Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
qwerf

Zegarek do ok. 5 -6 tys. PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc i sugestie w zakupie zegarka w pułapie cenowym 5 / 6 tys. 

Zależy mi na tym aby miał min. 42 / 43 mm średnicy.

Raczej wersje z tachometrem, nie "gładkie". 

 

Preferowany styl Tag Heuer sportowy Formula 1, ale także Carrera oraz Longines Master 44 mm. 

 

Oczywiście miło byłoby, gdyby to był automat.

Mogą być używane. Będę wdzięczny za sugestie i porady przy wyborze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę swojego Longinesa 44mm :) budżet trochę ponad 6tys, ale myślę że się dogadamy w razie czego.0824ce5d0fe332888e96b9c566c97617.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te propozycje, jest wiele zegarków powyżej budżetu, które mi się podobają, ale w tym przypadku bliżej mi do 5 niż do 6 tysięcy, a powyżej już nie wskoczę. Longines jest piękny ale jest po prostu za drogi.

Hamilton to ciekawa propozycja, ładny zegarek.

Zastanawiałem się też nad Oris'em Aquis, jednak to chyba nie ta liga co TAG / Hamilton / Longines ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za te propozycje, jest wiele zegarków powyżej budżetu, które mi się podobają, ale w tym przypadku bliżej mi do 5 niż do 6 tysięcy, a powyżej już nie wskoczę. Longines jest piękny ale jest po prostu za drogi.
Hamilton to ciekawa propozycja, ładny zegarek.
Zastanawiałem się też nad Oris'em Aquis, jednak to chyba nie ta liga co TAG / Hamilton / Longines ?
Oris ma wszystko, czego potrzeba w luksusowym zegarku. Słyszałem, że jak się kupi Aquisa, to żeby poczuć różnice, to trzeba już potem brać Omegę, Tudora czy Rolka. No i teraz wypuścili nową wersję na mechanizmie in house, ale cena już dwa razy wyższa niż za wersję na Sellicie.

Ja polecę swojego Longinesa 44mm


O, takiego miał chyba Paciorek, zanim się na Apple watch nie przerzucił.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dziękuję za te propozycje, jest wiele zegarków powyżej budżetu, które mi się podobają, ale w tym przypadku bliżej mi do 5 niż do 6 tysięcy, a powyżej już nie wskoczę. Longines jest piękny ale jest po prostu za drogi.
Hamilton to ciekawa propozycja, ładny zegarek.
Zastanawiałem się też nad Oris'em Aquis, jednak to chyba nie ta liga co TAG / Hamilton / Longines ?


Też sądzę że Oris to ta sama półka co Tag czy Longines a wykonaniem spokojnie im dorównuje, jeśli nie przebija. Hamilton to w moim odczuciu jednak szczebel niżej.

Tak się też składa że Aquisa też mam akurat na bazarku na sprzedaż :) i później twojego założonego budżetu.896591f542fedfc4b83e68e043eb6e98.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem zaskoczony tak pozytywnymi ocenami Orisa, jakie tu koledzy prezentują. Nie miałem go nigdy. Nie brałem go też pod uwagę, ale zobaczyłem gdzieś real foto Orisa Aquisa Limited i zwariowałem (taki turkusowy). Nad tym zaprezentowanym wyżej będę myślał - może w tych chorych czasach uda się go gdzieś w sklepie zobaczyć jak już otworzą galerie, albo w jakimś salonie. Niestety zbyt daleko, aby podjechać do Łodzi :)  

 

Generalnie sam nie wiem co bym chciał - z jednej strony miałem już kupować Tag Heuer CAZ1010 FT 8024, lecz z drugiej strony fajnie byłoby mieć automat. Kocham Carrerę, lecz jest za droga, podobnie jak ten Longines (który jest po prostu cudowny).

Zaproponowany Hamilton bardzo ładny, ale pewnie dlatego, że imituje Carrerę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam o Aquisa , na jakimś filmie widziałem że ma spore luzy na bezelu , jak to wygląda u was ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, gszydlowsky napisał:

Przy okazji zapytam o Aquisa , na jakimś filmie widziałem że ma spore luzy na bezelu , jak to wygląda u was ? 

U mnie nie ma z tym problemu, bardzo dobrze pracuje i brak luzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten Oris, który wpadł Ci w oko to Clean Ocean, piękny jest:)

Edytowane przez Amatsubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qwerf napisał:

Generalnie sam nie wiem co bym chciał - z jednej strony miałem już kupować Tag Heuer CAZ1010 FT 8024, lecz z drugiej strony fajnie byłoby mieć automat. Kocham Carrerę, lecz jest za droga

Poczekaj z zakupem. Nic tak Cię nie zadowoli jak ten upragniony zegarek. Formula jest taka sobie. Sam chciałem ją kupić... A skończyło osię na Carrerze z werkiem Heuer 01 :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, proki1971 napisał:

Może taka Eterna Kontiki lub TH Carrera?

747F8F7D-0C37-4229-956D-5A6BA7198C3A.jpeg

58EA0ECA-F3D4-4F72-ADCB-F5450979E3AB.jpeg

Ta Carrera mi się podoba - to chyba ta z Incepcji ? Niestety ona jest chyba "mała" 39 mm ?

44 minuty temu, evilym napisał:

Poczekaj z zakupem. Nic tak Cię nie zadowoli jak ten upragniony zegarek. Formula jest taka sobie. Sam chciałem ją kupić... A skończyło osię na Carrerze z werkiem Heuer 01 :)

Oj chyba prędko mi to nie grozi ;) Z ciekawości - która konkretnie?

46 minut temu, Amatsubu napisał:

Pewnie ten Oris, który wpadł Ci w oko to Clean Ocean, piękny jest:)

Tak, dokładnie ! 0174377344185-Set, względnie 0173377324185-SET 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, qwerf napisał:

Oj chyba prędko mi to nie grozi ;) Z ciekawości - która konkretnie?

Taka :)

 

DSC_5997.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, evilym napisał:

Taka :)

 

DSC_5997.JPG

 

To zdjęcie utwierdziło mnie w przekonaniu, że poczekam na nią :) a w międzyczasie kupię coś tańszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc informacyjnie, czekam na coś tańszego - przy obecnych promkach padło na Orisa Clean Ocean :) Następna Carrera :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę będziesz miał podobny zestaw co ja :P

Pokaż Orisa jak przyjedzie kurier :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.