Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TimeWaitsForNoOne

najtańszy wyrób zegarkopodobny

Rekomendowane odpowiedzi

oszolom chyba miałeś racje jeszcze mi go nie wysłali z 2 dni zwrot kasy.

Zastanawiam się nad wyższą półką cenową 16 zł albo sobie opuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten z czaszkami prześliczny ;D

a co do tego zwrotu, to i tak dobrze, że od razu go dokonali. u mnie się urywało na trackingu "przedmiot dostarczony" etc., a dostarczony nie był.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybył do mnie zegarek:

- szwajcarski precyzyjny mechanizm

- szafirowe szkiełko

- skóra aligatora

- wr 30 bar

- działa całe 8 zł

 

Best1.jpg

Best2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem już swego czasu to cudo indyjskiej inżynierii. A oto co napędzało ten wyrób. Przyznam, że troszkę się zdziwiłem bo nie sądziłem ,że aż po takiej taniości to robią. Jedynie wskazówki są ładne szkoda mi nawet wydawać pieniądze na baterię, żeby to uruchomić.

20230131_190757.jpg

20230131_190531.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr84

Też mogę się pochwalić podobnym rarytasem:

 

geneva(1).thumb.jpg.6de917fbd0f1b71a75aed889e73c0156.jpg

 

I nawet czasem trafia w indeksy.

8,80 zł.

Ale pasek "meszowy" jest całkiem akceptowalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest ten chiński mesz z gumy i plastiku, nie? ;) daję mu max pół roku :P


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2023 o 17:58, souls_hunter napisał(-a):

Pokazywałem już swego czasu to cudo indyjskiej inżynierii. A oto co napędzało ten wyrób. Przyznam, że troszkę się zdziwiłem bo nie sądziłem ,że aż po takiej taniości to robią. Jedynie wskazówki są ładne szkoda mi nawet wydawać pieniądze na baterię, żeby to uruchomić.

20230131_190757.jpg

20230131_190531.jpg

 

Szukam i szukam tych 21 kamieni wypisanych na tarczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król jest tylko jeden. Poza tym ma bardzo przyjemny w dotyku pasek a mechanizm cyka głośniej niż zegar ścienny. I przyspiesza tylko 2 minuty.

 

Krol.jpg

Jest to idealny garniturowiec 7,74 mm grubości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego zdjęcia nie rozumiem. Seiko późni się o 3 minuty, czy Pagani spieszy o 3 minuty a to coś z lewej spieszy o 2 minuty względem Pagani czyli o 5 minut od Seiko?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani chodzi idealnie. Seiko idzie do zegarmistrza. A to coś się spieszy o 2 minuty.

Aż mnie kusi aby to zabrać do roboty i się chwalić tylko obawiam się że nie wytrzyma doby.

Edytowane przez Piotr84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły jest. Wygląda trochę, jak malowany olejno. Uszy gdzieś tam w kosmos wystają. Mocny zawodnik. Myślę że możesz nie donieść do pracy, bo np. gniazdo teleskopu się wyrobi i całość spadnie.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądam często na Ali zegarki te normalne cenowo jak i badziew. Czy nie kusi Was aby podnieść budżet do max 100 zł bo w tej kwocie jakoś to już wygląda. Nadal jest to kiepska jakość i mechanizm ale przynajmniej nie powinno się tak szybko rozlecieć. Kuszą te za grosze lecz szkoda mi kasy na taki chłam. Tego mojego "szwajcara"  nawet się dobrze ustawić nieda bo pod wyciągnięciu koronki wskazówka sekundowa lata o 5 minut. A mój Naviforce za lekko ponad stówę jest nadzwyczaj dokładny ale klamot.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematem i wyzwaniem jest odnalezienie najtańszego "zegarka", który spełnia swoje zadanie w jakiejś akceptowalnej jednostce czasu, ja założyłem długość życia baterii. Niziutka cena, często na poziomie kawy z pianką, zapewnia wyrób, urządzenie zegarkopodobne, ale jednak o funkcji i cechach zegarka. Ja takie znalazłem, działają ponad 2 lata, trzymają czas itp. Oczywiście są okazjonalnie zakładane i tylko dlatego jeszcze żyją. To hmm... paździerze, ale trochę radości mi sprawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest rzeczywiście stalowy, to wiadomo, że jakość będzie dużo lepsza. w tych tanich to koperty są zazwyczaj najsłabszym punktem.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być najtańszy a nie za 100 czy 200.... Za niecałe 100 zł można proste Casio kupić, nie mówiąc już o Perfectach przypominających Worldmastery, etc... czy innych zegarkach na prostej solidnej Miyotcie, które mogą funkcjonować prze lata. Temat zegarków w cenie kawy czy kanapki jest ciekawy i zabawny a Ty Piotrze skoro chcesz porównywać zegarki droższe/tańsze o 40/50 zł, po prostu sobie je kup. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Romex był dla mnie tańszy niż kanapka ;). Ale to dość porządny zegarek, poza kopertą. Chińskie badziewiaki za grosze jakoś do mnie nie dochodzą, kończyło się na zwrocie kasy. Ostatni, jaki dotarł, to różowa "geneva", ale przyszła zepsuta.

75g.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem muszę powiedzieć iż popsułem mój precyzyjny szwajcarski wyrób zegarko podobny. Odzyskałem to co najcenniejsze czyli baterię i uruchomiłem mojego starego Timemastera ma około 15 lat.

 

Timemaster.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modiya bauhaus. 9,86 z przesyłką. sekunda idealnie trafia w indeksy, koperta na pewno nie oblezie do znalu, bo z plastiku, pasek jak z tektury. cudowny zegarek.

8f2s5.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś z wyższej półki. tym razem całe 10 złotych. kupiłem, żeby zdjąć z tego parciany pasek, który wydawał mi się sensowny (i okazało się, że ujdzie). a ten dostał jakiegoś wadliwego dziada, który całkiem pasuje do wysokiej jakości wykonania samego czasomierza.

7684fed4.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shshd nadal żyje i ma się dobrze, na takie  gorące dni leciutki jak piórko zegarek pasuje idealnie.

20230717_130950ok2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.03.2023 o 12:32, oszolom napisał(-a):

modiya bauhaus. 9,86 z przesyłką. sekunda idealnie trafia w indeksy, koperta na pewno nie oblezie do znalu, bo z plastiku, pasek jak z tektury. cudowny zegarek.

 

 

Bauhaus niedawno obchodził stulecie, więc  rzeczywiście  jest modiya. Ryżowy bauhaus poniżej 10 PLN, no szacun dla majfrendów, ale właściwie z czego oni żyją?   Może jak w dowcipie żydowskim:  Powiedz mi Mosze, jak ci tam idą interesy? - No  źle, fatalnie, mam sklep, ale dokładam do niego. -  No nie może być! To z czego  ty żyjesz?   - W soboty mam zamknięte i z tego żyję. 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.