Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lincoln Six Echo

Premiery zegarkowe, nowości, ciekawe wydarzenia

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Dobre

film dziwnie zmodowali, live mnie nie urzekł (może przez ochy i achy), choć inicjatywa i pasja fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błonie rzeczywiście ciekawe, chociaż ja bym takiego zegarka nie założył. O ile dobrze pamiętam, to Bulova ma coś podobnego w ofercie.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień polskich premier "pełną gębą" 😉 Błonie, Polpora i jeszcze Aviator.

 

Aviator Douglas Polish Edition Day-Date 2021 - dwie wersje kolorystyczne, koperta 41mm, l2l 50mm, grubość 12mm. Wahnik najbardziej polski ze wszystkich jakie widziałem... i do tego dość ładnie przykrywa surową wersję SW-240-1

aviator-v.3.35.2.282.4-pl-1.jpg

v.3.35.0.281.4-pl-douglas-1.jpg

v.3.35.0.281.4-pl-zegarek-meski-douglas-2.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mylof napisał(-a):

Błonie rzeczywiście ciekawe, chociaż ja bym takiego zegarka nie założył. O ile dobrze pamiętam, to Bulova ma coś podobnego w ofercie.

A ja się zastanawiam nad zakupem. Jest idealny do jazdy jednośladem - wystarczy spojrzeć na nadgarstek i widać czas bez kręcenia ręką :)

11 godzin temu, AK&AK napisał(-a):

Dzień polskich premier "pełną gębą"h 😉 Błonie, Polpora i jeszcze Aviator.

 

Aviator Douglas Polish Edition Day-Date 2021 - dwie wersje kolorystyczne, koperta 41mm, l2l 50mm, grubość 12mm. Wahnik najbardziej polski ze wszystkich jakie widziałem... i do tego dość ładnie przykrywa surową wersję SW-240-1

aviator-v.3.35.2.282.4-pl-1.jpg

v.3.35.0.281.4-pl-douglas-1.jpg

v.3.35.0.281.4-pl-zegarek-meski-douglas-2.jpg

Rzeczywiście, trudno o bardziej polski wahnik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
20 godzin temu, mylof napisał(-a):

Błonie rzeczywiście ciekawe, chociaż ja bym takiego zegarka nie założył. O ile dobrze pamiętam, to Bulova ma coś podobnego w ofercie.

Podobny bardziej do Girard Perregaux Casquette.

 

Zdjęcia z internetu.

 

Ten zegarek Błonie jest limitowany, wiadomo o jakiej ilości mówimy?

 

Girard Perregaux Casquette.jpg

Girard Perregaux Casquette 2.jpg

Edytowane przez bazant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2021 o 21:30, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Dobre. Film 50 minut!!! W tym najpierw kwadrans literalnie niczego, a potem gadające głowy. W tej Polporze mają łeb do interesów.

 

Żenujące to było jak diabli. Nie pojmuję jakim cudem można stworzyć coś tak okropnego sprzedając produkty pozycjonowane jako luksusowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakema w kosmicznym ataku :)  Pierścień z rakiety Sojuz. No i ten napis - Pajechali!

image.thumb.png.1c5b521c153e548c1b8e884a91cf7638.png

image.thumb.png.b897beea4d1c1e845a11a8ffed02c655.png

Image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D ale znajdź drugi brand, który umieści na mostkach pod wahnikiem mapę nieba... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pakemowata ta Pakema. Nawet mi się podoba. Ciekawe, czy ma typowy rosyjski rozmiar 45 mm, czy jakiś nadający się również dla ludzi.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gio napisał(-a):

 

Żenujące to było jak diabli. Nie pojmuję jakim cudem można stworzyć coś tak okropnego sprzedając produkty pozycjonowane jako luksusowe.

Dla mnie spektakl jak z telezakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sanik napisał(-a):

Dla mnie spektakl jak z telezakupów.

 

I ten wszechogarniający smutek, zwłaszcza na twarzy pana z Polpory. Z przekazem "Zrobiliśmy nowe modele, ale jest nam z tego powodu bardzo smutno. I dlatego będziemy do was mówić smętnym głosem z opuszczonymi głowami".

Do tego stylizacja jak z kąta jakiejś starej, ciemnej i dawno nie sprzątanej piwnicy. Okropność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tego przebitego (?) orła to powinien być kryminał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych związków z Polporą - poza bardzo luźną "relacją" z pracownikiem pana Cerbińskiego, niejakim Jakubem, który to bezczel - po zakupieniu przeze mnie 3, czy 4 nowych i nienajtańszych Longinesów w sklepie w Zielonej Górze, publicznie obrażał mnie na grupie zegarkowej na FB, bo się gnojkowi nie podoba, że ja też sprzedaję zegarki  ;).

