Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
alles

Pilne zegarek do 700 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do tej pory raczej sam wybierałem swoje zegarki bo to super zabawa. Ale teraz pilnie potrzebuje waszej pomocy. Po pierwsze kupuję zegarek na prezent po drugie goni mnie czas. Impreza miała się nie odbyć i to było pewne już od dawna. A tu nagle dziś został zaproszony... 

Więc proszę pomóżcie bo ja naprawdę nie mam czasu na poszukiwania, a dodatkowo szukam zegarka z grupy o której nie mam zielonego pojęcia. 

Tak więc budżet 700 max 800 zł. 

Brązowy pasek. 

Koperta raczej stalowa choć pozłacana też jest brana pod uwagę. Nie czarny. Okrągły. Nie krab. Potężna łapa więc raczej nie mniej niz 42 mm. Obwód nadgarstka około 20 cm, ogólnie duży facet. Wiek 50 lat. Więc ma to być coś klasycznego, spokojnego a zarazem przyciągającego wzrok. Mechanizm może być kwarcowy. Myślę że nawet wskazany byłby kwarcowy bo  to jest zegarkowy laik. 

 

 


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas goni, czyli rozumiem, że chodzi o zegarek z polskiej lub ewentualnie z europejskiej dystrybucji. Zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć, wskazywany tysiące razy Orient Bambino 😉

image.png.2140397269a16d58d0388503e98223c8.png

image.png.64695e51a0ea9a9532eb96fd4ed2eb3a.png

Edytowane przez mmaniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w takim kierunku, czy raczej bez chronografu?

 

 

44mm

obraz.thumb.png.c5f4f1e08ea73c0eedc173038a29ae3a.png

 

43mm

obraz.png.58ba96b8fde95b48a7d0fb48afc6137a.png

 

Albo taka Festina. Tytan i szafir. Koperta 43mm. Od tej ceny jest jeszcze 10% zniżki, więc wychodzi poniżej 600 PLN

To nie są spokojne, dziadkowe zegarki, ale może 50 lat nie musi oznaczać dziadkowego gustu. Poza tym takie spokojniejsze wzory rzadko występują w rozmiarze powyżej 42mm, w niskiej cenie i w dobrej jakości.

obraz.png.b4983aeb7fc70769a10f9057c67d0cf9.pngobraz.png.3c6fe23afe7aace566c05d25b4424e18.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Coś w takim kierunku, czy raczej bez chronografu?

 

 

 

 

 

Albo taka Festina. Tytan i szafir. Koperta 43mm. Od tej ceny jest jeszcze 10% zniżki, więc wychodzi poniżej 600 PLN

To nie są spokojne, dziadkowe zegarki, ale może 50 lat nie musi oznaczać dziadkowego gustu. Poza tym takie spokojniejsze wzory rzadko występują w rozmiarze powyżej 42mm, w niskiej cenie i w dobrej jakości.

obraz.png.b4983aeb7fc70769a10f9057c67d0cf9.png

 

 

 

Bardzo fajna ta Festina.👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę z wami szczery że raczej z tych czasomierzy to jakoś żadnego nie widzę na ręce mojego kolegi. Ostatecznie bambino z granatową tarczą...


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to siup.. negocjuj cenę, tam pracują elastyczni handlowcy, to i na pasek brązowy wystarczy, taki w kolorze karmelowym, przypalany... miodzio.3c6e6864d4f2e889430becf30dee0bb2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Eddi87 wstyd się przyznać ale nie znałem tej strony.

 

Ten ostatni Citizen też fajny.

A co myslicie o Zeppelinie?

Edytowane przez alles

życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę z wami szczery że raczej z tych czasomierzy to jakoś żadnego nie widzę na ręce mojego kolegi. Ostatecznie bambino z granatową tarczą...
Za gładkie, za chropowate, za proste, za krzywe... napisz coś więcej, bo nie pomagasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc piszę co mi w nich nie pasuje. Za bardzo bajeranckie. To ma być coś prostego tak jak bambino lub ten ostatni Citek. Podoba mi się też Zeppelin Atlantic.

Edytowane przez alles

życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka się zawsze obroni, tym bardziej, że ze względu ma wąską lunetę i jasna tarczę, będzie wyglądał na większy. @alles Wpisz w koszyku kod: Nowyzegarek będzie idealnie budżet


ed68c651ec725b519de559eb1ea41dd3.jpg&key=864e501d39cf4f03bbeab3ad8768f81bbd86fa5b6e06cc9ddf42bb9ac17f6fd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Dzięki. Super!

 


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, alles napisał:

Atlantic 👍👍👍 ale 

wyrok zapadł. Dzięki za pomoc i zaangażowanie.

Oto faworyt.

https://zegarownia.pl/zegarek-orient-meski-fac0000ew0?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

 

Co o tym myślicie?

 

I do tego jeszcze skarpetki oraz sweter, koniecznie szary. I bilet do sanatorium geriatrycznego.

 

Kup coś, co zrobi wrażenie, a nie najtańszy zegarek na rynku. Ja wiem, że in-house, że klasyczne wzornictwo, że koszt/efekt, że Orient ma swoje zalety, ale na prezent nadaje się słabo.

 

 

Edytowane przez Zeno

Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, alles napisał:

 

I do tego jeszcze skarpetki oraz sweter, koniecznie szary. I bilet do sanatorium geriatrycznego.

 

Kup coś, co zrobi wrażenie, a nie najtańszy zegarek na rynku. Ja wiem, że in-house, że klasyczne wzornictwo, że koszt/efekt, że Orient ma swoje zalety, ale na prezent nadaje się tak, jak Multipla na ślubną limuzynę...

 

 

Edytowane przez Zeno

Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.