Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adi

Jaka wyciskarka wolnoobrotowa

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra opcja.... Zastanawia mnie jednak jak jest z czyszczeniem? Siostra ma taką o wiele tańszą wyciskarkę ( dała za nią jakieś 300 zł) i narzeka ciągle na czyszczenie tego sitka..... Że masakra z tym jakaś.

 

Jak to jest w tych droższych wyciskarkach? Lepiej się czyści?

 

Sam aktualnie staram się jeść duo warzyw i owoców aczkolwiek w tradycyjnej formie. 

http://www.suplementyzdrowia.pl/

Edytowane przez arbito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie tanich wyciskarek faktycznie jest dosć trudne. Nie polecam kupna takich ponieważ moja znajoma również soie taką sprawiła i nie jest zadowolona. Narzeka, że był to kiepski wydatek.

Z drugiej strony sam mam wyciskarkę firmy Sana i z czyszczeniem nie mam większych problemów. Wyciskarka jest wykonana bardzo dobrze, ze stali. SItko czyści się łatwo ( chociaż to również zależy w dużej mierze od tego co wyciskasz - najtrudniej czyści się marchewki).

Jeśli mozesz w coś takiego zainwestować to polecam! Była to jedna z moich lepszych decyzji zakupowych w ostatnim czasie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem pare dni temu, wyciskarke eldom PJ1000. Rodzinka zadowolona. Wiory suche, latwo sie ja myje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej rodzinie od niedawna jest kenwood średni przedział cenowy. Odradzam stanowczo. Mycie miało być szybkie i proste. Przed wyciskaniem wzbraniają się wszyscy na myśl o myciu właśnie. Ma jedną zaletę, jeżeli dzieci strasznie rozrabiają to straszy się je myciem wyciskarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie Kuvingsa to jakieś 2 minuty ze złożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka wyciskarka. Bo niektóre czyści się łatwiej , niekóre gorzej. Zdecydowanie jednak łatwiejsze w czyszczeniu są te droższe ponieawż mają lepsze jakościowo sitka i mniej się tam osadza osadu ( szczególnie przy marchewkach, które co jak co to zostawiają sporo osadu).

 

Jeśli jednak zależy Ci głównie na wyciskaniu cytrusów sugeruję kupić sobie jakąś porządną ręczna wyciskarke. 

https://www.eujuicers.pl/wyciskarki/wyciskarki-reczne

Edytowane przez andm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Kenwooda JE 850.Nie wiem gdzie leży problem z myciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Tefala ZC 500. Wlasnie sprawdzilem i rok tem zaplacilem za niego z 400 zl wiecej niz jest warty teraz:/

Sprzęt fajny, troche designerski ale praktyczny. Ma 300W silnik i sprzedawca zasugerowal ze z tego powodu warto ja wybrac bo tak latwo sie go nie spali na twardych warzywach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat używamy Sana firmy Omega - daje radę. Wyciskamy głównie marchew, ale buraki i jabłka też czasem trafią "pod ślimaka". Ze dwa razy jakieś masło orzechowe, czasami batoniki z daktyli z orzechami (dla syna). Czyści się dobrze, działa super, ale ma za wysoką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czyści się dobrze i działa super ;)

PS. - jak robicie batoniki? To chyba tylko w poziomych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio czyści się OK, choć akurat po batonikach trochę gorzej - te cholerne daktyle po zmieleniu przyklejają się do ślimaka i ciężko je oderwać, szczególnie jeżeli nie umyjesz od razu... :-) Batoniki - daktyle i orzechy mielimy do jakiejś miski a później formujemy ręcznie. Znaczy żona formuje - ja wtedy myję ślimaka :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Czy ktoś z użytkowników Huroma może mi powiedzieć jak z jakością plastików? Czy lepiej doinwestować i kupić że stali nierdzewnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastiki w dobrych wyciskarka chyba, czyli Hurom także są wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżają się urodziny mojej małżonki, kolejnego zegarka raczej nie chce i... wybór padł na wyciskarkę wolnoobrotową.

Mamy zapas swoich warzyw i owoców, czyli łatwiej wypić niż gryźć ;)

Wstępnie przegrzebałem net, niestety bardzo dużo "recenzji" sponsorowanych. W oko wpadł mi philips HR1889/70, gdzieś tam recenzowana Midea (co to za firma?), na amazonie nr 1 jest jakiś AMZCHEF.

 

Możecie polecić coś sensownego do 1tys.zł? Żeby nie było, kwota maksymalna i już :)

Do owoców i warzyw twardych i miękkich, jak i włóknistych. Sprzętu nie lubię wymieniać, czyli wynalazki nieznane raczej odpadają :)

 

Edytowane przez BlackT

Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Już jest taki temat, polecam korzystanie z wyszukiwarki ;)

 

Przenoszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiatek Przejrzałem kilka stron w tył i stąd nowy temat, roku 2017 nie spodziewałem się... Dziękuje za złączenie wątków :)

 

Panie i Panowie - polecicie coś fajnego? 

Jak można pomarudzić, z łatwym czyszczeniem :)


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja mam Huroma i polecam z czystym sercem. Przerabiałem tańsze i czyszczenie tego to koszmar.

Z Huromem nie ma takiego problemu nie wiem czym to jest spowodowane, ale czyszczenie nawet po ziołach to chwila. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Też mam huroma ale nie polecam bo się rozczarowałem przy serwisie. Podczas robienia soku wyciskarka się zatrzymała i przycisk do włączania wyskoczył przez co nie działał bieg wsteczny. Hurom uznał że to nie awaria silnika tylko przycisku przez co musiałem zapłacić. Po naprawie nie dokręcili śrubek w środku i musiałem im na nowo odsyłać. Z perspektywy czasu wolę wyciskarkę do cytrusów + blender mix and go. 

20200707_105537.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś używał dostawki do Kenwood Chef XL? 

 

Kenwood KAX720PL

kenwood-kax720pl,41711846809_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku odpowiedzi, po przejrzeniu wielu recenzji i opinii kupiłem philipsa HR1889/70. Już zrobione łącznie z 20 litrów soku. Bardzo fajnie chodzi, jeszcze lepiej się czyści - rzeczywiście kilkadziesiąt sekund i po sprawie. Jedynie miękkie gruszki robią trochę papkę, jednak wystarczy dorzucić marchewkę i leci.


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.