 

Nie mam więc absolutnie żadnego interesu w obronie Polpory i tej prezentacji. Zatem... będę jej bronić.  :D 

 

Mówiąc pół żartem, pół serio - nie każdy jest elokwentnym humanistą, erudytą zaczytanym w literaturze Kazuo Ishiguro i Chimamandy Ngozi Adichie.  ;) Pewnie mogli sobie wziąć bardziej rozgarniętego prowadzącego, może spuścić trochę powietrza z balonika, ale też nie każdy czuje się przed kamerą, jak Robert Biedroń w Słupsku.  ;)

 

Generalnie, najważniejsze dla mnie jest to, żeby... się działo. Jest firma, która próbuje coś w PL robić - git. Nawet, jeżeli nie jestem jej targetem, design mnie nie przekonuje, a do wizerunku można by się "lekko czepnąć". Ważne, żeby się działo jak najwięcej rzeczy konstruktywnych, bo im więcej krajowych pomysłów na sprzedaż, produkcję, dystrybucję, itd., tym ta nasza "scena zegarkowa" będzie bardziej urozmaicona, czyli w ostatecznym rozrachunku ciekawsza.

 

A przy okazji...  :)

 

Brellum-Wyvern-GMT-LE.1-Ghost-Chronometer-2-2048x1365.thumb.jpg.f46cf1923fdc72284e25e7057c02037c.jpg

 

https://monochrome-watches.com/brellum-wyvern-gmt-le-1-ghost-chronometer-hands-on-price/?fbclid=IwAR2EKqEFfzZWHN5vwXTGsPfRxHSgAQi1rZcTB_wd1jVFGaPA2Nixy2wGkg4


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Bardzo pakemowata ta Pakema. Nawet mi się podoba. Ciekawe, czy ma typowy rosyjski rozmiar 45 mm, czy jakiś nadający się również dla ludzi.

Parę smaczków tam jest (sorry, ale w wersji angielskiej):
- The bezel is made from a metal piece of the actual "Soyuz-2.1a" launcher that took off on 14 October 2020 and made a record breaking 3 hour flight from the Baikonur launch pad to the ISS! The full name of the space rocket (as well as the cardinal marks) is engraved in Russian on the bezel.
- The strap (with a “quick change” system) is made from the real fabric of the famous Russian "Sokol" space suit that is worn by all cosmonauts/astronauts who fly on the Soyuz rocket.
- The second hand is represented by the Earth revolving around its axis.
- The seconds’ scale (printed on the sapphire glass) emphasises on the countdown to launch (last 10 seconds).
- The movement is beautifully decorated with constellations printed on the bridges of the movement and a special coating on the rotor.
- A few design elements discreetly pay tribute to the first manned space flight by Yuri Gagarin:
- The design of the hour & minute hands replicates the hands on the control panel of Gagarin’s spacecraft.
- On the model with a white dial, the countdown printed on the sapphire glass is followed by the word “Poyekhali!” (Let's go!) that Gagarin
pronounced as he flew off.

 

Dane:

- Movement: Calibre 2624A
- Case: Stainless steel
- Bezel: Rotating metal piece of the "Soyuz-2.1a" launcher
- Diameter: 43 mm
- Thickness: 13.15 mm
- Lug to lug: 47 mm
- Crystal: Sapphire
- Caseback: Mineral
- Crown: Screw down
- Water resistance: 20 ATM
- Hands: Superluminova
- Dial: Superluminova
- Strap material: Fabric from “Sokol” space suit (with a “quick change” system)
- Extra strap: Leather strap (with a “quick change” system)

 

Więcej tu: https://raketa.com/w/en/product/raketa-spance-launcher-0281/

https://raketa.com/w/en/product/raketa-spance-launcher-0282/

 

Tanio już w Rosji było...1750 / 1850 €

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Mówiąc pół żartem, pół serio - nie każdy jest elokwentnym humanistą, erudytą zaczytanym w literaturze Kazuo Ishiguro i Chimamandy Ngozi Adichie.  ;) Pewnie mogli sobie wziąć bardziej rozgarniętego prowadzącego, może spuścić trochę powietrza z balonika, ale też nie każdy czuje się przed kamerą, jak Robert Biedroń w Słupsku.  ;)

 

Generalnie, najważniejsze dla mnie jest to, żeby... się działo. Jest firma, która próbuje coś w PL robić - git. Nawet, jeżeli nie jestem jej targetem, design mnie nie przekonuje, a do wizerunku można by się "lekko czepnąć". Ważne, żeby się działo jak najwięcej rzeczy konstruktywnych, bo im więcej krajowych pomysłów na sprzedaż, produkcję, dystrybucję, itd., tym ta nasza "scena zegarkowa" będzie bardziej urozmaicona, czyli w ostatecznym rozrachunku ciekawsza.

 

 

 

To tak nie działa moim zdaniem. Do takich produktów nie da się robić prezentacji i PR "jakoś tam". Nie trzeba być erudytą. Wystarczy się odrobinę podszkolić z wystąpień. A o wystrój i oprawę zapytać kogokolwiek z jako takim poczuciem estetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.