mechanizmu Newton w 5303, mechanizm ma problemy z stop sekundą + dolegliwość „wrażliwej” wskazówki minutowej. 
Mam dylemat bo przyznaję, że myślałem o zakupie wersji blue. Może jednak warto zwrócić się w stronę innej marki (chodzi za mną również Baltic w GMT)

 

Tymczasem delektuję się moją 4512 cali :) 

5EDF6397-6C27-424E-9C41-70D6C37DD800.jpeg

 

Chodzi za mna ten model ciagle. Pewnie przyjdzie chwila ze w koncu trafi do kolekcji. Gratuluje! 

Ps. Jesli nie chcesz zejsc z jakosci to raczej zwrocil bym uwage na Farer, Monte, anOrdain, ChW etc. 

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2022 o 20:44, Edge_88 napisał(-a):

Na WUS rozgorzała dyskusja ws pracy mechanizmu Newton w 5303, mechanizm ma problemy z stop sekundą + dolegliwość „wrażliwej” wskazówki minutowej. 
Mam dylemat bo przyznaję, że myślałem o zakupie wersji blue. Może jednak warto zwrócić się w stronę innej marki (chodzi za mną również Baltic w GMT)

 

Tymczasem delektuję się moją 4512 cali :) 

5EDF6397-6C27-424E-9C41-70D6C37DD800.jpeg

A to dla mnie nowość. Do tej pory słyszałem o koronce, z którą problem Serica ponoć rozwiązała. Też miałem brać, ale chyba trzeba poczekać aż poradzą sobie z kompletem niedostatków.

IMG_20220829_080537013~2.jpg

IMG_20220817_092930562~2.jpg

IMG_20220730_093946830~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serica wypuściła kolejna nowość. Tym razem z komplikacją GMT.

Cena IMO już dość spora jak za micro, nie mniej ponownie ciekawie rozwiązana podziałka na bezelu + lolipop jako wskazówka gmt 👌

https://www.fratellowatches.com/serica-introduces-the-striking-new-ref-8315-gmt-chronometre/

4B7A8FE6-B824-4B5F-B769-99D1C9291519.webp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2022 o 17:23, Edge_88 napisał(-a):

Serica wypuściła kolejna nowość. Tym razem z komplikacją GMT.

Cena IMO już dość spora jak za micro, nie mniej ponownie ciekawie rozwiązana podziałka na bezelu + lolipop jako wskazówka gmt 👌

https://www.fratellowatches.com/serica-introduces-the-striking-new-ref-8315-gmt-chronometre/

4B7A8FE6-B824-4B5F-B769-99D1C9291519.webp 429 kB · 5 pobrań

 

 

zamówił go ktoś? dwa razy dziennie otwieram stronę czy kupować czy nie :D

Serica-8315-5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.06.2022 o 12:08, KLXN napisał(-a):

 

Serica-5303-3-blue-portee-squarre-1.thumb.jpg.0bd5f6dd40ee68e42d47eefec629a031.jpg

 

 

ma ktoś ten model? Ciekaw jestem zdjęć użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RoKoKo napisał(-a):

 

ma ktoś ten model? Ciekaw jestem zdjęć użytkownika.

Wysyłki tego modelu do klientów z tego co wiem jeszcze nie ruszyły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jeszcze na silver ale mniej mi się podoba niż ta z czarną (mam ją już przeszło rok).

 

Gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę o wiadomość.

20221021_122450.jpg

20221021_122353.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerkałem trochę na białą ale jak tak leżą obok siebie to jednak zdecydowanie czarna. Dzięki za wyleczenie mnie z białej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Zerkałem trochę na białą ale jak tak leżą obok siebie to jednak zdecydowanie czarna. Dzięki za wyleczenie mnie z białej :)

 

Nie ma za co :))) kwestia wyłącznie tego, co się komu podoba.

SmartSelect_20221105_153742_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się wrzucić na bazarek a dziś jeszcze jedna fota w wątku.

SmartSelect_20221105_160728_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcia 5303 w nowego niebieskiej wersji już są w sieci - aż żałuję że trzeba czekać na niego aż znowu będzie.

 

313405397_865267767840862_1791924002311807446_n.jpg.734f37732ba8c9381e1b0507802f440f.jpg

 

Natomiast z tego co się dowiedziałem wczoraj, dopiero niecałe 60 sztuk GMT do tej pory zostało kupionych 😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z serwisowalnością tych soprodów, tylko wysyłka do producenta wchodzi w grę? Strasznie mi się podoba ten diver, a szukam jakiegoś beatera. Wysyłka z Francji czyli 1075 Euro to ostateczny koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na stronie są bez vat,  wysylka do polski 20€. Serwis podobno na valum świecie, mają jakiś podwykonawców z tego co doczytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem jeżeli w którymś z krajów nie mają podywkonwacy (zegarmistrza), to na ich koszt zegar, w ramach gwarancji, wysyłany jest do Soproda. Można skontaktować się z Jerome (Serica) bezposrednio i go o to dopytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.