Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

c3z

WAŁEK OMEGA 565 - PROSZE O POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałem bardzo prosic o pomoc, sprawa mianowicie jest

taka - poszukuje wałka (przykręcana jest do niego koronka) do zegarka Omega automatic mechanizm kaliber 565. Mam bardzo duży problem ze znalezieniem tej części i chciałbym bardzo prosic Państwa o pomoc, może ktoś orientuje sie gdzie mógłbym taką częśc dostac i jaki jest zbliżony jej koszt.

Będe bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposoby mamy dwa. Zamówienie u producenta, jeśli nie ma w sklepie z częściami. Skłonienie kogoś chętnego pieniążkami do tego żeby siadł do tokarki i ładnie wałek zrobił. Do tego żeby wałek zrobić potrzebny jest albo wałek uszkodzony, albo płyta zegarka z kołami znajdującymi się na wałaku naciągowym, oraz koronka, która tam ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rade ale niestety każdy serwisy Omegi odpowiada jednoznacznie - "nie prowadzimy sprzedaży części" a jeśli chodzi o dorabianie to niestety nie mam nikogo w okolicy kto dysponuje odpowiednim sprzętem i wiedzą. Mimo wszystko dziękuje.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila pod ten adres: TikTakShop(małpa)gmx.de i napisz co potrzebujesz.

Może akurat będzie mógł Ci pomóc!


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo dziękuje za rade, wysłałem już zapytanie. Dam zna czy gosc był wstanie mi pomóc .

 

Jeśli ktoś zna jeszcze inny sposób na zdobycie takiego wałka lub może taki posiada będe wdzięczny za wszelkie info.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diesel : wielkie dzięki , koleś "tiktakshop" pomógł, dostałem oryginalny i nowy wałeczek i to myśle w dośc dobrej cenie - 12zł :lol:


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
diesel : wielkie dzięki , koleś "tiktakshop" pomógł, dostałem oryginalny i nowy wałeczek i to myśle w dośc dobrej cenie - 12zł :lol:

 

proszę bardzo :wink:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.