Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TimeWaitsForNoOne

najtańszy wyrób zegarkopodobny

Rekomendowane odpowiedzi

@TimeWaitsForNoOne, reakcja żony praktycznie zerowa (przyzwyczajona do dziwnych zakupów), lekko zdziwiona, że jest lekki; reakcja wśród znajomych też znikoma, możne kilka komentarzy w stylu - ...następny ?. Mam kilkadziesiąt zegarków, które rotacyjnie noszę, praktycznie codziennie inny na ręku, może dla tego nie zwracają na tego dziwoląga uwagi ?.

 

Ps. Oba chińczyki, które pokazałem mają się dobrze, staram się je nosić co najmniej raz w tygodniu w różnych warunkach; też jestem szczerze zdziwiony dokładnością i bezawaryjnym chodem, ale przecież z założenia producentów są to zegarki, które powinien wytrzymać co najmniej roczną gwarancję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł w tygodniu zakup za niecałe osiem zeta. Powiem, że tarcza jest całkiem ładna. Ale plastikowa koperta była dla mnie zaskoczeniem.

nhgng.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm juz wolałbym rydzykowi wysłać na fele do majbacha hahaha

40 minut temu, oszolom napisał(-a):

Dotarł w tygodniu zakup za niecałe osiem zeta. Powiem, że tarcza jest całkiem ładna. Ale plastikowa koperta była dla mnie zaskoczeniem.

nhgng.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szału ni ma, ale chciałem spróbować. werk się pewnie przyda na przekładkę do innych chinoli ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) werk :)   najdroższa bateria :)  mam troche chinoli jak chcesz.... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KobyS0 napisał(-a):

hmmm juz wolałbym rydzykowi wysłać na fele do majbacha hahaha

 

 

Pamiętajmy, że w tym wątku ważny jest element badawczo-edukacyjny, więc te kilka-kilkanaście złotych wydanych na sprawdzenie, czy coś kupione w tej cenie zasługuje na miano zegarka, to nigdy nie są pieniądze wyrzucone w błoto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, KobyS0 napisał(-a):

:) werk :)   najdroższa bateria :)  mam troche chinoli jak chcesz.... :) 

baterie to akurat kosztują grosze nawet w Polsce, chyba że ktoś chodzi po nie do zegarmistrza :P


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, oszolom napisał(-a):

baterie to akurat kosztują grosze nawet w Polsce, chyba że ktoś chodzi po nie do zegarmistrza :P

no własnie i dlatego w takim zegarku najdroższa bateria :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oszolom, ładny, ciekawa tarcza, nakładane indeksy, czytelny. Myślę, że marka QUARTZ ;) może się podobać i nie jest to ironia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem synowi, pewnie do końca tygodnia plastik się rozpadnie ;D


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V8 nadal działa sprawnie, tak tylko informuję :)

 

5e35b55d896fe3dbmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja próba przetestowania zegarków za 10 PLN z Ali nie wypaliła.
Zamówiłem w jednym sklepie 4 zegarki, łącznie za 10 USD ale przesyłka w lutym utknęła gdzieś na ostatnim etapie dostawy, już w Polsce, w firmie kurierskiej/poczcie. Otworzyłem spór i dostałem zwrot środków, ale zegarków nie ma.
A to były takie ciekawe egzemplarze.

f07ee1d62247628b4ba15b1d6a8e8ef7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Topaz napisał(-a):

V8 nadal działa sprawnie, tak tylko informuję :)

 

 

 

Wciąż jest królem tego wątku. Nic BARDZIEJ zegarkopodobnego się tutaj nie pojawiło. Co ciekawe, jednak pokazuje czas 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję ;) Leci do mnie "zegarek", co prawda nie tak szpetny jak V8, prawdopodobnie Shshd (okaże się, jak dotrze co to tak naprawdę) za całe 5.97PLN z darmową wysyłką :) Jest szansa, że chwilę po długim weekendzie dotrze - wtedy napiszę o nim coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2021 o 09:47, MarekJ napisał(-a):

...co prawda nie tak szpetny jak V8, ...

 

Czyli nie tak  nieestetyczny, potworkowaty, szkaradny, upiorny, koszmarny, ohydny, makabryczny, niepiękny, niżej wszelkiej krytyki, paskudny, potworny, poniżej wszelkiej krytyki, okropny, odstręczający, wszawy, przeokropny, odrażający, obmierzły, straszliwy, poczwarny, straszny jak V8. 

Nie mogę się doczekać relacji, pokazuj jak tylko przyjedzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanym zamówieniu czterech zegarków za 40 zł razem, przyszedł czas na kolejną próbę. Korzystając z wyprzedaży i dobijając wartość koszyka (mogłem zamówić jeszcze coś za 6 USD, żeby dostać zniżkę 3 USD) zamówiłem zegarek ze złotym smokiem. Prawdziwie chiński folklor. Smok. Do tego złoty. I z "diamentowymi" indeksami. Do tego czarne  PVD i czarna bransoleta. Z czego konkretnie zostały zrobione, pewnie się nie dowiemy, bo w opisie widnieje, że to "alloy" 😉.

Pełen luksus od firmy QINGXIYA, choć przyznam, że ostatecznie zrezygnowałem z wersji ze smoczymi oczami z czerwonych "klejnotów". To wszystko za jakieś 7-8 USD, a po tej zniżce to w zasadzie za 4-5 USD. Jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądać w rzeczywistości, i oczywiście pochwalę się tym nabytkiem tutaj. W tym wątku. No bo gdzie indziej mógłbym się jeszcze pochwalić takim zegarkiem 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w Polsce z portalu z ogłoszeniami za całe okrągłe 10zł. Nowy i jeszcze z dodatkową baterią. Kupiony w celu przeprowadzenia pewnych testów na pasku a samego paska chyba nawet w podobnej cenie bym nie kupił.

 

IMG20210728122729.jpg

IMG20210728122742.jpg

IMG20210728122749.jpg

IMG20210728122758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy słabo spasowane, ale za to grubo kładzione. Nosić i cieszyć się, bo brzydki nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem kupiony tylko ze względu na pasek który chciałem rozciąć/naciąć w jednym miejscu żeby coś sprawdzić (jak się przyjrzeć widać miejsce nacięcia na zdjęciu ostatnim) Leży a właściwie jest noszony w plecaku nie używany. 
Racja trafił się nawet niebrzydki :D jednak jakość właściwie wszystkiego mizerna. Od razu czuć jaki jest lekki i pasek też cienki jak papier więc zostaje mu tylko wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Genewa, i platinum, i to wszystko za te drobne rupie, w dodatku z paskiem. A te guziczki po bokach coś robią, czy tylko ornament?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem załączając zdjęcie mechanizmu o którym wcześniej zapomniałem. Widać do czego "służą" przyciski. 
Za to mają sprężynki więc nie są takie całkiem do niczego na odstresowanie można sobie ponaciskać.

bublo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2021 o 23:52, Sierżant Julian napisał(-a):

I Genewa, i platinum, i to wszystko za te drobne rupie, w dodatku z paskiem. A te guziczki po bokach coś robią, czy tylko ornament?

 

Przyciski w tym zegarku, jak sama nazwa wskazuje, służą do przyciskania 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.