Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pinguin

Skradziono zegarek SARB033, Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję za pomoc w temacie, nic nowego się tutaj nie wymyśli.

Edytowane przez Pinguin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do sklepu Ikea z którego zamawiałeś montaż. Może to przywróci pamięć, któregoś z monterów.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje przeszukiwać codziennie OLX i Allegro. 

Ewentualnie wysłać maile do lombardów z informacją o kradzieży i jak ktoś z takim zegarkiem przyjdzie to niech poproszą o jego nr telefonu i pod pretekstem sprawdzenia cen umówią się z nim na inny dzień. Wtedy Ty będziesz mógł sie tam zjawić (sam albo z policją). Pracownikowi lombardu obiecać kilka stówek za pomoc. 

 

Jak ktoś sprawdzi wartość zegarka to raczej bedzie chciał sprzedać. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2020 o 17:29, Yenjay napisał:

Napisz do sklepu Ikea z którego zamawiałeś montaż. Może to przywróci pamięć, któregoś z monterów.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Autor tematu nie wie gdzie jest zegarek. Nie jest pewien czy to ekipa, czy np gdzieś leży. Ostrożnie podchodziłbym do oskarżeń.


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadałoby po 2 dniach napisać coś w temacie..

Może już się odnalazł?

 

Jeśli nie, to bez identyfikacyjnego numeru choćby z dekielka to trudno komukolwiek będzie udowodnić, że ma cudzy zegarek.

nie tylko autor tematu ma mały nadgarstek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef ekipy montującej zapewnił mnie, że ufa swoim pracownikom, jednak zawahał się przed potwierdzeniem. Jeden z pracowników był świeży, ponieważ szef wypytywał go o najprostsze rzeczy...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strata zegarka to problem ale byłbym ostrożny z oskarzeniami. Nawet jeśli jeden z monterów był "swieży" to nie znaczy, że to złodziej. 

 

Edytowane przez Balansujący Na Osi
Literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strata zegarka to problem ale byłbym ostrożny z oskarzeniami. Nawet jeśli jeden z monterów był "swieży" to nie znaczy, że to złodziej. 
 

Robiles kiedys remont, prowadziles firme? Ludzie sie nie moga powstrzymac czasami. U mnie ekipa wypila prawie caly alkohol twierzac, ze to nie oni. Elektrycy kradli na potege. Z tego co kolega napisal to sa dwie opcje; albo ekipa albo sie najebal osro dzien wczesniej i nie pamieta


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Yenjay napisał:


Robiles kiedys remont, prowadziles firme?

 

Nie będę na odpowiadał bo nie ma to żadnego merytorycznego znaczenia. Napiszę tylko tyle, że trochę już w życiu widziałem i trochę ekip budowlanych też ale nie można mówić bez dowodu, że ktoś jest złodziejem bo jest "świeży". 

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede bil piany i postow; nie mowie, ze ekipa ukradla. Sugeruje szukac w tym rejonie, moze ktos w ekipie byl milosnikiem zegarkow i sobie tylko pozyczyl.


Czekam na post od Kolegi, ktory rozpoczal ten watek.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc w temacie, nic nowego się tutaj nie wymyśli.

Edytowane przez Pinguin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ekipami już tak jest. Jak u mnie w trakcie budowy chaty kładli kable elektryczne, to zaginął mój nowy szpadel. Zapytałem budowlańców, kto ostatni miał go w łapach. Wskazali na elektryka. Ten w trakcie rozmowy przypomniał sobie, że jadąc na fuchę pożyczył sobie moje sprzęty bez pytania. Przeprosił po wszystkim i przywiózł mi następnego dnia; szpadel, kielnię i poziomicę ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobra historie; przy remoncie dom znajomego byl gosc z PL. Przylecial zrobic flizy w lazience. Jak go odwozilem na lotnisko, wrzucilem jego podreczny do bagaznika. za***iscie ciezki bagaz. Okazalo sie, ze mial wszystkie resztki/scinki z miedzi. Stwierdził, ze to nie potrzebne, a on sprzeda w PL. Nie protestowalem i polecial z tym zlomem zastanawia mnie do dzisiaj jak on odprawe przeszedl


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko rzucać takie oskarżenia bo można zaliczyć ZONKA ale kilka lat temu gdy jedna ekipa remontowa u mnie działała wróciłem do domu szybciej 

a Panowie "fachowcy" zabierali się za otwieranie jednej butelki z mojej kolekcji i kuźwa tej najdroższej wróciłem na czas 🙂 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciężko rzucać takie oskarżenia bo można zaliczyć ZONKA ale kilka lat temu gdy jedna ekipa remontowa u mnie działała wróciłem do domu szybciej 
a Panowie "fachowcy" zabierali się za otwieranie jednej butelki z mojej kolekcji i kuźwa tej najdroższej wróciłem na czas  
 

O alko nie wspominam. U mnie wychlali tequlie, ktora zona z Mexyku przywiozła i byla trzymana na specjalne okazje.

Ps.
Jakiego zonka masz na mysli?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega z pracy kiedyś oskarżył gości co mu drzwi wymieniali że ukradli 2 tyś sprawa poszła grubo policja itd. jak się okazało syn wziął kasę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega z pracy kiedyś oskarżył gości co mu drzwi wymieniali że ukradli 2 tyś sprawa poszła grubo policja itd. jak się okazało syn wziął kasę 

No juz widze pana kierownika Mietka,co śledzi forum i mnie oskarża


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dobrze, że zegarek się znalazł ale dalej nie wiadomo jak, tzn. czy podejrzenia do "świeżego" były słuszne czy nie?

Nie znalazl


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że się już nie znajdzie..

No chyba, że zaprosisz jeszcze raz tę samą ekipę i znajdziesz go faktycznie na ręku pracownika..

Zegarek bym sobie zachował , a odrąbaną rękę włożyłbym do słoika z formaliną..

 

Powtórzę, jesli zegarek nie miał cech szczególnych a nie masz udokumentowanego jego zakupu z numerami lub chociaż wyrażnego zdjęcia zegarka z każdej strony, gdzie można porównać cechy szczególne i indywidualne..... To byłbym bardzo powściągliwy we wskazywaniu że ktoś nosi Twój zegarek.

Wszak nie był to ewenement jakis, tylko bardzo popularny i powszechny czasomierz który można kupić w wielu punktach większych miast Polski, Europy i nie tylko..

 

Następnym razem chować wszystko co cenne przyjmując obcych ludzi do domu..

Gdyby na stole leżało 500zł, tez być może by zaginęło i po czasie, jeśli od razu za rękę nie złapiesz to już nic nie jesteś w stanie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W wielku punktach większych mast Polski"

 

przecież te Sarby to JDM-y i w oficjalnej dystrybucji ich nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja:

W dniu 12.11.2020 o 23:43, zadra napisał:

kupić w wielu punktach większych miast Polski

 

Ty:

W dniu 12.01.2021 o 02:17, Admof napisał:

W wielku punktach większych mast Polski

Coś napisałem błędnie/ortograficznie, czy Ty popełniłeś ortograficzne "jebudu" (ja na swoim punkcie wyczulony jestem, bo dużo błędów robię, więc nie obrażaj się, że czepię się Twojego wpisu)

 

Gdy pisałem poprzedni post, to sprawdziłem w necie oferty i tak jak w treści - kilka stron ofert znalazłem.

Chyba, że jakieś specjalne wydanie było - ja nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.