Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zaratsu

Tudor Black Bay 41 vs Omega Aqua Terra

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie godziny temu były cztery piwa. Ty to masz dobrze, w środku tygodnia takie balety.

A OP powinien zastanawiać się już tylko nad kolorem AT.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotny wyjazd na działkę - sprawdzam, czy rury nie zamarzły 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szuwi napisał:

Samotny wyjazd na działkę - sprawdzam, czy rury nie zamarzły 🙂

To nie zazdroszczę dzisiejszego poranka :) 

 

7 godzin temu, mario1971 napisał:

A OP powinien zastanawiać się już tylko nad kolorem AT.

No właśnie z przyczyn finansowych stanie chyba na czarnej. Jak już ktoś pisał - niebieską używka kosztuje znacznie więcej niż założony budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zaratsu napisał:

To nie zazdroszczę dzisiejszego poranka :) 

 

 

Coś w tym jest... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zaratsu napisał:

No właśnie z przyczyn finansowych stanie chyba na czarnej. Jak już ktoś pisał - niebieską używka kosztuje znacznie więcej niż założony budżet.

 

Jesli niebieska podoba ci sie bardziej to poczekaj i jak budzet sie powiekszy kupisz.

Z doswiadczenia wiem, ze kupienie protezy rzadko sie sprawdza i nadal bedzie ci niebieska krew psuc.

Czarna jest klasyczna i spokojna, niebieska wyglada po prostu swietnie, roznica w cenie skads sie bierze :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał:

 

Jesli niebieska podoba ci sie bardziej to poczekaj i jak budzet sie powiekszy kupisz.

Z doswiadczenia wiem, ze kupienie protezy rzadko sie sprawdza i nadal bedzie ci niebieska krew psuc.

 

Oczywiście 100% racji w temacie kompromisów, ale nie zamierzam zbierać i dopłacać 3-4k do innego koloru tarczy. To byłoby moim zdaniem mocnym przegięciem. Szczególnie, że rozważałem też BB i przyznam, że mi się podoba. Więc ostatecznie pewnie skupie się na nim, albo innym modelu. Chodzi mi np. po głowie niebieski Breitling Premier 40mm (zdj.). Uwielbiam zestawienie bieli i niebieskiego w zegarkach. A poza tym zakup fabrycznie nowego zegarka premium, zamiast znoszonych i poobijanych przez poprzedników strucli z potencjalnymi problemami i koniecznością serwisu, jakoś bardziej do mnie przemawia. I chyba wybiorę na razie opcję, która również mi się podoba, ale jest z niższego bieguna cenowego, niż niebieska AT. Bo BB albo Breitling to całkiem inne, atrakcyjne modele, a czarna AT to chyba właśnie ta "proteza".

 

Brown-Strap-Fake-Breitling-Premier-A37340351C1X2-Watch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żebyś to Ty był zadowolony. Pamiętaj, żeby wstawić foto nadgarstkowe po zakupie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tego Brajtka sam patrzylem bo mignal mi gdzies w necie - nie do konca zebrowanie na boku mi pasuje ale ogolnie rozmiar i design bardzo fajny. Jak masz mozliwosc to przymierz (i wrzuc zdjecia to i ja skorzystam :P).

 

breitling-premier-automatic-a37340351c1x

 

PS. Wiem, ze niby polka nizej ale na Muhle Panova patrzyles? 40 mm, piekna niebieska badz zielona tarcza, jak uszyjesz ladny pasek to bedzie super - choc to zdecydowanie toolwatch tylko (wystarczy rzucic okiem na wskazowki), chocby Brajtek powyzej bedzie bardziej uniwersalny.

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cordi7 napisał:

 

PS. Wiem, ze niby polka nizej ale na Muhle Panova patrzyles? 40 mm

 

Bardzo fajny, ale z półki poniżej mam też chrapkę na to Mido Multifort Patrimony:

 

Mido-Multifort-Patrimony-Watches-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mido ma ogolnie fajny design tylko dla mnie duze bo wiekszosc 42 i wiecej, ponizej Belluna Royal Gent (wiem, traci troche Rado Coupole :)) :

 

Mido-Belluna-Royal-Gent-Collection-2020-

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, cordi7 napisał:

(wiem, traci troche Rado Coupole :)) :

 

Akurat to Patrimony Multifort ze zdjęcia, które zamieściłem ma 40mm. Ale faktycznie: niektóre modele MIDO są o wiele za duże, a chętnie bym je ponosił (szczególnie te z pasami genewskimi na tarczy). A ta Belluna faktycznie wygląda jak Rado Coupole, trochę inna koperta. Ale w grupie Swatcha się widocznie wymieniają tarczami :D
Ja właśnie na bazarku wystawiam inne Coupole, o wiele bliższe Breitlingowi. Tyle, że ma 1mm więcej i brak białej ramki sprawia, że wydaje się okj na większych nadgarstkach. Kto wie? Może sobie po prostu zostawię :)
1654692986_imggcsi0D686AC83B0BB1DF845C23D66C4C4842AC137063mpid7maxwidth1776maxheight840maxwidth1776maxheight840.thumb.jpeg.ee79157c3f98ec7a5f571bc7a128f423.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne choc z racji koperty jak dla mnie bardziej w klimatach eleganta. Jak sie nie sprzeda to kto wie, moze przeznaczenie? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak niebieski na bransie polecam TH Carrere . Świetny odcień niebieskiego , dobrze wykonany 

 

image.thumb.jpeg.88b9261b7980afd45381b49bdc23959b.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, proki1971 napisał:

To jak niebieski na bransie polecam TH Carrere . Świetny odcień niebieskiego , dobrze wykonany 

Mam czarną Carrerę z mniejszą datą i sobie zawsze chwaliłem. Ale chciałbym tym razem inny model i trochę lepsza marke. Chociaż Carrerę i Aqua Terrę uważam za bardzo podobne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz coś lepszego niż TH to skąd Tudor? To lepsza marka?
Mierzyłeś BB41? Wersja 41 na ręku sprawia wrażenie wielkiej, szczególnie na bransie. AT 41 jest optycznie mniejsza i zgrabniejsza. Jak BB to bym patrzył na 36. Na ręku sprawia dużo lepsze wrażenie. Moim w każdym razie.

Spróbuj rzucić okiem na Tudora 1926, wersja 41 znowu jest wielka ale 39 bardzo fajnie leży.

 

A tak w ogóle to ten Breitling Premier bardzo ciekawie wygląda.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP - nie idź w tę stronę, dozbieraj i bierz AT. Kupisz jakiś substytut tego, o czym marzysz, to i tak wcześniej czy później będziesz żałował i pogonisz go dalej. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu jest jedna niebieska na sprzedaż 
 
 

To nie niebieska ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał:

 

Godzinę temu, Ralf58 napisał:

Tu jest jedna niebieska na sprzedaż 

 

 

Już rozmawiałem z Damianem, ale , jak zauważyli koledzy, to wersja czarna. I na pasku.

Edytowane przez Zaratsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już rozmawiałem z Damianem, ale , jak zauważyli koledzy, to wersja czarna. I na pasku.

To wersja grey, nie czarna.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, proki1971 napisał:

Gdzie Ty widzisz niebieska? 😀😀😀

 

Mam nadzieję, że daltonizm to nie jest nowy objaw covidu :D Mój błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lukebor napisał:


To wersja grey, nie czarna.

Moim zdaniem wersja Grey zaczęła być oferowana dopiero z poziomymi pasami. Druga generacja była czarna. A ponieważ pasy odbijają światło, to ta czerń jest właśnie nieco grafitowo-szara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.