Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Jaroslaw Jerry Esowy

Pralko- suszarka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Ja kupując trzy miesiące temu pralkę i suszarkę wziąłem do suszarki dodatkowe ubezpieczenie w razie awarii pompy ciepła która siada najczęściej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej marce i na jaki sprzęt? Chyba tylko Candy daje fabrycznie na niektóre pralki i pralko-suszarki, co ciekawe nie te najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Iko napisał:

W jakiej marce i na jaki sprzęt? Chyba tylko Candy daje fabrycznie na niektóre pralki i pralko-suszarki, co ciekawe nie te najnowsze.

jeśli to do mojego wpisu to w madia była promocja z tą gwarancją...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba chodzi o ubezpieczenie, a nie gwarancję. Być może działa podobnie, ważny jest zakres tego ubezpieczenia.

Chyba że masz faktycznie gwarancję producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Iko napisał:

To chyba chodzi o ubezpieczenie, a nie gwarancję. Być może działa podobnie, ważny jest zakres tego ubezpieczenia.

Chyba że masz faktycznie gwarancję producenta?

muszę się poprawić nie 3 a 5 lat Gwarancja Komfort Plus ochrona przed awarią. W media jest coś takiego nie czytałem co to jest bo dali mi to za darmo i mam nadzieję, że nie będę z tego korzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo, odkopię temat i się dopiszę.

Przy czym nie szukam pralko-suszarki, ani suszarki, tylko zwykłą pralkę.

Historia taka, że wypraliśmy dziś taką poduszkę ze wsadem ze styropianu, czy innego szajsu - takie kuleczki… i oczywiście to yebuo.

Pralka była stara i zasadniczo była wola wymiany na coś nowszego, ale chcieliśmy ją dokatować do końca.

Zakładam, że pralka obecnie nadaje się, co najmniej, do wyczyszczenia, ale chyba nie chce iść w serwis. Możliwe, że nawet będzie dalej teraz działała w każdym razie ma przynajmniej 12 lat i może czas na coś nowego.

Ja się kompletnie nie znam na temacie, ale też nie chcę się jakoś specjalnie doktoryzować - potrzebuję nową pralkę, ale nie chce jakoś wtopić na czymś oczywistym.

Wstępny wybór padł na takiego trochę kosmicznego Samsunga ze sterowaniem z aplikacji i innymi szmerami-bajerami.

Ma ktoś jakieś doświadczenie? Nie wiem jaki model konkretnie, bo oczywiście różnią się jakimiś niuansami. Poglądowe zdjęcie wrzucam poniżej. I zdjęcie ze styropianem także

A, nie wiem, czy przy całej akcji nie uśmierciliśmy też sztuki nówki odkurzacza electrolux q9 - chyba nałapał wilgoci od tych j**anych styropianowych kulek i się wyłączył i generalnie na razie zgon…






Wszelka pomoc mile widziana.

IMG_4711.jpgIMG_4712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pralkę weź jakąkolwiek, byleby z silnikiem inwerterowym. Bardzo dobry typ silnika tego typu z własnymi patentami ma LG. Ja niestety z racji rozmiaru musiałem pół roku temu wziąć pralkę i suszarkę Beko ale jestem z obu mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Turki podobno nawet umiom w AGD

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - akcja była szybka. Wzięty samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):

Dzięki - akcja była szybka. Wzięty samsung.

Wziąłeś z opcją sterowania ze smartfona?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wziąłeś z opcją sterowania ze smartfona?

Ta jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się za jakiś czas jak pierze itd. 

W przyszłym miesiącu będę kupował pralkę i suszarkę i wstępnie też myślałem o tej serii


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać. Ponoć pralka właśnie fajnie współpracuje z suszarką, ale o tym się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Te Turki podobno nawet umiom w AGD

Tak też mi Pan w sklepie powiedział, że kiedyś nie umieli, ale już od długiego czasu umiom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pralkę (od kilku lat) i suszarkę (od kilku miesięcy) Samsunga i jestem zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że będzie git. Przeskok jakościowo-technologiczny na pewno ogromny, bo miałem jakiegoś łirlpula podstawowego ponad 12 lat - ciekawe tylko, czy sprawdzą się, i czy będziemy wykorzystywać, te bajery - jakieś dodawanie prania w czasie prania, ekobable, aplikacje…

We wtorek ma przyjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To punkt odniesienia mamy podobny, też mam pralkę "łirlpul" ;) i suszarkę AEG. Z bajerów pewnie będziesz korzystał na początku żeby przetestować, ale potem to wiadomo jak jest...


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.