Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TimeWaitsForNoOne

najtańszy wyrób zegarkopodobny

Rekomendowane odpowiedzi

ładny... miałem coś podobnego kiedyś, tzn. też było jakąś farbą pomalowane na czarno. tutaj bransa też grubo pomalowana, u mnie była jakby pryśnięta sprejem. gdzieś się chyba przewala, bo zegarek sprzedałem :P .


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile dałeś, ale sorry to się nie nadaje do noszenia. Nie rób proszę zdjęć na nadgarstku bo zwymiotuje kolację.

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rok temu zamówiłem dla zabawy taki dajweropodobny twór. O dziwo dalej działa....20191231_165830.thumb.jpg.2b2fbc27a245273e96a46ac86e35e643.jpg


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

Z rok temu zamówiłem dla zabawy taki dajweropodobny twór. O dziwo dalej działa....20191231_165830.thumb.jpg.2b2fbc27a245273e96a46ac86e35e643.jpg

Wszędzie grubo, z 2 metrów wygląda zapewne jak szwajcar. Ma jakąś lumę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Topaz napisał(-a):

Wszędzie grubo, z 2 metrów wygląda zapewne jak szwajcar. Ma jakąś lumę ?

Technicznie rzecz biorąc no niby ma, ale gaśnie dosłownie po parunastu sekundach...

 

20220227_114418.jpg.b512015d1fe2897c2f0c473e51bf5679.jpg


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal żyje i ma się dobrze. Tak tylko donoszę uprzejmie.

 

f1fdd5bc447a0629.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy nie można by wysłać go gdzieś, nie wiem, na Morze Czarne, może na któryś z okrętów Floty Czarnomorskiej...

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2021 o 23:59, TimeWaitsForNoOne napisał(-a):

Znaczek na pocztówkę z Chin za granicę kosztuje, jak wynika z pobieżnego researchu, 4,50 juana, czyli według obecnego kursu, 2,66 PLN.

Chiński zegarek kupiony przez @Szymon G wraz z dostawą do Polski kosztował 2,97 PLN.

Przecież to wbrew wszelkim zasadom ekonomii i zdrowego rozsądku. Nie zdziwię się, jeśli tak funkcjonująca gospodarka kiedyś z wielkim hukiem runie (i prawdę mówiąc, wcale się z tego powodu nie zmartwię).

Takie zegareczki i podobny "szajs" leżą z przodu w kontenerze, z tyłu - telefony, komputery i lepsza elektronika. Jest bardzo duża szansa, że do tylnej części nie zajrzą, bo odprawy w portach są bardzo szybki. Nawet jeśli, czasami trzeba będzie zapłacić pełne cło za wszystkie towary, czasami za 100 procent zegareczków i "szajsu", to biznes się opłaca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele lat temu gdy w Hong Kongu na ulicy zewsząd było słychać nawoływania „kopy łocz, kopy łocz, kopy łocz” weszliśmy do slepu z tradycyjnymi chińskimi koszulami. Kupiliśmy a kilka, a właściciel powiedział że za zakupy da nam w prezencie zegarki, oryginały a nie żadne podróby. W ten sposób stałem się posiadaczem „SHSHD”. Po trzech dniach, gdy w PL rozpakowywałem bagaż, czasomierz ów wydawał odgłos niczym ogon grzechotnika. Coś się urwało. Nigdy nie zajrzałem do wnętrza, ale może teraz to zrobię?


 

 

2D19E0F0-5DA0-4282-9631-81740D6D8441.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiele lat temu gdy w Hong Kongu na ulicy zewsząd było słychać nawoływania „kopy łocz, kopy łocz, kopy łocz” weszliśmy do slepu z tradycyjnymi chińskimi koszulami. Kupiliśmy a kilka, a właściciel powiedział że za zakupy da nam w prezencie zegarki, oryginały a nie żadne podróby. W ten sposób stałem się posiadaczem „SHSHD”. Po trzech dniach, gdy w PL rozpakowywałem bagaż, czasomierz ów wydawał odgłos niczym ogon grzechotnika. Coś się urwało. Nigdy nie zajrzałem do wnętrza, ale może teraz to zrobię?

 
 
2D19E0F0-5DA0-4282-9631-81740D6D8441.thumb.jpeg.12212eac4b6d5a29398dbbfcbbff3958.jpeg
Za darmo to uczciwa cena

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, jak lata temu, kiedy był czas na tanie podróże, kupiłem w Bangkoku zegarek marki Rosra (stylizowany na ceramiczne rado szajsmetal pomalowany sprejem, prawdziwe cudo), a potem miałem wiele propozycji wymian tego sikorka na inne bazarowe dobra w Indiach :D. Chłopakom strasznie przypadał do gustu. "Give me your watch for this" :P


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnijcie ten patent. werk jak miniatura zegarowego. poczytałem, fabryka robi właśnie głównie werki do zegarów. dawno się tak nie zdziwiłem po otwarciu dekla.

966w658769789.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za zegarek.

Czy ma on płynny ruch wskazówki sekundowej.

Mam zegar ścienny z płynnym ruchem sekundnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pytasz o tą moją zabawkę? chwilę podziałał, potem padł. wskazówka skacząca. a werki na baterię do ściennych z płynącą sekundą są dość powszechne, też chińszczyzna. mam taki jeden, znalazłem na śmietniku ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się dzisiaj powstrzymać i zamówiłem swój pierwszy zegarkopodobny wyrób za 8,71 zł za darmową dostawą.

Zgodnie z założeniami poniżej 15 zł i kwarc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poka jaki. ciekawe, czy w ogóle dojdzie... ostatnio te groszowe do mnie nie docierały z ali...


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda nieźle, ciekawe, jak w rzeczywistości. kiedyś kupiłem zegarek, który miał "złoconą" kopertę z plastiku, a na zdjęciach wyglądało na metal...


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu forum wiem że coś takiego w ogóle istnieje i sam jestem ciekaw jak to wygląda.

Sam mam Sande za 55 zeta obecnie 47 na black friday i jakość jest bardzo ale to bardzo na ++. Jest tylko trochę duży.

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Piotr84 napisał(-a):

Dzięki temu forum wiem że coś takiego w ogóle istnieje i sam jestem ciekaw jak to wygląda.

Sam mam Sande za 55 zeta obecnie 47 na black friday i jakość jest bardzo ale to bardzo na ++. Jest tylko trochę duży.

   

To tak jak ja dzięki temu forum, dowiedziałem się że te wszystkie zegarki modowe typu timberland itd niewiele są warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział, że popularesy "modowe" (nie mówię o wypasach od Bulgari etc.) z reguły nie są warte ceny, za jaką się je sprzedaje jako nówki.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.