Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bojanci

Longines, tylko który

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zapomniałem wstawić zdjęcie. Zegarek przyszedł jakiś czas temu, a że miał być prezentem pod choinkę, to jeszcze nie noszony. Pudło gigant.

 

E7687120-028A-4C32-BB4E-05C680C9DF71.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybor, niech sie nosi i czekamy na nadgarstkowe 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny - jeden z najładniejszych ostatnio prezentowanych zegarków

Longines zawsze robił świetne zegarki a taki trochę z tyłu - dużo ładniejszy od tych wszystkich Hulków, subów itp.... a jakoś ochy i achy tam spadają - znaczy nie u mnie, ja zdecydowanie wybrał bym ten zegarek

No i pudło fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie tak "ostatnio" ;): https://www.ablogtowatch.com/longines-avigation-bigeye-chronograph-review/

 

Zresztą, ten model został mocno doceniony, bo zebrał sporo nagród w różnych głosowaniach, konkursach, itp.    :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym roku i życzę aby był lepszy od poprzedniego! 🍾🥂

Wyczekiwanie opłaciło się. Zegarek super. Nosi się go bardzo wygodnie. Co do mechanizmu: powinienem go ręcznie nakręcić tylko raz czy kilka?

0DECABBB-A37E-4CA1-A1D1-66B8C4AA5069.jpeg

93C7536F-C159-42D2-A752-9D2AA6AF6168.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bojanci napisał:

Witam wszystkich w nowym roku i życzę aby był lepszy od poprzedniego! 🍾🥂

Wyczekiwanie opłaciło się. Zegarek super. Nosi się go bardzo wygodnie. Co do mechanizmu: powinienem go ręcznie nakręcić tylko raz czy kilka?

 

W środku masz werk z automatycznym naciągiem. Nie musisz go zatem ręcznie dokręcać, o ile parę godzin dziennie będziesz miał go na ręce.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że powinno się ręcznie nakręcić automat przed pierwszym założeniem, a później tylko jeśli był nienoszony dłużej niż rezerwa chodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatyczny naciąg naciąga sprężynę automatycznie :) Nie ma potrzeby dokręcać go z koronki, chyba że chcesz. Jeśli zegarek nie pracuje wystarczy po ustawieniu godziny lekko nim potrząsnąć a potem ubrać na rękę i nosić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest super. Nie za ciężki, wygodny, prawie nie czuć na ręku. Rezerwa chodu faktycznie coś koło 50h. 

Szkoda tylko, że wskazówka sekund jest stoperem a sekundy odmierza jedna z komplikacji. Patrzę na niego i nie mogę się nacieszyć. ;) 

2020 nie był aż tak zły :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bojanci napisał:

 

Szkoda tylko, że wskazówka sekund jest stoperem a sekundy odmierza jedna z komplikacji.

 

Możesz włączyć stoper, gdy mała sekunda będzie na 12. Da to wrażenie dużej sekundy. Bez przerwy raczej tak nie można (chociaż są tacy co powiedzą że w niczym to nie przeszkdza), ale od czasu to czasu :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bojanci napisał:

Zegarek jest super. Nie za ciężki, wygodny, prawie nie czuć na ręku. Rezerwa chodu faktycznie coś koło 50h. 

Szkoda tylko, że wskazówka sekund jest stoperem a sekundy odmierza jedna z komplikacji. Patrzę na niego i nie mogę się nacieszyć. ;) 

2020 nie był aż tak zły :) 

 

To chyba logiczne, że wskazówka stopera jest centralną ponieważ to wskazanie jest nadrzędne w zegarku ze stoperem;) 

Pamiętaj że jak włączysz stoper na stałe to gdzieś w Afryce w każdej minucie umiera jeden kotek. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie biały Spirit 40mm. Breitling też nawet fajny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.