Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jimmibaton

IWC Aquatimer Chrono

Rekomendowane odpowiedzi

Przypływ luksusu – czyli luksusowy pseudodiver od IWC

 

Każdy z nas, zwłaszcza na początku swojej przygody z zegarkami zaczyna marzyć o zegarkach, których marki znajdują się wysoko w rankingach różnych piramid prestiżu. Z piramidami, które można znaleźć w internecie, jest tak jak z polityką – każda propozycja, sugestia kończy się dyskusją, a dyskusja zaczyna się przeradzać w kłótnie – zwłaszcza w pięknym kraju nad Wisłą. Jak zwykle sprawdza się powiedzenie ” ile głów, tyle zdań”. Jedną z prawd , z którą nie da się polemizować, jest wysoka pozycja firmy IWC Schaffchausen. Firma została założona przez amerykańskiego przedsiębiorcę Florentina A. Jonesa w 1868 roku. Powstało wiele opracowań dotyczących firmy IWC, dlatego nie będę się rozpisywał na tematy historyczne, aczkolwiek pragnę zaznaczyć, że od samego początku firma produkowała wysokiej jakości zegarki.

Linia Aquatimer, do której należy prezentowany przez mnie zegarek, powstała w 1967 roku i spotkała się z ogólnym entuzjazmem. Owy entuzjazm był tak silny, że firma nieprzerwanie produkuje zegarki z tej linii do dziś. Model IW3767-01 – bo o nim będzie mowa w recenzji – swą premierę miał w 2009 roku. Od tego momentu do kanonu zegarków nurkowych wszedł model z mocno kontrastowym bezelem, w czarno – żółtym kolorze, stając się przy tym wyróżniającym i z czasem kultowym zegarkiem. Zwróciłem na niego uwagę w dniu jego premiery, lecz dopiero pół roku temu udało mi się kupić wersję z chronografem.

Przed Wami IW3767-01

 

5a60e041749e904e190920406e5ea7e7.jpg

 

 

Czytaj dalej:

 

https://2gwatchblog.com/pl/iwc-aquatiomer-chronograph-iw3767-01-recenzja/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super recenzja! Kiedyś chodził za mną ten zegarek i nosiłem się z zamiarem zakupu jednego z tych, który pojawiał się na forumowym bazarku. Chwilowo gustuje w mniejszych sztukach ale nadgarstek pozwala mi na takie rozmiary. Teraz jeszcze lepiej myślę o tym zegarku ze względu na bransoletę, o której szczegółowo wspomniałeś w recenzji, a czego wcześniej nie wiedziałem. No i super zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super recenzja! Kiedyś chodził za mną ten zegarek i nosiłem się z zamiarem zakupu jednego z tych, który pojawiał się na forumowym bazarku. Chwilowo gustuje w mniejszych sztukach ale nadgarstek pozwala mi na takie rozmiary. Teraz jeszcze lepiej myślę o tym zegarku ze względu na bransoletę, o której szczegółowo wspomniałeś w recenzji, a czego wcześniej nie wiedziałem. No i super zdjęcia. 


Bardzo mi miło Dziękuję!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny zegar i fajna recenzja. Te Aquatimery mają w sobie coś magicznego - ilekroć je widzę to mam ochotę przygarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.